jahans

کلیه اعضای خوب اصفهانی

مکان جلسه   13 کاربر تا کنون رای داده اند

1. 1. مکان جلسه

• میدان امام اصفهان
    • سی و سه پل
    • پل خواجو
      0
    • پارک صفه
    • پارک شهید رجایی

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

65 پست در این موضوع

دوستان بنده به خاطر این جلسه چند تا از کارامو کنسل کرده بودم!!!! چرا اذیت می کنید؟؟؟

از همون اول مثل نظر سنجی تعیین محل یه نظر سنجی هم برای زمانش تعیین می کردین

به هر حال بنده روز های دوشنبه و جمعه بعد از ظهر ها کم کارم ، می تونم حظور داشته باشم.

دوست عزیز خب به دیگران هم حق بدین ما توی یه محیط مجازی داریم بحث و گفتگو میکنیم اما هر کسی کار و برنامه خودش رو داره ، ما باید صبورتر از این حرفا باشیم نه ؟! :25:دوشنبه ها به نظرم خوبه البته اگه بقیه دوستان بتونن حضور داشته باشن

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

پس دو ستان عزیز

فکر کنم همون جمعه بهترین گزینه باشه

دوستان لطف کنن برای روز جمعه برنامه ریزی کنن فقط یه مشکلی که هست اینه که پارک رجائی روز جمه به احتمال زیاد شلوغ باشه و باید یه جای دیگه بریم به همین خاطر دوستان قرارمون جلوی کتابخونه شهرداری باشه که اگر قرار قرار شد یه جای دیگه بریم به راحتی این کارو انجام بدیم.

با تشکر و عرض پوش از همه دوستان که این برنامه عقب افتاد.

به نظر من هم جمعه خوبه. هر روزی که اعلام بشه ممکنه تعدادی از ما وقتمون در اون زمان آزاد نباشه. پس بهتره یا بی خیال قرار بشیم و تاریخ مقرر را تغییر ندیم و یا اینکه از کارای دیگه بزنیم و سر قرار حاضر بشیم. با تشکر از همگی بی صبرانه منتظر می مونم

منم میتونم شرکت کنم؟؟؟

شرکت کردن دلیل خاصی می خواد؟؟

اگه بشه بیام جمعه نباشه بهتره..ممنون

چطور همدیگرو پیدا کنیم ؟ کاربر گرامی jahans ، لطفا پیام خصوصس تون رو چک کنید

چطور همدیگرو پیدا کنیم ؟ کاربر گرامی jahans ، لطفا پیام خصوصس تون رو چک کنید

اینم مشکلیه!!!!

چطوره یه شاخه گل رز بگیریم دستمون و یه کاغذ دیگه تو اون دست که توش نوشته باشه "جوملایی ها!"؟؟؟

اگه هممون وقت شناس باشیم می تونیم حظور پیدا کنیم ، یه عده جون بیکار رو به روی کتابخانه فکر کنم کمی ضایع باشه دیگه!!!! می تونیم پیدا کنیم.

و اینکه می دونم راس ساعت 18 باید اونجا باشیم ولی برای اطمینان می پرسم ، در چه ساعتی باشیم؟؟

شما که میدونی جمعه پارک شلوغ میشه پس چرا گفتین پارک؟ می خواهین بعد از اونجا جا به جا بشیم کجا؟ یه مکان ثابت را اعلام کنید.

بابا یه جلسه ساده دیگه داره پیچیده میشه ، یه جای مناسب و یه ساعت مناسب اعلام کنید ، مطمئنا شاید بعضی ها هم نمی تونن حظور پیدا کنند ، اخه نمیشه که یکی برای همه - همه برای یکی!!!

به نظر من اگه قراره جمعه باشه صبح باشه بهتره ، بازم ئهرطور دوستان میدونن ... به هر حال منتظر خبرتون هستیم دوستان عزیز

دوستان روز جمعه بعد از ظهر قرارمون نشونه خاصی هم نمیخاد دیگه اولین کسی که میاد خودم هستم عکسمم توی پرو فایلم هست میتونید ببینید و سریع بشناسید.

با سلام

مکانش کجا شد بالاخره؟

دوست عزیز از شما دیگه انتظار نداشتم .یه نیگا به بالای این صفحه مینداختید بعد این پست رو میزدید.

به هر حال جواب اون بالا هست.

دوستان عزیز چنتا از بچه ها پیام داده بودن که بلاخره کجا و چه ساعتی

دوستان عزیز محلش رو که انتخاب کردید که پارک رجائی هست

ساعتش هم که اعلام کردیم و شما هم گفتید خوبه که اونم ساعت 6 بعد بعداظهر جلوی کتابخانه مرکزی

گفتید چطور هم دیگه رو بشناسیم که منم گفتم خودم زود تر از همه میام و میتونید عکس منو از پرو فایلم ببینید و بشناسید.

پس دیگه فکر نکنم که چیز گنگی وجود داشته باشه که نگفته باشیم .

در اینصورت جمعه ساعت 6 بعد ازظهر پارک شهید رجائی مقابل کتابخانه مرکزی

کلیه دوستان موفق و پیروز باشید.

دوستان می بخشید که به دلیل سرما خوردگی نتونستم حظور پیدا کنم!!!

حالا نتیجه چی شد؟

سلام دوستان من هم شرمنده ام که به دلیل عدم حضور در اصفهان نتونستم در این جلسه باشم:14: نتیجه چی شد ؟ ادامه پیدا می کنه ؟

با نهایت تشکر از کلیه دوستان که شرکت نکردن و کلا من و اقای توکلی عزیز فقط حاظر شدیم و هرچقدر هم منتظر شدیم کسی به جمع ما اضافه نشد نتیجه هم این شد که یکساعتی با هم بحث و گفتوگو کردیم و به تبادل اطلاعات با هم پرداختیم .

و نتیجه هم این شد که بر خلاف اینکه همه اصفهانیها پایه کار هستن برای یه همچین جلسات دوستانه ای ولی بچه های انجمن ... و الی اخر

در ضمن من دیگه هیچ نظر ی نمیدم و کلیه بچه هائی که اعلام امادگی کردن برای این جلسه و نیومدن اگر خاستن که یه جلسه دیگه برگزار بشه یه پیام بدن به شماره 10000000204030 و مشخص کنن که چه زمانی این جلسه بر گزار بشه که بعد از اینکه مشخص شد از طریق همین شماره نتیجه رو براتون ارسال کنم فقط دو ستان از سه شنبه به بعد باشه و ساعت 6 به بعد که اگر کسی سر کار هست بعد از کار بتونه بیاد.

با تشکر

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت دوستان

بعد از اینکه جلسه جمعه بر گزار شد و بغیر از دو نفر بیشتر شرکت نکردن من اعلام کردم که دوستان زمان جلسه رو برای من پیامک کنن که بر اساس اون تنها چهار نفر چیامک دادن و به اتفاق امروز یعنی چهار شنبه رو انتخاب کردن که من بااستفاده از پیامک به دوستانی که پیام داده بودن اطلاع رسانی کردم .

دوستانی که پیامک نداده بودن هم میتونن امروز راس ساعت 6 بعدازظهر مقابل کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان(پارک رجایی)حضور پیدا کنن و در جلسه شرکت کنند.توجه کنند دوستان ما نهایتا تا 6:30 مقابل کتابخانه هستیم و بعد به داخل پارک میریم.

با تشکر

ویرایش شده در توسط jahans

با سلام خدمت کلیه دوستان

با کمال تشکر از دوستانی که امروز شرکت کردن.

امروز جلسه خیلی خوبی برگزار شد که دوستان بعد از اشنایی با هم در مورد تخصص های خودشون و کار هایی که انجام دادن توضیحاتی ارائه دادن که هر کدوم از دوستان به صورت حرفه ای در ضمینه کاری خودشون فعالیت می کنن .

خلاصه بعد از یکساعت بحث و گفتوگوی تخصصی در زمینه برنامه نویسی و سیستم های مختلف و مباحث تخصصی وب و اینجور چیزا به این نتیجه رسیدم که میتونیم با هم همکاری بکنیم و یک گروه بزرگ رو تشکیل بدیم که در ضمینه های آموزش برنامه نویسی،هک و امنیت،طراحی وب و نرم افزار و مباحث تخصصی دیگه رو در برنامه گروهمون قرار بدیم.

همچنین تصمیم گرفتیم که برای گسترش گروهمون از افرادی که اهل اصفهان هستند و در هر ضمینه ای تخصص دارن دعوت کنیم که به گروه ما بپیوندند که از مزایای عضویت در گروه ما اینه که به صورت رایگان از کلاسهایی که توسط دوستان به صورت دوره ای برگزار میشه بهره مند میشند و بعد از گزروندن دوره ها میتونن به عنوان یک حرفه ای واردبازار کار بشند و به کسب درامد برای خودشون بپردازند.

به زودی در همین تاپیک وبسایت موقت خودمون رو اعلام میکنیم و پس از تکمیل شدن گروه وب سایت رسمی خودمون رو افتتاح میکنیم که شامل اموزشگاه تحت وب،تالار گفتمان تخصص و ارائه محصولات تولید شده توسط گروه میباشد.

منتظر باشید

به زودی زود

با سلام خدمت کلیه دوستان

با کمال تشکر از دوستانی که امروز شرکت کردن.

امروز جلسه خیلی خوبی برگزار شد که دوستان بعد از اشنایی با هم در مورد تخصص های خودشون و کار هایی که انجام دادن توضیحاتی ارائه دادن که هر کدوم از دوستان به صورت حرفه ای در ضمینه کاری خودشون فعالیت می کنن .

خلاصه بعد از یکساعت بحث و گفتوگوی تخصصی در زمینه برنامه نویسی و سیستم های مختلف و مباحث تخصصی وب و اینجور چیزا به این نتیجه رسیدم که میتونیم با هم همکاری بکنیم و یک گروه بزرگ رو تشکیل بدیم که در ضمینه های آموزش برنامه نویسی،هک و امنیت،طراحی وب و نرم افزار و مباحث تخصصی دیگه رو در برنامه گروهمون قرار بدیم.

همچنین تصمیم گرفتیم که برای گسترش گروهمون از افرادی که اهل اصفهان هستند و در هر ضمینه ای تخصص دارن دعوت کنیم که به گروه ما بپیوندند که از مزایای عضویت در گروه ما اینه که به صورت رایگان از کلاسهایی که توسط دوستان به صورت دوره ای برگزار میشه بهره مند میشند و بعد از گزروندن دوره ها میتونن به عنوان یک حرفه ای واردبازار کار بشند و به کسب درامد برای خودشون بپردازند.

به زودی در همین تاپیک وبسایت موقت خودمون رو اعلام میکنیم و پس از تکمیل شدن گروه وب سایت رسمی خودمون رو افتتاح میکنیم که شامل اموزشگاه تحت وب،تالار گفتمان تخصص و ارائه محصولات تولید شده توسط گروه میباشد.

منتظر باشید

به زودی زود

گفتم به زودی زود

دوستان عزیز میتونید از دامنه های زیر استفاده کنید

گروه برنامه نویسان اصفهان

در دست ساخت

البته گفتم که این دامین ها به صورت موقت میباشد.

منم به عنوان تنها دختر شرکت کننده در این جلسه از کسانی که باعث ایجاد این گروه شدن تشکر می کنم و امیدوارم خیلی زود به همی اهدافمون برسیم....

با ما باشید....

سلام خدمت همه دوستان من راس ساعت 6 جلوی کتابخونه بودم ولی هیچیک از دوستان رو ندیدم تا 6.5 هم اونجا بودم ولی بی فایده بود ، البته میدونم چون هیچیک از دوستان رو نمی شناختم نتونستم به جمعتون بگیوندم اما به هر حال من واقعا میخواستم و میخوام عضوی از این گروه باشم حالا هر طور که دوستان صلاح بدونن

بله بنده هم در این جلسه حظور پیدا کردم و راضی هستم.

در انتها برای گسترش جلسات تصمیم گرفته شد که سایتی راه اندازی شود که دوستمون jahans بر عهده گرفتند و همچنین جلسه بعدی در کلاس برگزار خواهد شد که هماهنگی های لازم در حال انجام است.

در کل از دوستان تشکر می کنم.

سلام خدمت همه دوستان من راس ساعت 6 جلوی کتابخونه بودم ولی هیچیک از دوستان رو ندیدم تا 6.5 هم اونجا بودم ولی بی فایده بود ، البته میدونم چون هیچیک از دوستان رو نمی شناختم نتونستم به جمعتون بگیوندم اما به هر حال من واقعا میخواستم و میخوام عضوی از این گروه باشم حالا هر طور که دوستان صلاح بدونن

دوست عزیز خیلی ممنون که حد اقل زحمت کشیدید و اومدید

برای عضویت توی گروه ما هم اصلا مشکلی نیست انشا اله تا چند دقیقه دیگه من سایت موقت رو میارم بالا و شما میتونید به راحتی وارد سایت بشید و از منو بالا وارد فرم عضویت بشید و در گروه ما عضو بشین.

موفق باشید.

در ضمن دوستان عزیز همین الان سیستم اموزشگاه انلاین به دست من رسید و انشا اله اون رو هم به لطف خدا روی سایت پیاده خواهم کرد

سلام

آقا منم هسم اما چرا ایمیل همگانی برای اعضا انجمن نفرسادید ؟

من یه مدت انجمن نیومده بودم برا همین این مبحثو ندیده بودم

هنوزم جلسه دارید ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری