ufomtf

درخواست ماژول بازگرداندن یه داده از پایگاه داده با توجه به نام کاربری

4 پست در این موضوع

سلام

توی پایگاه داده جوملای خودم جدولی ایجاد کردم و ستونی از اون رو به نام کاربری اعضای سایت اختصاص دادم و متناسب با هر نام کاربری سایر اطلاعاتم رو توی جدول قرار دادم حالا میخوام متناسب با نام کاربری فردی که توی سایتم لوگین میکنه سایر اطلاعات رو از اون جدول به وسیله ماژول توی سایت به نمایش بزارم یعنی هر کاربری که وارد میشه فقط اطلاعات مختص خودش رو از اون جدول مشاهده کنه و در صورت نبود ، پیغامی نمایش داده بشه

ماژولی میخوام که بتونم این کار رو بوسیله اون انجام بدم البته اینکه چه چیزی از اون جدول نمایش داده بشه رو بتونم از قبل انتخاب کنم

میشه ماژول مربوطه رو برام بنویسین یا نمونه اون رو معرفی کنین

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باید یه ماژول اختصاصی براش نوشته بشه تا اطلاعاتتون رو نمایش بده توی سایت

باید یه ماژول اختصاصی براش نوشته بشه تا اطلاعاتتون رو نمایش بده توی سایت

تنها چیزی که میخوام اینه که نام کاربری فرد رو از توی سیشن بگیرم و نام اون رو توی یه جدول از پایگاه داده سرچ کنم و اطلاعات مربوط به اون رو به نمایش در بیارم

میشه کد های مربوطه رو برام بزارین

شما باید در اون جدولتون یه فیلد مثلا user_id داشته باشید و با استفاده از کد زیر id یوزری رو که وارد شده بگیرید سپس یه کوئری به جدولتون بزنید

و بگید که اطلاعاتی رو بهتون نمایش بده که user_id اون برابر باشه با id یوزری که لاگین شده...

$user = JFactory::getUser();

$id = $user->id; 

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری