MyroxSoft

پلاگین ارسال کالا براساس سیستم پست ایران

24 پست در این موضوع

پلاگین حرفه ای ارسال کالا با دستورات پیشرفته

plg_vmshipping_rules_shipping_icon.pngpost.png

مشکل اکثر دوستانی که از فروشگاه ویرچومارت واسه جوملاشون استفاده میکنن ، ارسال کالا و نحوه تخمین هزینه است

پلاگین Shipping by Rules این مشکل رو حل کرده و با ایجاد قوانین براساس:

• ارسال کالا براساس هزینه ثابت
  • ارسال کالا براساس تعداد کالا
  • ارسال کالا براساس مقدار هزینه ی مشتری
  • ارسال کالا براساس وزن کالا
  • ارسال کالا براساس مالیات طبق هزینه خرید

براحتی میتونید فروشگاه خود رو مانند سایر فروشگاهها پیشرفته و دست مشتری و فروشنده رو برای خرید و فروش بازتر کنید

لینک افزونه در سایت افزونه های جوملا

لینک دانلود از آپلودسنتر انجمن جوملای ایران

لینک دانلود از سایت توسعه دهنده

تفاوت نسخه های دانلود:

لینک آپلودسنتر انجمن نسخه اصلی سایت سازنده است

لینک سایت توسعه دهنده نسخه فارسی به همراه آموزش بکارگیری دستورات داخل خود پلاگینه

و....

برای اولین بار در ویرچومارت ، بسته کامل انتخاب استان بهمراه شهر

درج تمامی استانها بهمراه 500 شهر ایران عزیزمان

سفارش بسته تکمیلی > PM

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز این ارور رو میده

Please select a Shipment Method in the tab Shipment Method Information, and click Apply button for Joomla 1.5, or Save button for Joomla 1.7 to display the appropriate parameters here.

این ارور کجا میده تو سایت یا تو تنظیمات روش ارسال

وقتی روش ارسال تعریف میکنید اول این پلاگین رو انتخاب کنید یکبار ذخیره دوباره به تب تنظیمات برید و دستورات دلخواه رو وارد کنید

دقت کنید پلاگین ایراداتی هم داره با تمامی دستورات بدرستی کار نمیکنه باید با آزمون و خطا بهترین فرم رو برای خودتون بسازید

آموزش استفاده از دستورات رو هم دسته بندی کردم با توضیحات در این لینک میتونید نحوه استفاده رو مشاهده کنید

دوست عزیز این ارور رو میده

Please select a Shipment Method in the tab Shipment Method Information, and click Apply button for Joomla 1.5, or Save button for Joomla 1.7 to display the appropriate parameters here.

همون جور که خودتون متوجه شدین، با یک بار سیو ارور برطرف میشه

من که متوجه نحوه کارکردش نشدم! شما چطور؟ شما ازش استفاده کردین؟

والا منم فعلا باهاش کار نکردم ولی یکم پیچیده بنظر میرسه و اینکه انتخاب بر اساس استان نداره. و نسخه تجاریش این امکان رو داره

دوستان این افزونه فوق العاده است، آموزش استفاده از دستورات رو تو سایت گذاشتم بدلیل اینکه جدوله بهم میخوره اینجا نمیشه گذاشت

آموزش استفاده از پلاگین

این افزونه رایگانه ، اما اگه بخواهید تمامی 31 استان همراه 500 شهر رو وارد دیتابیس کنید یا میتونید دستی اینکار رو انجام بدید یا اینکه سفارش بدید.

دوستان این افزونه فوق العاده است، آموزش استفاده از دستورات رو تو سایت گذاشتم بدلیل اینکه جدوله بهم میخوره اینجا نمیشه گذاشت

آموزش استفاده از پلاگین

این افزونه رایگانه ، اما اگه بخواهید تمامی 31 استان همراه 500 شهر رو وارد دیتابیس کنید یا میتونید دستی اینکار رو انجام بدید یا اینکه سفارش بدید.

بله الان متوجه کارکردش شدم

همون جور که در انجمن دیگه جوملا برای شما بیان کردم

توسعه دهنده عزیز ویرچومارت

ویرچومارت نیاز های زیادی داره که انگار دو پلاگین براش نوشتین، یکی اتصال به پست و بانک ملت

30 و 35 هزار تومن برای پلاگین زیاد نیست؟ یه تجدید نظر در قیمت ها کنید! ما تمامیشون رو نیاز به خرید داریم + افزونه های دیگر ویرچومارت که برای خریدشون حالا یا به دلیل سازگار نبودن با سیستم پستی و پرداخت یا بدلیل قیمت دلار بالاشون برامون مقدور نیست

در حال حاضر دو افزونه دیگه هم لازم دارم

-ارسال گروهی تصاویر گالری، که باشه این افزونه http://extensions.jo...t-uploads/24690

-ویرچومارت نیاز داره چند قیمت برای کالا تعریف بشه همون جور که میدونید توی ویرچومارت فقط میشه به قیمت پایه اضافه کرد خوب سیستم خودشون اینجوریه ولی ما توی ایران نیاز داریم مثل دی جی کالا بگیم شما با گرانتی فلان میشه اینقدر با گرانتی فلان میشه مقدار دیگه نه اینکه ما بگیم گوشی فلان قیمت پایش اینقدر هست حالا شما اگه گرانتی میخوای + قیمت گرانتیش کینم

چون من از جوملا ارجینال استفاده میکنم نیازی به فارسی بخش مدیریت ندارم. اینو گفتم چون خیلی زود به ان افزونه ها نیاز دارم

بالای چک اوت من این ارور میده

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array in /home/***/public_html/plugins/vmshipment/rules_shipping/rules_shipping_base.php on line 428

بالای چک اوت من این ارور میده

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array in /home/***/public_html/plugins/vmshipment/rules_shipping/rules_shipping_base.php on line 428

با جستجویی که کردم خطای Argument #2 is not an array in یا مربوط به سرور میشه و باید با مدیر هاست درمیون بزارید یا با نسخه جوملاتون سازگار نیست

شما نسخه اصلی رو از سایت سازنده نصب کن

Virtuemart : Shipping by Rules Plugin for VirtueMart 2

ارسال شده در (ویرایش شده)

موارد ریگه ای هم هست. میتونید کمکم کنید؟

- آپلود چندگانه تصاویر

- تایین چند قیمت مثل دی جی کالا

- جستجوی پیشرفته

- و ...

ویرایش شده در توسط fr_sdgh

بنده جستجوی پیشرفته رو دارم که بر اساس رنج قیمت، فیلدهای سفارشی ، سازنده، مجموعه و... جستجو میکنه. در صورتی که خواستید میتونید پیام خصوصی بدید.

جهت دیدن دموی ماژول به این لینک مراجعه نمایید

با جستجویی که کردم خطای Argument #2 is not an array in یا مربوط به سرور میشه و باید با مدیر هاست درمیون بزارید یا با نسخه جوملاتون سازگار نیست

شما نسخه اصلی رو از سایت سازنده نصب کن

Virtuemart : Shipping by Rules Plugin for VirtueMart 2

بله نسخه اصلی ارور نمیده!

بنده جستجوی پیشرفته رو دارم که بر اساس رنج قیمت، فیلدهای سفارشی ، سازنده، مجموعه و... جستجو میکنه. در صورتی که خواستید میتونید پیام خصوصی بدید.

ممنون ارسال کنید ببینیم توش چیه

مرتضی جان این قالب شما همینه

Joomla Templates Club - Joomla Extensions Demo

نه عزیز مال من colinus هست از شرکت zt template

البته خودم تغییراتی رو توش دادم تا به شکل دلخواهم در بیارم

لطفا هرچه زودتر رسیدگی کنید :65d6a5d6s:

سلام

مورد آپلود چندانه حل شد

جستجوی پیشرفته هم که دوستمون فرمودن دارن

فقط مونده قیمت چندگانه فردا بررسی میشه ، از دیروز نت بنده قطع بود

سلام

واسه درج دو قیمت تو ویرچومارت آسون ترین راه همون درج فیلدهای دلخواهه که مطمئنن قبلا تست کردی

[ATTACH=CONFIG]4788[/ATTACH]

که یه آموزش خوب تو این صفحه هست

مالیات هم میشه تعریف کرد اما اینکه چطور نوع مالیات رو جدا کنی که مشتری انتخاب کنه جای سوال داره ، مثلا جای مالیات بنویسی گارانتی

[ATTACH=CONFIG]4789[/ATTACH]

سلام

واسه درج دو قیمت تو ویرچومارت آسون ترین راه همون درج فیلدهای دلخواهه که مطمئنن قبلا تست کردی

[ATTACH=CONFIG]4788[/ATTACH]

که یه آموزش خوب تو این صفحه هست

مالیات هم میشه تعریف کرد اما اینکه چطور نوع مالیات رو جدا کنی که مشتری انتخاب کنه جای سوال داره ، مثلا جای مالیات بنویسی گارانتی

[ATTACH=CONFIG]4789[/ATTACH]

فیل ها که همون جور که میدونید جمع میزنه با قیمت اصلی براتون مثال بزنم: شما کالای بدون گرانتی داری بعنوان قیمت اصلی و قیمت افزوده برای گرانتی توی کاستم فیلدز، البته آمازون چون با شرکت واقعی سرو کار داره کارش همینه ولی توی ایران از همین گرانتی پول میخورن :ooofe: و یا همیشه به این صورت نیست که ما محصول بدون گرانتی داشته باشیم

مالیات هم چون توی چک اوت جدا از محصولات جمعش میزنه اصلا صورت جالبی نداره و بنظر من نشه سنگین تره

سریع ترین راه برای به نتیجه رسیدن پرسیدن از خودشونه (forum virtuemart)، من که پرسیدم متوجه منظورم نشدن / شما یه سعی بکن

گفتید "مورد آپلود چند گانه حل شد"! میشه بگید به کجا رسیدین؟

پلاگین برای آپلود چندگانه تصاویر فراهم شد

در موردمحصولاتتون اگه بخواهید سفارشی کنید میتونید تو لینک زیر نمونه هایی که نیاز دارید رو ببینید

Plugins

که به علت قیمت بالای یورو به نیازتون بستگی داره سفارش دهید

در موردمحصولاتتون اگه بخواهید سفارشی کنید میتونید تو لینک زیر نمونه هایی که نیاز دارید رو ببینید

Plugins

در مورد آپلود تصاویر توضیح بدید

مورد دوم به این شکل شدنی نیست بعدا مورد برسی قرارش میدم

ممنون

Plugins

در مورد آپلود تصاویر توضیح بدید

مورد دوم به این شکل شدنی نیست بعدا مورد برسی قرارش میدم

ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری