particular

اتصال به اینترنت adsl با موبایل ؟

8 پست در این موضوع

به نام خدا

سلام

من میخوام لب تابم رو به اینترنت adsl وصل کنم بعد با استفاده از وای فای لب تاب و وای فای موبایل ، مو بایلم رو به اینترنت پر سرعت وصل کنم .

باید چی کار کنم ؟

مودم من یک مودم سادست . موبایل من سیستم عامل اندروید داره .

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شبکه Ad-Hoc:

بنده آموزش را طبق ویندوز 7 بیان می کنم، چون روال کار شبکه های بی سیم در ویندوز 7 بسیار بسیار راحت تر و دلچسب تر شده است. اما تقریباً با کمی جستجو می توانید گزینه های مشابه در ویندوز XP را نیز پیدا کنید.

برای ایجاد شبکه ادهاک،

1- در منوی Start تایپ کنید: ad-hoc تا گزینه set up an ad hoc (computer to computer) network پیدا شود. سپس آن را کلیک کنید:

2- پنجره ای باز میشود که توضیحاتی در مورد اینکه ادهاک چیست و بورد آن چقدر است و ... داده است. آن را Next کنید.

3- در گام دوم،با پنجره ای روبرو میشد که باید نامی برای ان انتخاب کنید.

در این پنجره اولاً یک نام برای شبکه ادهاک خود انتخاب کنید.

در بخش Security type باید نوع امنیت این شبکه را تعیین کنید. اگر چندان جای شلوغ و ناامنی نیستید، همان No authentication را انتخاب کنید. (در این حالت هر شخصی در 9 متری شما، بدون داشتن پسورد می*تواند به شبکه شما متصل شود و از مزایای آن استفاده [و یا سوء استفاده] کند) اما اگر می دانید که جایی هستید که افراد خبره و ناامن در اطرافتان هستند، نوع WEP را انتخاب کنید و در بخش Security key یک پسورد ده رقمی (مثلاً شماره موبایلتان بدون 0) را وارد کنید. این پسورد برای اتصال به شبکه شما نیاز است.

اگر می خواهید این شبکه در لیست شبکه های ادهاک شما ذخیره شود، Save this network را فعال کنید و اگر موقتاً آن را ایجاد کرده اید و دیگر نیازی ندارید (مثلاً برای انتقال داده بین لپ تاپ خودتان و دوستتان) این گزینه لازم نیست.

روی Next کلیک کنید.

4- تمام شد! شبکه شما تشکیل شده و تا اینجا، اگر خواستید، می توانید یک لپ تاپ دیگر یا یک کامپیوتر دیگر که کارت شبکه بی سیم داشته باشد را به شبکه ادهاک لپ تاپ فعلی متصل کنید و هر داده ای که خواستید بین هم رد و بدل کنید. (چیزی شبیه به بلوتوث، فقط چندین برابر سریع تر)

اما اگر می خواهید اینترنت را نیز به اشتراک بگذارید، در گام بعد، روی Turn on Internet Connection Sharing کلیک کنید.

با این کار، اینترنت نیز علاوه بر فایل هایی که فرضاً به اشتراک گذاشته اید، به اشتراک گذاشته می شود.

اگر در کنار ساعت ویندوز 7 روی آیکون شبکه کلیک کنید، شبکه ای که ساختید رو میبینید که منتظر اتصال دستگاهای دیگر هست

و اما در گوشی:

برای این کار، به تنظیمات Wi-Fi در گوشی خود بروید و شبکه های اطراف را scan کنید. مطمئناً اسم شبکه ادهاکتان در لیست شبکه های اطراف، ظاهر می شود.برای وصل شدن کافیه روش کلیک کنید اگه پسورد گذاشتید پسورد بعد اتصال همین

موفق باشید

ویرایش شده در توسط mahdi711

دوستان ایا راهی هست که از اینترنت adsl معمولی (با سیم) که در کامپیوتر (pc) موجود است بتوانم روی تبلت هم استفاده کنم ؟

(pc وای فای نداره و مودم هم بی سیم نیست و تبلت فلش خور است و وای فای دارد)

متشکرم

برای ارسال اینترنت adsl توسط لپ تاپ برای موبایل از نرم افزار Connectify هم میشه استفاده کرد.

این نرم افزار با قابلیت های فراوانی که در زمینه ارسال اینترنت داره می تونه کار شما رو خیلی ساده راه بندازه و شما نیازی به تنظیمات دستی در لپ تاپ خود ندارید.

در حال حاضر نسخه Connectify Pro 6.0.0.28615 را در اینترنت برای دانلود گذاشتن.[sibil]

دوستان ایا راهی هست که از اینترنت adsl معمولی (با سیم) که در کامپیوتر (pc) موجود است بتوانم روی تبلت هم استفاده کنم ؟

(pc وای فای نداره و مودم هم بی سیم نیست و تبلت فلش خور است و وای فای دارد)

متشکرم

درود .

لنهای کابلی با اینترفیس usb توی بازار موجودن . وصل کنید بعد تبلتتون رو آپدیت کنید . ولی هزینه ای که دارید می کنید خیلی کمتر ازمودم وایرلس نیست . لن در حدود 40 تومنه . کابل otg هم میخواید حدود 20 تومن . مودم وابرلس الان حدود 60 تومن گیرتون میاد

سلام ، ممنون بابت معرقی Connectify Pro 6.0.0.28615 . این نرم افزار Connectify Pro 6.0.0.28615 کاربرد داره، اما دوستمون گفتن وایرلس ندارند. و این نرم افزار خیلی به کارشون نمی یاد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری