amin.poorsaeed

ماژول تماس با مای فارسی و آزاکسی رپیدراکت - کاملا تست شده و عالی

27 پست در این موضوع

13326899301.png

سلام دوستان در این تاپیک ماژول فارسی شده و زیبای تماس با ما رو براتون آماده کردم . این ماژول رو به خاطر یکی از دوستان (armani33) که تو انجمن درخواست کرده بود منتشر کردم تا شما هم از اون استفاده کنید . دارا بودن ظاهری بسیار زیبا و آژاکسی بودن آن از امتیاز های آن نسبت به سایر ماژول های مشابه می توان نام برد .

13326901542.png

13326901541.png

13326901543.png

لینک دانلود مستقیم ماژول

البته به این نکته هم اشاره کنم که ماژول برای جوملا 1.7 و 2.5 می باشد .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
یک دمو می گذاشتی دوست من

فقط به خاطر تو:

http://www.ahvazsell.com/

البته من با اجازه آقا امین کمی در Css ویرایش کردم چون رنگ های متن به قالبم نمیخورد.اگر امکان تغییر رنگ متون در مدیریت وجود داشت خیلی کامتر میشد چون برای سایت هایی که بک تیره دارن جواب نمیده و باید ادیت کرد.

فدای تو پســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرgift

یه مشکل بزرگ:

اطلاعات اگر به صورت فارسی ارسال بشن قابل خوندن نیست فقط اطلاعات انگلیسی رو میشه دید.

Problem.jpg

امین :65d6a5d6s:

داداش بدبختانه منم انگلیسی رو تست کردم

ببینم کسی می تونه کمک کنه حلش کنیم من که نتونستم ! یعنی تا این حد دیگه بلد نیستم

امین این برا من کار نمی کنه رو 2.5 :128fs318181:

امید تو هم دیگه این بهونه رو نیار مشکل از جوملاته چرا رو سایت این دوستان کار می کنه ؟

افزونه مشکل دیگه ایی نداره دوستان متخصص کمک کنند مشکل فارسی حل بشه افزونه خوبی هست.gift

اما پیام جان من تست کردم فارسی رو هم ارسال کرد

http://j25test.joomweb.com/

تو لینک بالا نصب

زبان سایت روی انگلیسی هست

واسه همین rtl نیست افزونه

ولی به ایمیل به صورت فارسی ارسال می کنه .

joomlaforum.ir_13327836491.png

پیام جان فکر کنم مشکل از یاهو هست با جی میل تست کن

به جیمیل و وبمیل به خوبی ارسال میشه کالا فارسی و بی مشکل

دوست عزیز.لطف کردی داداشی.ممنون بابت ماژول

ولی لینک دانلود خراب است

ممنون میشم اصلاحش کنی.

راستی میتونم در قسمت تنظیمات ایمیل شخصی وارد کنم؟؟؟یا باید ایمیل تحت یاهو باشه؟؟

اکثریت ایمیل یاهو هست سعید جان گذشته از این افزونه باید در تمامی حالات درست کار کنه.

امید تو هم دیگه این بهونه رو نیار مشکل از جوملاته چرا رو سایت این دوستان کار می کنه ؟

امین بخدا کار نمی کنه انم رو لوکال gift :1::ad54ad:howit

امین بخدا کار نمی کنه انم رو لوکال gift :1::ad54ad:howit

پسر خوب خودت می گی رو lucal پس دیگه نیازی نیست تاپیک بزنی

اکثر افزونه ها رو لوکال کار نمی کنه !!!!

دوست عزیز.لطف کردی داداشی.ممنون بابت ماژول

ولی لینک دانلود خراب است

ممنون میشم اصلاحش کنی.

راستی میتونم در قسمت تنظیمات ایمیل شخصی وارد کنم؟؟؟یا باید ایمیل تحت یاهو باشه؟؟

دوست عزیز بله امکانش هست ولی یه مشکلی تو یاهو وجود داره که زبان فارسی پیام های ارسال شده از طریق این افزونه رو به صورت ???? نشون می ده

بهتره از جیمیل استفاده کنید

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13328332701.zip

اکثریت ایمیل یاهو هست سعید جان گذشته از این افزونه باید در تمامی حالات درست کار کنه.

پیام جان من سعید نیستم ، امین هستم

چی بگم اگر تو جیمیل و وبمیل به صورت صحیح ارسال بشه پس حتما مشکل از یاهو هست که نمی تونه درست کدینگ پیام رو بخونه و به صورت ؟؟؟؟ نشون میده !

من هم تو جیمیل تست کردم هم تو وب میل و هم تو یاهو که تصاویر زیر نمایانگرش هست تو هر دو مورد همون پیام ارسال شده ، پس نتیجه اینه که مشکل از یاهو هست نه افزونه

joomlaforum.ir_13328336981.png

joomlaforum.ir_13328338541.png

دمت گرم امین یاهو مشکل داره نه افزونه:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

حرف نداری:25r30wi:

راست می گم دیگه وقتی با جی میل و وب میل به درستی کار کنه پس مشکل از یاهو هستش که کدینگش utf 8 نیست اونم به این خاطر هست که ایران رو زیاد پشتیبانی نمی کنه !!! ازش بدم میاد فق حیف بیشتر دوستان تو یاهو مسنجر هستن

آقا امین سلام.

ماژول رو نصب کردم در قسمت ایمیل ,هم جیمیل وارد کردم هم ایمیل وارد کردم

یه تست کردم ولی این ارور میده:

Warning: mail() [function.mail]: Failed to connect to mailserver at "localhost" port 25, verify your "SMTP" and "smtp_port" setting in php.ini or use ini_set() in E:\Inetpub\vhosts\dr-asadaubi.com\httpdocs\modules\mod_qcontact\helper.php on line 25

خطایی در ارسال پیام وجود دارد ، لطفا دوباره تلاش کنید

این مشکلش از کجاس؟؟؟دیگه داره گریه ام میگیره.هر چی تماس با ما نصب کردم هیچ کدوم جواب نداد.

خیلی هم بهش نیاز دارم. :33:

آقا من چک کردم مشکلی نداره هم تو یاهو اومد و هم تو جی میل فارسی هم اومد فقط تو سایت mail2web.com فارسی نشون نمیده که فکر می کنم که مشکل از همون سایت هست نه ماژول

آقا امین سلام.

ماژول رو نصب کردم در قسمت ایمیل ,هم جیمیل وارد کردم هم ایمیل وارد کردم

یه تست کردم ولی این ارور میده:

Warning: mail() [function.mail]: Failed to connect to mailserver at "localhost" port 25, verify your "SMTP" and "smtp_port" setting in php.ini or use ini_set() in E:\Inetpub\vhosts\dr-asadaubi.com\httpdocs\modules\mod_qcontact\helper.php on line 25

خطایی در ارسال پیام وجود دارد ، لطفا دوباره تلاش کنید

این مشکلش از کجاس؟؟؟دیگه داره گریه ام میگیره.هر چی تماس با ما نصب کردم هیچ کدوم جواب نداد.

خیلی هم بهش نیاز دارم. :33:

دوست عزیز شما داری روی local host اینکارو انجام میدی البته اینو از آدرسی که تو خطا وجود داره فهمیدم درایو E ، این افزونه روی هاست کار می کنه و با لوکال مشکل داره

من قبلا ازش استفاده کردم ولی الان این پیغام رو میده: " خطای ارسال ایمیل. نمی توان تابع ایمیل را فراخوانی کرد "

من قبلا ازش استفاده کردم ولی الان این پیغام رو میده: " خطای ارسال ایمیل. نمی توان تابع ایمیل را فراخوانی کرد "

این خطا مربوط به تنظیمات ایمیل شماست در تنظیمات کلی سایتتون برید و تنطیمات ایمیلتون رو درست کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری