drsmsco

معرفی اعضاء انجمن و قابلیتهای فردی و شرکتی

19 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز

با کسب اجازه از مدیران عزیز انجمن یک نظری داشتم :

بنظرم تو انجمن یه بخش به عنوان معرفی اعضاء و رضومه کاری کم داشت که دوستان خودشونو معرفی کنن و قابلیتهای کاری در تمامی زمینه هایی که دارا هستند رو بصورت شفاف اعلام کنند که بتونیم بیشتر با هم آشنا بشیم و در صورت نیاز با هم یک همکاری مادی و معنوی داشته باشیم انشالله که سبب خیر و رفع گرفتاری های کاریمون بشه و این وابستگی بیشتر رو بتونیم بین اعضاء انجمن داشته باشیم

--------------------------------

من اول از خودم شروع میکنم :

*نام و نام خانوادگی :امید دندان ما

*سابقه کار :7 سال در زمینه بازاریابی و چاپ کتاب

*مدرک تحصیلی : دانشجوی مدیریت تبلیغات و بازاریابی

*تخصص کاری : بازاریابی و تبلیغات . طراحی حرفه ای فتوشاپ و وب سایت . طراحی وب

*زمینه فعالیت همکاری با اعضا : پشتیبانی اطلاعات مشاغل . آموزش بازاریابی و روابط عمومی.طراحی گرافیک سایت و تبلیغات چاپی و سازه های نمایشگاهی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

*نام و نام خانوادگی : محمد شریف احمدی

*سابقه کار : از سال 83 مشغول به کارم! ولی الان همه کاره و هیچ کاره ام! سر در گم در کسب درآمد.

*مدرک تحصیلی : دانشجوی برنامه سازی کامپیوتر

*تخصص کاری : با فتوشاپ کار کردم، کلاس جوملا رفتم، بازاریابی کردم، کارمندم بودم

*زمینه فعالیت همکاری با اعضا : هر کاری که از دستم بر بیاد:hooom:

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

اول از همه تبریک میگم به نظر من هم تاپیک خوبی میشه . اینکه اعضا همدیگرو بهتر بشناسن و بتونیم توی همین مکان خیلی از مشکلات خودمون رو توسط متخصص مربوطش حل کنیم .

------------------------------------------------------------------------------

نام و نام خانوادگی : امیر صدیقی

سایقه کاری : 13 سال

تخصص کاری 1 : سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر ( کارشناس سخت افزار - مسئول تست و کارشناسی قطعات سخت افزاری اتحادیه - کارشناس فنی رسمی سازمان ورزش و جوانان - تدریس دانشگاهی دروس مربوط به شبکه - کارشناس فنی سرور و ادوات ذخیره سازی اطلاعات سازمانهای دولتی - مشاوره و اجرای در خصوص دیتاسنتر - مشاوره و اجرای پروژه های مجازی سازی با VMWARE - وارد کننده سرور و ادوات ذخیره سازی اطلاعات SAN-NAS-DAS-Tape Solution - وارد کننده نوت بوک , All-in-one و تبلت - مدرس سخت افزار رایانه در چندین آموزشگاه - کارشناس سیستمهای نظارت تصویری مبتنی بر IP و Analog

تخصص کاری 2 ( تبلیغات ) : عکس برداری - فیلم برداری پیشرفته و ارائه کلیه خدمات سمعی و بصری در سمینارها -کنفرانسها و همایشها - دست اندر کار در خصوص برگزاری کنسرتها و مراسمهای خاص - ساخت تیزرهای تبلیغاتی و ...

مدارک تحصیلی : فارغ التحصیل رشته ICT ازدانشگاه دولتی - مدرک MBA از سازمان مدیریت صنعتی

سایر مدارک : MCITP / CCNA / CCNP / Network+ / ICDL

زمینه فعالیت همکاری با اعضا : مورد انحصاری نبوده - معمولا رفع ایرادات سخت افزاری - نرم افزاری و ایرادات جوملا

علاقمند به طراحی سایت با جوملا و امکانات نامحدودش

ارادتمند کلیه مدیران و کاربران محترم انجمن جوملای ایران

ویرایش شده در توسط amir_seddighi
تکمیل اطلاعات

با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز

با کسب اجازه از مدیران عزیز انجمن یک نظری داشتم :

بنظرم تو انجمن یه بخش به عنوان معرفی اعضاء و رضومه کاری کم داشت که دوستان خودشونو معرفی کنن و قابلیتهای کاری در تمامی زمینه هایی که دارا هستند رو بصورت شفاف اعلام کنند که بتونیم بیشتر با هم آشنا بشیم و در صورت نیاز با هم یک همکاری مادی و معنوی داشته باشیم انشالله که سبب خیر و رفع گرفتاری های کاریمون بشه و این وابستگی بیشتر رو بتونیم بین اعضاء انجمن داشته باشیم

--------------------------------

من اول از خودم شروع میکنم :

*نام و نام خانوادگی :امید دندان ما

*سابقه کار :7 سال در زمینه بازاریابی و چاپ کتاب

*مدرک تحصیلی : دانشجوی مدیریت تبلیغات و بازاریابی

*تخصص کاری : بازاریابی و تبلیغات . طراحی حرفه ای فتوشاپ و وب سایت . طراحی وب

*زمینه فعالیت همکاری با اعضا : پشتیبانی اطلاعات مشاغل . آموزش بازاریابی و روابط عمومی.طراحی گرافیک سایت و تبلیغات چاپی و سازه های نمایشگاهی

درود

فکر کنم اطلاعات بقیه دوستان خیلی Secret بوده نمی خواستن کسی سر در بیاره از کارشون

سلام

شما دیگه جا واسه بقیه اعظا نذاشتید خوب :yeah:

ماشاء الله همه تخصص ها رو گفتید دیگه

سلام

شما دیگه جا واسه بقیه اعظا نذاشتید خوب :yeah:

ماشاء الله همه تخصص ها رو گفتید دیگه

درود

دوست گلم عنوان تاپیک قابلیتهای فردی و شرکتی هست . اگه تمام این تخصص ها رو خودم یک نفره داشتم که غمی نداشتم تو زندگیم [ghelyion]

با سلام به همه دوستان من تخصص خاصی ندارم یعنی از هر دری یخورده یاد گرفتم اما هنوز حرفه ای نشدم متاسفانه [sharmsar] اما از این موضوع خوشحالم که دوستان بدون تعارف تخصص هاشون رو مطرح کردن این خیلی خوبه چون اگه یه نفر جایی به مشکل بربخوره میتونه از این دوستان کمک بگیره

همگی موفق باشید [dasdas]

با سلام.

گروه پویا وب در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت میکند.این شرکت با سابقه چندین ساله و انجام بیش از 100 پروژه جایگاه شناخته شده ای در این حوزه را دارد.برای آشنایی بیشتر با گروه ما به لینک زیر مراجعه کنید

ویرایش شده در توسط Aftabezendegi

به نام خدا

تشکر می کنم از دوست خوبم به خاطر این تاپیک

نام : مجید ( یه واژه ی 4 حرفی (

یه انسان پر انرژی :4d564ad6: و مسئولیت پذیر هستم . و فوق العاده علاقمند به کار های گروهی و تحقیقات علمی دارم

علاقمند به نت و طراحی وب با استفاده از cms های مختلفـــــــــ

آشنایی مختصری با زبانهای visual basic c++ asp.net HTML c# css دارم .

کار با جوملا رو خوب بلدم . و طراحی قالب تو این زمینه رو هم یاد گرفتم .

دوستان امری داشته باشند در صورتی که از پس کار بر بیام کوتاهی نمی کنم .

گروه وب دبلیو ( ---- ) در زمینه طراحی سایت و نرم افزار جامع حسابداری فعالیت چندین ساله دارد میتونید این لینک رو هم ببینید : #

ویرایش شده در توسط mmfallah
تبلیغات

گروه وب دبلیو ( ---- ) در زمینه طراحی سایت و نرم افزار جامع حسابداری فعالیت چندین ساله دارد میتونید این لینک رو هم ببینید : #

درود

خودتون تو این گروه فعالیت دارید ؟ توی پست بالاترتون ذکر نکرده بودید !

این تاپیک فقط برای آشنایی هر چه بیشتر اعضا با همدیگست . لطفا تخصص خودتون یا مجموعه ای که توش فعالیت دارید رو ذکر کنید

با تشکر

بله جناب صدیقی من هم در همین گروه هستم البته همون طور که قبلا گفتم تخصص خاصی ندارم یعنی هنوز به مرحله تخصص نرسیدم متاسفانه ولی گروهی که ذکر کردم باهاشون کار می کنم در زمینه طراحی وب با #c و asp.net و همچنین طراحی نرم افزارهای یکپارچه حسابداری تخصص دارند من هم در پی آموزش و یادگیری و رسیدن به مرتبه بالاتری هستم انشالله

دوستان این تاپیک برای معرفی کردن افراد و مهارتاشون هست نه چیز دیگه ای.

لطفا توی تاپیک ها از لینک دادن سایتی یا تبلیغ برای گروهی پرهیز کنید.

تبلیغات فقط در امضا

معذرت معذرت معذرت واقعا قصدم تبلیغ نبود فراموش کرده بودم دوستان :25:

با سلام تاپیک خیلی خوبی حداقل بیشتر باهم اشنا میشیم

------------------------------------------------------------------------------

نام و نام خانوادگی : مجید آقائی

سابقه کاری : 15 سال - مدیر گروه نرم افزاری تکاف استان قزوین زیر نظر مرکز تجارت الکترونیک - ایده پرداز طرح ایزی مانی و پیاده سازی آن در طرح تکفا مرکز تجارت الکترونیک - سی دی سنتر استان قزوین - تولید مجموعه آموزشی تکاف - عضو تیم رباتیک دانشگاه در دوره کاردانی

تخصص کاری 1 : نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر - طراحی وب سی ام اس آشنایی کامل با جوملا و آشنایی متوسط با دیگر سی ام اس ها- برنامه نویسی در حد معمول - سئو و بهینه سازی بصورت تخصصی - بازاریابی - برندینگ - مارکتینگ - ایده پرداز تبلیغات -

تخصص کاری 2 : مولتی مدیا سازی - شبکه - میکس و مونتاژ تصویر - میکس و مسترینگ صدا - آهنگ سازی با اف ال استودیو و دی جی کنترل - افکت - نورپردازی -

تدریس دوره های امنیت - کامپیوتر مقدماتی - پیشرفته - ای سی دی ال - مولتی مدیا سازی - شبکه

در کنار این کلاس ها بعض وقتا اینارم بر میدارم : میکس و مونتاژ تصویر - میکس و مسترینگ صدا - آهنگ سازی با اف ال استودیو و دی جی کنترل

تدریس موسیقی ساز درام هم انجام میدم.

مدارک تحصیلی : کارشناسی تجارت الکترونیک - دارای مدارک بین المللی icdl - طراحی وب - فرانت پیج مایکروسافت - آفیس 2003 مایکروسافت -

درحال تکمیل مدارک و شرکت برای ccna و ccnp - مدرک امنیت از شرکت مکافی -

مدرک بین الملی پی ال سی و برق صنعتی از پتروشیمی ایران - مدرک الکتروتکنیک

زمینه فعالیت همکاری با اعضا : تیم بهینه سازی سئو انجمن - آموزش و رفع ایرادات سی ام اس ها

ویرایش شده در توسط majid_aqaiy

*نام و نام خانوادگی :محمدامین رمرودی

*سابقه کار :4 سال

*مدرک تحصیلی : دانشجوی سال آخر مهندسی تکنولوژی الکترونیک - دانشگاه دولتی زاهدان

*تخصص کاری : طراحی وب -خدمات پیامک و ارسال انبوه - شبکه - برگزار کننده کلاس های آموزشی جوملا در زاهدان

*زمینه فعالیت همکاری با اعضا :تا جایی که بتونم کمک کنم راهنمایی میکنم

به نظرم خیلی تاپیک خوبی هست . نمی دونم چرا حمایت نشد . برای آشنایی اعضای انجمن با هم خیلی خوبه

*نام و نام خانوادگی :
حامد تقی پور

*سابقه کار :
از سال 1390 در یک شرکت طراحی سایت مشغول به کار شدم و الان هم یک شرکت تبلیغاتی دارم

*مدرک تحصیلی :
دانشجوی نرم افزار کامپیوتر هستم ( روزانه کرج - سراسری )

*تخصص کاری :
طراحی وبسایت - بهینه سازی وبسایت - طراحی کارت ویزیت - طراحی تراکت - تخصص درامورچاپی - تسلط بر جوملا - تسلط بر وردپرس

*زمینه فعالیت همکاری با اعضا :
هرکاری که از دستم بر بیاد انجام میدم

نام و نام خانوادگی :پارسا ایزددوست

سابقه کار :5 سال

مدرک تحصیلی : کارشناسی ارشد رشته نرم افزار دانشگاه آزاد بوکان

تخصص کاری : طراحی وب - جوملاکار حرفه*ای - وردپرس کار - استاد دانشگاه

زمینه فعالیت : تا جایی که در توان دارم و در تخصص بنده هست کمک میکنم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری