samiraabd

تخمین هزینه

8 پست در این موضوع

سلام دوستان

من اولین بار هست که میخوام یه سفارش طراحی سایت جوملا بگیرم

جوملا3 رو روی هاست نصب کنم و مدیریت مطالب ، گذاشتن عکس ها و حتی طراحی هدر و کلیه کارهاشو هم

خودم انجام بدم هزینه تقریبی چه مبلغی به مشتری اعلام کنم.

ممنون می شم راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

زمینه فعالیت سایت چی هست؟بستگی داره به زمینه فعالیت و کاری که باید انجام بدین؟یعنی نیازهای سایت و...

والا این جوری هیچ کی نمی تونه قیمت مناسب بده من خودم از 500 هزار تومان سایت ساده - 800 ساده متوسط - 1200 سایت مناسب و زیبا - 1800 سایت پرکاربرد - 3000 به بالا سایت های حرفه ای مثل نیوز ، املاک دانلود و .. با ای اس پی یا پی اچ پی سفارشی میزنم

یه شرکتی هم کار میکردم که سایت املاکی زده به مبلغ 6 میلیون که 4 ماه زمان برده!!!

در کل بفرمایید چقدر کار میبره تا دوستان قیمت مناسب بهتون بدن

با تشکر از پاسخ دوستان

والا فعلاً در حدی میخوام روش کار کنم که سایت راه بیفته ، موضوع سایت در مورد تبلیغ و فروش نوعی شیرخشک هست که از دبی وارد میشه .

بعد از راه افتادن سایت می خوان زیبا سازی و غیره انجام بدن . فعلاً مطالب و اطلاعات و یکسری عکس و هدر می خوام بزارم .

در این مورد چه پیشنهادی برای قیمت دارید ؟

سلام

عزیز خیلی ها هستند با این موضوع شروع میکنن و شما رو بعدا میخوان بندازن توی کار انجام شده !

البته نمیخوام پیشداروی کنم ولی گفتم مراقب باشید!

یه سایت خشک و خالی بدون گراف و برای شروع رو زیر 400-500 کار نکن !

ولی توی قراردادت قید کن برای گراف و انیمیشن های خواص و طراحی قالب جدید فاکتور جدید صادر میشه !

ولی باهاشون صحبت کن که از همون اول یه کار رو قوی و با گراف و انیمیشن های خواص ارائه بدن !

چون دردسرش کمتره واست !

موفق باشید

مثبت 500تومن قیمت بدید و قید کنید برای کارهایی که فرمودید و هر قابلیت دیگری که خواستن براشون برآورد هزینه میکنید و اعلام میکنید،میتونید هزینه پشتیبانی بعد از طراحی هم قید کنید

+200 تومان چون تو ایران برنامه نویس هایی هست که 10 ساله کار میکنن و زیر 500 تومان برای کار های حرفه ای میگیرن .البته در مورد هاستینگ حرف بزنید خودشون ماهانه هزینشو پرداخت کنند. پشتیبانی هم نکنید براتون بهتر میشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری