pasar

درخواست افزونه آمار

7 پست در این موضوع

سلام

خسته نباشید

آیا افزونه ایی هست که بشه فهمید کاربران چند بار از سایت بازدید داشته اند؟ یعنی کاربرانی که بیشترین بازدید رو از سایتم داشتن رو پیدا کنم؟؟؟

ممنونم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

خسته نباشید

آیا افزونه ایی هست که بشه فهمید کاربران چند بار از سایت بازدید داشته اند؟ یعنی کاربرانی که بیشترین بازدید رو از سایتم داشتن رو پیدا کنم؟؟؟

ممنونم

شما میتونید از کامپوننت Alpha user point استفاده کنید . با استفاده از این کامپوننت کاربرانی که به پروفایلشون در این کامپوننت سر بزنن امتیاز میگیرن و حتی میتونید مشخص کنید اگه در یک بازه زمانی مشخص سرنزنن امتیاز منفی بگیرن . خوب از طریق امتیازات میتونید اطلاعات خوبی رو بدست بیارید . حتی میتونید برای هر فعالیت کاربراتون امتیاز اختصاص بدید و ...

تو این لینک هم میتونید نمونه آمار گیر هایی که اطلاعات مختلفی به شما میده ببینید

http://extensions.joomla.org/extensions/site-management/analytics/visitors

با استفاده از کامپوننت joomla watch میتونید تمام بازدید کننده هاتون رو رصد کنید . مثلا از چه آی پی هایی بیشتر وارد سایت شما شدن از چه کشور هایی و ...

ممنونم دوست عزیز

من میخام ببینم کدوم بازدید کننده ها بیشتر از سایت بازدید کردن تا بهشون جایزه بدم.همین.

بالایی ها خوبن ولی یه ذره سنگین و زیادی امکانات دارن که به کاره من نمیاد .

آیا برای هدف من افزونه ایی هست؟؟؟

ممنونم دوست عزیز

من میخام ببینم کدوم بازدید کننده ها بیشتر از سایت بازدید کردن تا بهشون جایزه بدم.همین.

بالایی ها خوبن ولی یه ذره سنگین و زیادی امکانات دارن که به کاره من نمیاد .

آیا برای هدف من افزونه ایی هست؟؟؟

به احتمال زیاد منظور شما از بازدید کننده ، کاربرانی هستند که عضو سایت شما هستند . اگر غیر از اینه من فقط میتونم پیشنهاد بدم که یک فرم درست کنید و در سایت قرار بدید و بگید که بازدید کننده ها اونو پر کنن و به ازای هر بار پر کردن یک امتیاز بگیرن و بعد به اونایی که بیشترین امتیاز گرفتن جایزه بدین که هم درد سرش زیاده و هم وقت گیر

ولی اگه منظورتون همون کاربران عضو باشه من فقط همون Alpha user point رو دیدم که این کار میکنه

همونطور که گفتم با این افزونه میتونید مشخص کنید که کاربرانی که به پروفایلشون سر میزنن مثلا به ازای هر بار سر زدن در روز یک امتیاز بگیرن . خوب امکانات بیشتری هم داره .

ولی این لینک کتگوری افزونه های مرتبط با مدیریت کاربران سایت هست یه نگاه بندازین شاید چیز دیگه ای پیدا کردید .

http://extensions.joomla.org/extensions/clients-a-communities/user-management

خیلی ممنونم دوست عزیز

فقط یه چندتا قابلیت دیدم توش که خیلی جالبه ولی برام اشتفاده ازشون گنگه.

در قسمت قوانین که میخایم تعیین کنیم برای چه کاری امتیاز بگیرن چند تا مورد داره که اگر امکانش هست بگین چه جوری میتونم فعالشون کنم؟؟؟

1.ارسال مقاله اختصاص امتياز به کاربر براي ارسال مقاله

2.دفعات بازديد از مقاله اختصاص دادن امتياز زماني که يکي از اعضا يک مقاله را مطالعه ميکند

3. ارسال لينک سايت اختصاص امتياز به کاربر براي ارسال لينک سايت

4.کليک کردن بر روي بنرهاي تبليغاتي اختصاص دادن امتياز به اعضا زماني که کليک ميکنند بر روي بنرهاي سيستم تبليغاتي سايت

اگر تونستین بگین این موارد چه جوری فعال میشن؟؟؟

ویرایش شده در توسط pasar

به نظرم این بهترینشه!

دانلودپکیج (ماژول+پلاگین) آمار سایت فارسی JV Counter

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری