drsmsco

نرم افزار امنیت سیستم برای ویندوز 8 چی هست ؟؟؟

45 پست در این موضوع

سلام دوستان من یک سری نرم افزار معرفی شده تو انجمن رو نصب کردم ولی با ارور مواجه شد ؟؟برای ویندوز 8 از چه نرم افزاری استفاده کنم که به راحتی سیستم هک نشه یا یک دیوار آتشی جلوی ورود هکر ها باشه ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام دوستان من یک سری نرم افزار معرفی شده تو انجمن رو نصب کردم ولی با ارور مواجه شد ؟؟برای ویندوز 8 از چه نرم افزاری استفاده کنم که به راحتی سیستم هک نشه یا یک دیوار آتشی جلوی ورود هکر ها باشه ؟

دوست عزیز همونطور که می دونید امنیت در سه حوزه کلی تبیین میشه:

1.سیستم های شخصی

2.سرور

3.وب سایت

برای مورد اول همونطور که تو انجمن بیان شده قطعا نسخه KasperSky Pure3 با توجه به امکاناتی که در اختیار شما میده گزینه مناسب تری به نظر میرسه!

علت اینکه چرا کسپر رو انتخاب کنید توی تاپیک زیر بیان کردم!

تاپیک جامع آموزش تصویری پیکربندی آنتی ویروس،فایروال و پسورد منیجر کاسپراسکای

اینم نسخه KasperSky pure3 واسه دانلود رایگان 30 روزه:

Kaspersky PURE 3.0 | Ultimate PC Security Software | Kaspersky Lab US

پس از گذشت 30 روز شما سه راه دارید برای تمدید:

1. استفاده از Trial Reseter که 30 روز دیگر این بسته رو برای شما تمدید می کند(رایگان و غیر قانونی از دید کسپر که در صورت مشاهده کامل بلاک میکنه)

2. استفاده از Key فایل های موجود در اینترنت(رایگان و غیر قانونی از دید کسپر که در صورت مشاهده کامل بلاک میکنه)

3.خرید لایسنس(راه قانونی و پیشنهاد بنده)

در هر سه مورد بنده میتونم یاریتون کنم؛مشکلی بود در خدمتم

موفق باشید

درود

برای تامین امنیت سیستم شخصی یکی از بهترین گزینه ها اتسفاده از دیوار آتش رایگان کومودو هست

درود

برای تامین امنیت سیستم شخصی یکی از بهترین گزینه ها اتسفاده از دیوار آتش رایگان کومودو هست

مهندس افضلی عزیز لطفا لینک دانلود دیوار آتش رایگان کومودو را برای ویندوز 8 میزارین ؟؟

فکر نکنم ویندوز هشت نیازی به نصب نرم افزار های درپیت داشته باشه !

چون علاوه بر قدرت بالای خودش دارای انتی ویروس داخلی مایکروسافت نیز می باشد

که فقط کافیست شما مرتب اپدیت کنید

در ویندوزهای قبلی انتی ویروس مایکروسافت را باید دانلود میکردین و نصب میکردین

اما در ویندوز هشت این انتی ویروس به ویندوز اضافه شده است

پیشنهاد میکنم قدرت این انتی ویروس را یک بار هم که شده امتحان کنید

من که ازش راضی بودم

ضمنا این مطلب را هم یادداوری کنم

انتی ویروس ها برای اینکه زنده بمونن و برای صاحبانشان پول دربیارن نیاز است که ویروس ها باشند !

در راستای اینکار شرکت های تولید کننده انتی ویروس خود ویروس خلق کرده و پخش میکنند

و چه راهی بهتر و اسانتر اینکه این ویروس داخل بسته های اپدیت انتی ویروس به قربانیان تزریق شود

و پس از مدتی فعال گردد

اینجوری مشتری انتی ویروس یا بهتر بگم قربانی نیاز همیشگی به انتی ویروس احساس میکند !

حال اینکه این مورد در مورد انتی ویروس مایکروسافت صدق نمیکند

چون مایکروسافت برای ویندوز خودش ویروس تولید نمیکنه و ثانیا این انتی ویروس رایگان ارائه شده تا از این ویندوز حمایت کنه

امیدوارم مطلب را بخوبی رسونده باشم

با ارزوی موفقیت

درود

فکر نکنم ویندوز هشت نیازی به نصب نرم افزار های درپیت داشته باشه !

دوست عزیز انتی ویروس مایکروسافت صرفا امکانات پایه ای به کاربر میده و ضمنا اگر یک مقدار در مورد امنیت سیستم عامل تحقیق و برری بکنید بهتره فک میکنم:128fs318181:

پیشنهاد میکنم قدرت این انتی ویروس را یک بار هم که شده امتحان کنید

قدرت این انتی ویروس بارها امتحان شده و براحتی ممکن بایپس شده:128fs318181: در صورتی که سایر انتی ویروس ها حداقل سیستم امنیتی کومودو به این راحتی بایپس نشده

ضمنا قدرت یک آنتی ویروس معیار های مختلفی داره که انتی ویروس مایکروسافت در اکثرشون یک مقدار پایه ای هست و خدمات محدودی رو ارائه میده و حد اکثری نیست

حالا اینکه علت تولید ویروس چیه و مسول ساختش کیه بحث درازیه

در کل انتی ویروس مایکروسفت خوبه ام اینکه ازش بعنوان تنها سپر دفاعی استفاده کرد اکید توصیه نمیشه البته این صرفا پیشنهاد هست:128fs318181:

مهندس من با نصب این نرم افزار کومودو یک سری برنامه هام مثل دانلود منیجر فعال نمیشه چکار باید کرد ؟

کمدو خیلی خوبه ولی واقعا زیاد گیر می ده اگر بودجت می ره بیت دیفندر بگیر

کمدو خیلی خوبه ولی واقعا زیاد گیر می ده اگر بودجت می ره بیت دیفندر بگیر

مهندس جان آیا بیت دیفندر اورجینال میتونه از هک شدن سیستم و ویروس به نحو خوبی محافظت کنه یا نه ؟ الان چند تا نظر مختلف هست-کومودو-کسپر اسکای-بیت دیفندر؟؟؟

درود

نسخه end point protection از symantec هم رایگانه و آپدیت میشه . بد نیست البته اگه آقای افضلی هم در این خصوص نظر بدن ممنون میشم ..

من سيمنتكك را هم تاييد مي كنم

بيت ديفندر دوستام داشتن خيلي عالي بود ولي از نسخه هاي كركي به هيچ عنوان استفاده نكن. اگر مي خواي فري باشه كمودو و سيمانتك خيلي خوبن. هك شدن سايت هم ربطي با انتي ويروس كامپيوتر شخصي شما نداره،

Sent from my iPod touch using Tapatalk

من سيمنتكك را هم تاييد مي كنم

بيت ديفندر دوستام داشتن خيلي عالي بود ولي از نسخه هاي كركي به هيچ عنوان استفاده نكن. اگر مي خواي فري باشه كمودو و سيمانتك خيلي خوبن. هك شدن سايت هم ربطي با انتي ويروس كامپيوتر شخصي شما نداره،

Sent from my iPod touch using Tapatalk

مهندس میشه لینک سیمانتیک که رایگانه و مورد تاییدتونه رو بهم بدین ؟؟

از سایت ایران ستاپ دات کام می تونید آخرین ورژن کلیه آنتی ویروسها و فایروال ها رو دانلود کنید . ( امیدوارم تبلیغ محسوب نشه )

درود

محصول bitdefender anti virus plus توصيه ميشه نه Internet security چون فايروال بيت ديفندر اصلا قدرت لازم رو نداره+فايروال كومودو

ببينيد كومودو علي رغم رايگان بودن عملكرد عالي داره و اگه درست كانفيگ بشه اصلا گير نميده و هوشمند عمل ميكنه

ضمنا كافيه براي هر بار اجازه گرفتنش تنظيمات رو ذخيره كنيد كه گير نده

كلا سيستم هاي endpoint* براي سرورها و جاهايي كه ميخوان امنيت چندين سيستم رو همزمان تامين كنن استفاده ميشه و براي كاربران خانگي مناسب نيست

توصيه من:

avast antivirus pro 9 +comodo firewall هست (روي سيستم خودم همين نصبه)

يا

bitdefender antivirus plus 2014 + comodo firewall

مهندس من با نصب این نرم افزار کومودو یک سری برنامه هام مثل دانلود منیجر فعال نمیشه چکار باید کرد ؟

كومودو به كرك اين برنامه گير ميده بايد فايل اجرايي برنامه رو به ليست مجاز كومودو وارد كنيد مشكل حل ميشه

advanced setting----security setting------trusted files

مسير بالا رو بريد مشكل بايد حل بشه

كلا به هر برنامه اي گير داد علتي داره و اگرم ميخوايد ديگه بهش گير نده اين مسير رو طي كنيد

یه سوال :

Database Check تو فایروال چه کاری انجام میده ؟؟

اين كار يعني داره اقدام به روز رساني ميكنه كه اگه آژديت جديدي اومده دانلودش كنه

درود مجدد خدمت جناب افضلی

من مدتیه با Zone Alarm دارم کار میکنم البته از نظر خودم ( نگاه یک آماتور ) راضی هستم . می خواستم نظر کارشناسی شما رو بدونم که اگه تائید میفرمائید که comodo از zonealarm بهتره اقدام به تعویض کنم .

ممنون از پاسخهای همیشه به موقتون

در ضمن من مدت زیادی از nod32 استفاده میکنم

به نظر شما Nod32 + comodo نصب کنم؟

البته من از اینترنت سکوریتی nod32 استفاده میکنم

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود مجدد خدمت جناب افضلی

من مدتیه با Zone Alarm دارم کار میکنم البته از نظر خودم ( نگاه یک آماتور ) راضی هستم . می خواستم نظر کارشناسی شما رو بدونم که اگه تائید میفرمائید که comodo از zonealarm بهتره اقدام به تعویض کنم .

ممنون از پاسخهای همیشه به موقتون

درود

طبق آخرین تست های انجام شده لابراتور های معتبر امنیتی

Comodo Internet Security Premium تونسته در مقابل 97 % حملات مقاومت کنه

و ZoneAlarm Extreme Security فقط در مقابل 34% حملات مقاومت کرده

پس بهتره کومودو رو نصب کنید

ویرایش شده در توسط Pooyan Afzali

در ضمن من مدت زیادی از nod32 استفاده میکنم

به نظر شما Nod32 + comodo نصب کنم؟

البته من از اینترنت سکوریتی nod32 استفاده میکنم

درود

nod 32 هرچند خیلی معروفه اما زیاد توصیه نمیشه

بهتره ترکیبی از بیتدیفندر یا آواست رو در کنار فایروال کومودو داشته باشید

روی اینترنت سکیوریتی nod32 زیاد حساب نکنید چون فایروالش 55% حملات رو دفع کرده توی آخریت تست ها و بهتره حذفش کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

مهندس منAvira AntiVir Free 13.0.0.2832 Final رو نصب کردم

حالا نیاز هست Avira Internet Security Suite 2014 14.0.1.179 Final هم کنارش نصب کنم یا همون اولیه کفایت میکنه ؟؟

ویرایش شده در توسط drsmsco
تصحیح

مهندس منAvira AntiVir Free 13.0.0.2832 Final رو نصب کردم

حالا نیاز هست Avira Internet Security Suite 2014 14.0.1.179 Final هم کنارش نصب کنم یا همون اولیه کفایت میکنه ؟؟

درود

تفاوت اینترنت سکیوریتی با آنتی ویروس اینه که فایروالم با خودش داره که در مورد فایروال اویرا باید بگم که تنها در مقابل 6% از حملات توان مقابله رو داره و اصلا توصیه نمیشه

انتی ویروس اویرا قدرت خوبی داره ولی بشدت به کرک و پچ گیر میده و کلا آنتی ویروس خشکی هست که انعطاف کمی داره

نصب Avira Internet Security Suite 2014 14.0.1.179 Final توصیه نمیشه!

شما همون comodo internet security رو نصب کنید هم انتی ویروس داره هم فایروال بسیار قوی! اما اگه با انتی ویروس کومودو زیاد موافق نیستید میتونید بسته comodo firewall رو دانلود کنید که فقط فایروال داره و در کنارش یک آنتی ویروس مناسب نصب کنید

درود

جناب افضلی عزیز امکانش هست لینک سورسی که درصدها رو توش چک می فرمائید ذکر کنید ؟

ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری