remigolian

آپدیت جوملا 2.5 به 3

64 پست در این موضوع

سلام دوستان

یه مشکل بزرگ برام به وجود اومده ... خواستم جوملا2.5.2 رو به 3 ارتقا بدم. از روش ارتقا که یکی از دوستان گذاشتن استفاده کردم و به 3.3.6 ارتقا پیدا کرد ولی بعد از رفرش سایت، صفحه سفید بهم نشون میده. هم سایت و هم پنل مدیریت.

حالا باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟ بدبخت شدم رفت ........

تو رو خدا کمکم کنید خیلی مهمه ...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام دوستان

یه مشکل بزرگ برام به وجود اومده ... خواستم جوملا2.5.2 رو به 3 ارتقا بدم. از روش ارتقا که یکی از دوستان گذاشتن استفاده کردم و به 3.3.6 ارتقا پیدا کرد ولی بعد از رفرش سایت، صفحه سفید بهم نشون میده. هم سایت و هم پنل مدیریت.

حالا باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟ بدبخت شدم رفت ........

تو رو خدا کمکم کنید خیلی مهمه ...

خدا نکنه بدبخت بشید

از طریق هاست فایل configuration.php رو باز کنید . جلو error_reporting مقدار رو maximum قرار بدید بعد ببینید سایت چه پیام خطایی میده تا بررسی بشه

100 بار هم گفته شده اگه میخواید آپدیت کنید حتما بکاپ بگیرید

موفق باشید

خدا نکنه بدبخت بشید

از طریق هاست فایل configuration.php رو باز کنید . جلو error_reporting مقدار رو maximum قرار بدید بعد ببینید سایت چه پیام خطایی میده تا بررسی بشه

100 بار هم گفته شده اگه میخواید آپدیت کنید حتما بکاپ بگیرید

موفق باشید

امیرجان من وقتی سایت رو آپدیت کردم واسه پنل مدیریتم مشکلی پیش نیومد و براحتی بالا میاد ولی متاسفانه سایتم بالا نمیاد و صفحه سفید میاد.کاری که گفتین هم انجام دادم ولی بازم صفحه سفید میاد و هیچ اروری نشون نمیده.ممنون میشم راهنماییم کنین

امیرجان من وقتی سایت رو آپدیت کردم واسه پنل مدیریتم مشکلی پیش نیومد و براحتی بالا میاد ولی متاسفانه سایتم بالا نمیاد و صفحه سفید میاد.کاری که گفتین هم انجام دادم ولی بازم صفحه سفید میاد و هیچ اروری نشون نمیده.ممنون میشم راهنماییم کنین

با درود خدمت شما،اگه قسمت مدیریت بالا میاد برین تنظیمات کلی،تب سرور و گزارش خطا رو،روی حداکثر قرار بدین و پیغامی رو که میده اینجا بذارین تا راهنمایی بشین

با درود خدمت شما،اگه قسمت مدیریت بالا میاد برین تنظیمات کلی،تب سرور و گزارش خطا رو،روی حداکثر قرار بدین و پیغامی رو که میده اینجا بذارین تا راهنمایی بشین

درود دوست عزیز،این کار رو انجام دادم اما باز هم صفحه سفید میاد و هیچ پیغام خطایی نمیده

درود دوست عزیز،این کار رو انجام دادم اما باز هم صفحه سفید میاد و هیچ پیغام خطایی نمیده

به مدیرسرور تیکت بزنید بکاپ سالم براتون برگردونه

درود

داداش خیالتو راحت کنم هیچ راهی نیست بتونی سایتتو برگردونی

یا باید از اول کار کنی یا بکاپ رو برگردونی

دقیقا مشکل منو داری

دوستان بنده میخواستم آپدیت بکنم و اینکه تنظیماتی رو در قالب 2.5 انجام دادم هم سر جاش میمونه ؟

جون نسخه جوملا 3 قالب من هم منتشر شده ؟

چطوریه کلا قضیه اش ؟

دوستان بنده میخواستم آپدیت بکنم و اینکه تنظیماتی رو در قالب 2.5 انجام دادم هم سر جاش میمونه ؟

جون نسخه جوملا 3 قالب من هم منتشر شده ؟

چطوریه کلا قضیه اش ؟

درود

قبل از اجرا حتما بک اپ بگیرید .ننظیمات هم سرجاش میمونه

درود

قبل از اجرا حتما بک اپ بگیرید .ننظیمات هم سرجاش میمونه

نه نه منظورم رو نگرفتی ! قالبی که دارم دو تا نسخه داره یه 2.5 یکی هم به تازگی 3 براش منتشر شده اگه آپدیت بکنم اون قالبه رو هم باید از اول نصب بکنم

سلام.. کسی واقعا نمیدونه چطور جوملا 25 رو به 3 ارتقا بدیم که بعدش صفحه سفید نشه؟

من تمام امکانات سرور رو چک کردم دقیقا با پیش فرض جوملا 3 منطبق هست ولی بعد از ارتقا صفحه ادمین و یوزر سفید نمایش داده میشه.

کسی جوابی بلده؟

سلام.. کسی واقعا نمیدونه چطور جوملا 25 رو به 3 ارتقا بدیم که بعدش صفحه سفید نشه؟

من تمام امکانات سرور رو چک کردم دقیقا با پیش فرض جوملا 3 منطبق هست ولی بعد از ارتقا صفحه ادمین و یوزر سفید نمایش داده میشه.

کسی جوابی بلده؟

از روش مهندس طاهری استفاده کنید

موضوع حل شد مشکل در بروز رسانی به جوملا 3

سلام و خسته نباشيد

بنده سايت خودم رو از هر راهي رفتم نتونستم به جوملا 3 تبديل كنم....

آخرين چيزي كه به ذهنم مي رسه اينه كه بيام روي يك جوملا 3 بصورت متناظر جداول ديتابيس رو انتقال بدم ....

و اما سوالم :

1-براي بنده منو و مطالب و بوزرها و از همه مهمتر لينك ها و سئو سايتمه .مي خوام ببينم با اين روش به سئو سايتم لطمه زده مي شه ...(لينك ها تغيير مي كنند)

2-نام كلي جداول ديتابيس رو كه بايد بدونم بصورت كامل نمي دونم ....يعني كدوم جداول بايد ايمپورت بشن...

ممنون مي شم راهنمايي كنيد!

سلام و خسته نباشيد

بنده سايت خودم رو از هر راهي رفتم نتونستم به جوملا 3 تبديل كنم....

آخرين چيزي كه به ذهنم مي رسه اينه كه بيام روي يك جوملا 3 بصورت متناظر جداول ديتابيس رو انتقال بدم ....

و اما سوالم :

1-براي بنده منو و مطالب و بوزرها و از همه مهمتر لينك ها و سئو سايتمه .مي خوام ببينم با اين روش به سئو سايتم لطمه زده مي شه ...(لينك ها تغيير مي كنند)

2-نام كلي جداول ديتابيس رو كه بايد بدونم بصورت كامل نمي دونم ....يعني كدوم جداول بايد ايمپورت بشن...

ممنون مي شم راهنمايي كنيد!

درود

توجه کنید، شما در حال مهاجرت هستید! مهاجرت خطرات و دشواری های خاص به خود را دارد. توقع نداشته باشید همه چیز به سادگی و عالی پیش برود.

به نظر من بدید به یه متخصص براتون انجام بده

باتشكر از مدير محترم ما خودمون زحمت بكشيم اطلاعات بدست مي ياريم خودمون مي شيم متخصص همون جوري كه الان توي اين چند سال پيشرفت كرديم ..حالا يه جاهايي مشكلاني هم هست قبول دارم ...

بي زحمت اگر درباره سوالم راهنمايي كنيد ممنون مي شم ....:auau:

اول یه بکاپ از اطلاعاتت بگیر

دوم قالبی که استفاده می کنی اگه نسخه 3 موجود هست جوملات رو بروز کن بعد قالب رو حذف کن و قالب جدید رو نصب کن مشکل مرتفع می شه

اگر مشکلت اینه که می خوای فقط اطلاعات کاربران و منو و مجموعه ها و مطالبت رو بکاپ بگیری من چنین مشکلی داشتم که با زحمت زیادی راهش رو پیدا کردم و توی انجمن توی تایپیکی که سوال رو مطرح کرده بودم آموزش دادم که متاسفانه گشتم که لینکش رو برات بزارم ولی پیدا نکردم خودت بگرد تاپیداش کنی

در ضمن خلاصه وار می گم در یک کلام می ری توی دیتابیس اطلاعات منو - مجموعه ها- کاربران - مطالب رو علامت می زنی و از هرچی که می خواستی بکاپ می گیری

توجه کن که فقط از اطلاعاتی که می خوای بکاپ بگیر بعد با نود پد پلاس پلاس بازش کن پیشوند دیتابیست چی هست ؟ توی نود پد با پیشوند دیتابیس جدید یکی کن و بکاپ رو ایمپورت کن جایگزین می شه و اطلاعاتت بروز می شن مشکلاتی به وجود میان که بازهم یکی یکی بیان کن جوابت بدم

همونطور که گفتم من یکبار آموزشش رو به صورت دقیق دادم بگرد پیداش کنی همه جواب هات رو می گیری

یا علی

هر جوملا با افزونه ها و قالب روش با بقیه متفاوت هست . روش جامعی برای این کار وجود نداره . بهترین آموزش هم برای سایت خود جوملاست . سرچ کنید joomla 2.5 to 3 migrate . تازه بعد از این کار اگر درست و مو به مو انجام داده باشید اررور ها شروع میشه باید رفع کنید .

بله آقای عاشوری درست می گن ارور ها شروع می شن ولی اگر بخوای باید زحمت بکشی درست می شه به قول ما کار نشد نداره

باید بشه

سلام وقت بخیر

اساتید محترم راهنمایی فرمایین

جوملا 2.5 رو از داخل خود مدیریت جوملا و ارتقا جوملا به جوملا 3 ارتقا دادم اما کلید های ذخیره سازی صفحات کار نمیکنه

چه کنم؟منظورم جوملا 2.5 به جوملای 3.4.3 هست

جوملای خام بسته کامل روی هاست اکسترکت کنید . پوشه install رو پاک کنید . دیتابیس رو از منوی افزونه ها فیکس کنید تست بزنید . با مرورگر دیگه هم تست کنید .

قبل از انجام کار بک آپ بگیرید .

مهمان
This topic is now closed to further replies.