reza.sh

چرا آموزش معنی نداره؟

5 پست در این موضوع

سلام

من تازه وارد جوملا شدم ، هرچی سایت جوملای ایرانی گشتم نتونستم یه آموزش برای طراحی ماژول یا کامپونت پیدا کنم ، آیا دلیل خاصی داره؟

ایده من :

چرا یه سایت برای اموزش جوملا ( نه صرفا فقط ارائه و ترجمه ماژول ، پلاگین و کامپونت) {فقط آموزش جوملا} راه اندازی نمی کنید(مدیران محترم )؟

دوستان asp رو دارن آموزش آنلاین میدین ، اون وقت تمام انجمن های جوملای ایرانی فقط ارائه دهنده ی خدمات و... هستند!!

مدیران محترم جوملا با نسل جوملا کاران باید ادامه پیدا کنه؟ تا شعار امسال (این فروم) تحقق پیدا کنه...؟!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام و عرض تشکر برای دقت نظر شما دوست گرامی....

بله .شما کاملا درست میفرمایید.واقعا مرجع تخصصی و حرفه ای که منحصراً به آموزشهای سیستم مدیریت محتوای با این بعد و وسعتی مثل جوملا، در ایران وجود نداره.و تابحال شروع به فعالیت نکرده.

از این نکته هم غافل نشیم.که ایران جز معدود کشورهایی هست که این گروه، شرکت، فرد و... رو به خودش مشغول کرده و در زمینه اون فعال هستند. این رو اگر کمی به مراجع کشورهای دیگه راجعه کنید. کاملا متوجه میشید که دنیا در زمینه جوملا کجاست و ماکجاییم...بی شک میشه گفت ایران یکی از کشورهای فعال در زمینه جوملاست....

خب برسیم به مبحث شما... با توجه به همین نکته ای که شما فرمودین و با توجه به دید مدیران این انجمن (جوملا فروم) و اینکه جای خالی آموزشگاه تخصصی جوملا کاملا در بین کاربران جوملا احساس میشد، تصمیم براین گرفته شد که مرجعی تخصصی و حرفه ای برای این مهم در نظر گرفته بشه و شروع به فعالیت بکنه.

هم اکنون چند روز میشه که مرکز تخصصی و آموزشگاهی جوملای ایران به بنام joomlairan.com فعالیت خودش رو آغاز کرده

به لینک زیر برید و با فعالیت مجموعه بیشتر اشنا بشید...

http://joomlairan.com/

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

سلام

من تازه وارد جوملا شدم ، هرچی سایت جوملای ایرانی گشتم نتونستم یه آموزش برای طراحی ماژول یا کامپونت پیدا کنم ، آیا دلیل خاصی داره؟

خوب طبیعی هست . شما دارید میگید که تازه با جوملا اشنا شده اید . در حالی که از همین الان هم می خواهید کامپوننت و ماژول طراحی کنید .

این از نظر علمی شدنی نیست . شما اول از همه باید از ابتدایی ترین مباحث جوملا شروع کنید و پله پله بیای بالا .

تمام افرادی که دارن در مبحث جوملا فعالیت حرفه ایی می کنند همه چند سال سابقه فعالیت و کار روی جوملا دارند .

من احساس میکنم که شما یک زبان برنامه نویسی را خوب بلد هستین .که از همین اول کار شروع به طراحی می خواهید بکنید . اما دلیل نمیشه که جوملا را از انتهای کار شروع کنید .

هر کاری باید از اول و از نقطه صفر شروع بشه .(اگر می خواهی زود پیشرفت کنی از نقطه صفر شروع کن و از علم و دانش دیگران کمک بگیر . و در کلاس های آموزشی مربوط به جوملا شرکت کنید)

برای آموزش هم در همین انجمن جستجو کنید و مطالب مفیدی بصورت تصویری و متن که توسط مهندس نوین فرد و دیگر دوستان آموزش داده شده است را مطالعه کنید .

موفق پایدار

سلام

دوستان عزیز جواب های شما تقربیا کامل بود ولی ....

من میگم تازه کارم یعنی ، با جوملا از لحاظ نرم افزاری به صورت خوب کار کردم.

فقط نمی دونم چه جوری میشه(د) ماژول یا و... نوشت.

php رو کامل نه ولی دارم کامل یاد میگیرم

من قبلا تو قسمت مهندسی نرم افزار (تحلیل) کار می کردم ، بنا به دلایلی اومدم سراغ جوملا

با سپاس فر

سلام

دوستان عزیز جواب های شما تقربیا کامل بود ولی ....

من میگم تازه کارم یعنی ، با جوملا از لحاظ نرم افزاری به صورت خوب کار کردم.

فقط نمی دونم چه جوری میشه(د) ماژول یا و... نوشت.

php رو کامل نه ولی دارم کامل یاد میگیرم

من قبلا تو قسمت مهندسی نرم افزار (تحلیل) کار می کردم ، بنا به دلایلی اومدم سراغ جوملا

با سپاس فر

پس خیلی تازه کار نیستی .در واقع تازه کار در جوملا نیستی .تازه کار در مبحث طراحی ماژول و کامپوننت هستی .

به این لینک مراجعه کن .برای طراحی ماژول.

http://joomlaforum.ir/showthread.php/317-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%A8%D8%AA%D8%AF%D8%A7-Joomla-Module-from-Scratch?highlight=%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4+%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA+%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84

یک پکیجی هم جناب طالبی برای فروش قرار دادند .که در آن اموزش هایی وجود داره که واقعا کامل و مفید هستند . برای خرید میتونی به لینک زیر مراجعه کنی .

http://joomlaforum.ir/showthread.php/730-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D8%AC%D9%88%D9%85-%D9%BE%DA%A9

موفق پایدار

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری