Payam.Hayati

**-- هزینه طراحی این سایت از نظر شما؟ --**

17 پست در این موضوع

سلام

دوستان هزینه طراحی سایت : شرکت مهندسي هوشمند زمان پارت مشاور و مجري پروژه هاي الکترونيک ، مخابرات و شبکه

بدون در نظر گرفتن هاست و دامین چقدر ارزیابی می کنید؟

اگر در نظر سنجی سایت هم شرکت کنید ممنونتون میشم.

تشکر.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام با توجه به اینکه توی شهر ما اهواز یه مقداری برخی از میشه /فت همکاران با قیمت خیلی پایین الان دارن کار میزنن ولی اگه مشتری من بود اینو زیر 1.5 قالب و پیاده سازیشو نمیزدم

من که خودم معمولا هاست و دامین رو برای سال اول رایگان میدم ولی از روز اول به هر مشتری یه گیگ فضا میدم و برای تمدید از الان میخمو محکم میکنم

یه پیشنهاد یه مقداری سایز منو بالا رو کوچیک تر کن و به قسمت های پایین سایت ( پیوند ها و .. ) به hover های لینک هات افکت بده !

موفق باشید

اگه این جور سایت خودم میزدم 100 هزار میگرفتم :)

البته خیلی سایت سادهای هست از نظر گرافیک و ..

این سایت با قرارداد 1 میلیون 300 هزارتومان طراحی و پیاده سازی شد ، پارس دیتا 1.700.000 جهت طراحی به شرکت اعلام کرد.

100 هزار تومان!یا راه نمیدانی یا نامه نمیخوانی... .اکثریت دید طراحان و کاربران در ایران شده گرافیک!

از نظرات دوستان ممنونم.

شاید یه مقداری از لحاظ گرافیک روی این کار وقت کمی گذاشته شده باشه ولی بلاخره کد کردنش از شما وقت گرفته !

شما برای وقت خودتون ارزش قائل باشید .....

حدالاقل دو روز وقت شما رو نمیگیره ؟ طراحی و پیاده سازی ؟

واسه دو روز کاریتون فقط 100 یا 200 یا 300 ؟؟؟؟؟

منم خیلی وقتها شده طرح بزنم ارزون ولی خداییش تا حالا زیر 600 کارنزدم

این حرف حدودا یه سال پیشه !

asejco.com قالب اختصاصی دوست دارم ببینیش با گرافیکی که خودش دوست داشت ( به قولی چشاش گرد شد ) اینو زدم 600 ! ارزون ترین کارمه !!

tbdtransfo.com اینو ببینید یه قالب آماده ( خوب میدونید از کجاست بسکه تابلوست ) اینو 7200 براشون زدم !

پس گرافیک مهم هست ولی وقتی با قیمت پایین کار کنیم کار خودمونو بی ارزش دونستیم !

البته این نظر بنده بود

به نطر منم خوب کار شده یک میلیون می ارزه ، تو نظر سنجی سایت هم شرکت کردم ، با نظر دوستمون هم موافقم اگه ارزون بگیریم کار خودمونو پایین آوردیم بالاخره داریم وقت میذاریم نه دوستان ؟:a2d3:

چقدر سرعت لود سایت پایینه!!!!

گرافیکش خوبه فقط عکساشو خیلی بهینه کن

آقا توروخدا نیاین با قیمت های مزخرفی که بعضی از دوستان میدن گند بزنن تو کار

بعضیا انقد بالا میگن که باید بگیم آخه چجورییییی!!!!!!!!

بعضیام انقد پایین میگن که پول برقشون در نمیاد چه برسه به بقیش

چقدر سرعت لود سایت پایینه!!!!

گرافیکش خوبه فقط عکساشو خیلی بهینه کن

آقا توروخدا نیاین با قیمت های مزخرفی که بعضی از دوستان میدن گند بزنن تو کار

بعضیا انقد بالا میگن که باید بگیم آخه چجورییییی!!!!!!!!

بعضیام انقد پایین میگن که پول برقشون در نمیاد چه برسه به بقیش

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

دوست عزیز اینجا انجمنه و هرکس نظر خودش رو میگه.این تاپیک هم یه نظرسنجی بوده.طراحی قالب چیزیه که هرکس هر قیمتی دوست داره میده.به هرحال یه هنر محسوب میشه حالا هرچقدر که طراح گرفته،نوش جونش چون داره مزد زحمتشو میگیره.پس لطفا از کلمات توهین آمیز بپرهیزید

راسیاتش من سایت که میزنم همراه با دامین هاست و سیستم و یه سری افزونه نهایتا 500 میگیرم حالا نمیدونم که من خیلی کم میگیرم و یا اینکه ...

اوون کسی که قیمت زیر 500 برای این سایت میده واقعا مغز خر خورده!!!

مطمئن باش خودش بوود زیر 1 میلیون نمی گفت

من خودم کم کم کم زیر 900 نمی زدم

در ضمن گرافیک سایت مهم ترین مسئله سایته که متاسفانه اغلب ابرانی های خوش ذوق ولی تنبل و کپی کار رعایت نمی کنن!!!!

مرسی عزیز

دوست عزیز حرفم رو برداشت بد نکن قصدم توهین نبود ولی وقتی یکی مثلا سئو رو 3 میلیون قیمت میده من 400 مشتری بر نمیگرده به من بگه آقا شما کلاه برداری

میخوای پولو ورداری در ری

الان طراحی سایت با جوملا به لطف هزاران ماژول پلاگین و کامپوننت و ... خیلی آسون شده من خودم سایت از 50 هزار تومان زدم تا 1/800 ...

سایت 50 تومنی یه کپی از قالب بسیار ساده برای یه آدم زبون نفهم بود و فقط آپلود کردم بقیشم چند تا مطلب گذاشتم همین ... اما وقتی یه سایت 1 ماه زمانمو بگیره و توش پر از افزونه های سفارشی موجوده چرا باید کمتر از 1/500 تا 1/800 بگیرم!!!

ولی سایت های من خداییش سعی بر خلاقیت و زیبایی و کلا گرافیک سایت بوده البته به سئو هم پرداخته میشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری