Mehrdad27

مشکل در نمایش تصویر در قالب جوملا

2 پست در این موضوع

دوستان سلام

من یه قالب برای جوملا 2.5 نوشتم یه سری موقعیت بهش دادم ...

تمام تصویر که برای بکگراند و فایل images است را نمایش میده .قالب در ظاهر مشکلی نداره ...

اما زمانی که یه مطلب حاوی تصویر ارسال میکنم تصویر نمایش داده نمیشه ... همچنین زمانی که در یه ماژول اختصاصی html ایجاد میکنم و درونش تصویر میدم تصویر نمایش داده نمیشه .. تمامی متون را نمایش میده ولی تصویر را نمایش نمیده ... اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه ... خیلی ممنونم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام برای افزودن تصویر به مطلب در ادیتور باید از دکمه افزودن تصویر که در زیر ادیتور هست استفاده شود واگر تصویر مورد نظر قبلا آپلود شده دکمه درج را بزنیم تا تصویر در مطلب درج شود وگرنه ابتدا تصویر را آپلود کرده سپس مراحل درج را انجام دهیم باز حل نشد بگید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری