ابوالفضل طالبی

اطلاعیه شماره یک در خصوص سیستم امتیاز دهی در انجمن جوملای ایران

23 پست در این موضوع

با درود خدمت کلیه کاربران گرامی انجمن جوملای ایران

همانطور که در این ایام شاهد بودید سیستم امتیاز دهی به کابران انجمن فعال شده و هر کابر میتواند امتیاز کسب شده خود را در قسمتهای مختلف انجمن مشاهده نماید.امتیاز به کاربران به صورت اتوماتیک و خودکار اعطا میشود و بر اساس برخی پارامترها صورت میگرد که به شرح زیر است:

ارسال تاپیک جدید 20 امتیاز

یعنی هر تاپیک جدیدی که ارسال نمایید دارای 20امتیاز خواهد بود که به امتیازات شما افزوده میشود.در صورتی که تاپیک اسپم باشد و یا خلاف قوانین باشد و از طرف مدیران حذف گردد امتیاز منفی خواهید گرفت و علاوه بر آن مدیران انجمن میتوانند به صورت دستی از امتیاز شما کسر کنند.

ارسال پست 10 امتیاز

ارسال هر پست جدید شامل 10 امتیاز میباشد که به امتیازات شما افزوده میشود و در صورتی که پست ارسالی اسپم باشد و یا خلاف قوانین باشد و از طرف مدیران حذف شود امتیاز منفی خواهید گرفت و علاوه بر آن مدیران انجمن میتوانند به صورت دستی از امتیاز شما کسر کنند.

مشاهده هر تاپیک 1 امتیاز

کاربران انجمن صرفا با مشاهده تاپیک های مختلف در انجمن 1 امتیاز کسب میکنند.به این صورت که با مشاهده هر تاپیک 1 امتیاز به امتیازات آنها افزوده میشود.

شرکت در نظرسنجی 2 امتیاز

در صورتی که کاربران در نظرسنجی های انجمن شرکت کنند 2 امتیاز کسب میکنند.

ایجاد نظرسنجی 5 امتیاز

در صورتی که کاربران تاپیکی را باز کنند که نیاز به نظرسنجی داشته باشد و یک نظرسنجی در آن ایجاد کنند 5 امتیاز میگیرند.البته قرار دادن بی دلیل نظرسنجی باعث حذف نظرسنجی و در نهایت کسب امتیاز منفی میشود.

ثبت نام در انجمن (کاربر جدید) 50 امتیاز

کاربران جدید که تازه در انجمن ثبت نام میکنند در بدو ورود 50 امتیاز کسب میکنند.

معرف شدن برای ثبت نام کابر جدید 30 امتیاز

در صورتی که کاربر جدیدی قصد ثبت نام در انجمن را داشته باشد و کاربر دیگری را به عنوان معرف خود درج نماید، به کاربر معرف 30 امتیاز تعلق خواهد گرفت.

دوستی در انجمن 2 امتیاز

کاربرانی که به کاربران دیگر درخواست دوستی ارسال میکند و به عنوان دوست تعریف میشوند 2 امتیاز کسب میکنند

نکته مهم:

به کاربرانی که فعالیت های مثبت در انجمن انجام دهند مانند ترجمه افزونه ، راهنمایی های مفید ، اموزشهای مفید ، انتشار قالب های فارسی، کمک به تیم های سئو و امنیت و.. از طرف مدیران انجمن امتیاز بین 20 تا 500 به صورت هدیه دریافت میکنند

بزودی در اطلاعیه های بعدی مزایای کسب امتیاز توسط کاربران شرح کامل داده خواهد شد :auizz3ffy9vla57584x

ویرایش شده در توسط tarantino
تغییرات در امتیاز دهی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال تاپیک جدید 20 امتیاز

یعنی هر تاپیک جدیدی که ارسال نمایید دارای 100 امتیاز خواهد بود که به امتیازات شما افزوده میشود.در صورتی که تاپیک اسپم باشد و یا خلاف قوانین باشد و از طرف مدیران حذف گردد امتیاز منفی خواهید گرفت و علاوه بر آن مدیران انجمن میتوانند به صورت دستی از امتیاز شما کسر کنند.

آخرش 20 امتیاز میدید یا 100 امتیاز؟ :13:

اشتباه تایپی گرفتم، امتیاز نمی دید؟:13:

راستی به فکر ارسال تشکر هم باشید

یه پیشنهاد دارم:

کسانی که تشکر میدن (برای جلوگیری از خسیس بودن) 2 امتیاز قرار بدید و کاربری که تشکر دریافت میکنه 5 امتیاز

سلام

براي ويرايش پست، امتياز كسر ميشه؟!

من براي پست زدن 16 امتياز گرفتم، بعدش براي ويرايشش، 11 تا ازم كم شد!!!!

سلام

براي ويرايش پست، امتياز كسر ميشه؟!

من براي پست زدن 16 امتياز گرفتم، بعدش براي ويرايشش، 11 تا ازم كم شد!!!!

آره واسه منم عجیب بود، امتیاز کم می کنه گویا ...

برای منم اینجوریه طرف 2 تا تشکر داره 3000 تا امتیاز داره ولی برای ما ...:14:

البته به نظر میاد به این ترتیبه که برای ارسال پست 10 امتیاز میده بعد اگه پست را ویرایش کنی یک 10 امتیاز دیگه میده و بعدش نصفش کم میشه( 5 امتیاز کم میکنه که) یعنی برای هر بار ویرایش 5 امتیاز میده این اتفاق برای ایجاد تاپیک هم می افته

دوستان توی سیستم امتیازدهی مشکلی پیش نیومده؟:21:

این کاربر رو ببینین با 7 تا ارسال دارای 4000 امتیازه که از مدیران هم بیشتره.

البته اسم کاربر نیست.خودتون نیگاه کنین متوجه می شین.

البته من قصد و غرض خاصی ندارمااا! خواستم اگه مشکلی بوده باشه اطلاع داده باشم!

در سیستم امتیاز دهی تغییراتی اعمال شد و سطوح امتیاز دهی تغییر کرد.

امتیاز کاربر مورد اشاره هم کاهش پیدا میکند چرا که با باز کردن تعداد زیادی تاپیک در واقع امتیاز را به صورت غیر مجاز کسب کرده اند.هر کاربر دیگری هم که به این شکل (انبوه) و به قصد کسب امتیاز فقط اقدام به باز کردن تعداد زیادی تاپیک در چند ساعت نماید کسر امتیاز خواهد شد.

یک پیشنهاد می دهم مدیران بررسی کنند

واقعا این نوع امتیاز دهی اشتباه است امتیاز ها می بایست هر کار خیلی کمتر باشد مثلا با دیدن یک تایپیک 2 امتیاز اضافه می شوداین کار باعث می شود که بعد از مدتی خیلی کم امتیاز ها بی اهمیت شود مثلا یک کاربر صد هزارامتیاز یکی دویست هزار امتیاز و ...ولی اگه یک کاربر 100 امتیاز و یک کاربر 120 داشته باشد و مدیر سایت که زیاد فعالیت می کند امتیازش کمتر از 200 باشد امتیاز های انجمن ارزش بالایی پیدا می کند پیشنهاد من این است که امتیاز مشاهده ی هر صفحه را 0.01 شرکت در نظرسنجی 0.05 معرفی هر کاربر 1 پاسخ به تایپیک 1 و... تغییر کند(مثال زدم)

اگه با این وضع امتیاز دهی ادامه پیدا کند این امتیازها نه نشان دهنده ی سابقه ی فرد نه نشان دهنده ی سطح اطلاعات فرد و نه نشان دهنده ی فعالیت فرد در انجمن هست همانطور که می بینید امتیاز عده ای این را نشان می دهد

با تشکر از پیشنهاد شما .. قبلا در این خصوص برنامه ریزی شده است که امتیازها همچین بی ارزش هم نباشند! :33:

منتظر دومین اطلاعیه انجمن در خصوص سیستم امتیاز دهی باشید که برای اولین بار در دنیا این اتفاق در انجمن جوملای ایران افتاده است و مشابه آن تا کنون طراحی نشده است.برای فردا اطلاعیه دوم منتشر میشود.

مطمئن باشید سطح امتیازها در حال حاضر مناسب است البته این سطوح به مرور زمان طبق فرمایش شما و با رشد بیشتر انجمن، کاهش پیدا خواهد کرد.

پیشنهاد میکنم کاربرانی که فعال نیستند فعالیت بیشتری کنند تا از این سطوح بهره مند شوند چرا که این سطوح کاهش پیدا خواهد کرد و در آینده به سختی میتوان امتیاز کسب کرد :13:

اینی که شما می گن چه فرقی می کنه خب؟! قبلا امتیاز مدیران مثلا هست 3000 و امتیاز یه کاربرتازه وارد شده مثلا 200 که به نظر شما این اشتباهه!

خب اگه اونجوری که شما گفتین باشه امتیاز مدیر می شه 120 و مثلا امتیاز کاربر تازه وارد هم می شه 10.08 که در واقع همان بالایی هست که با یه ضریبی تقسیم شده دیگه! و درکش هم سخت تره و فقط صورت مسئله رو پیچیده تر می کنه!

آقای مدیر لااقل به خاطر این گزارشی که قبلا من دادم در اون مورد امتیازها توی صفحه ی قبل ، یه امتیاز تشویقی چیزی به ما هم می دادین خب :D اینها از اصول مدیریتیه که دیگه خودتون حرفه ای هستین دیگهههه :D :4d564ad6: ;)

اینی که شما می گن چه فرقی می کنه خب؟! قبلا امتیاز مدیران مثلا هست 3000 و امتیاز یه کاربرتازه وارد شده مثلا 200 که به نظر شما این اشتباهه!

خب اگه اونجوری که شما گفتین باشه امتیاز مدیر می شه 120 و مثلا امتیاز کاربر تازه وارد هم می شه 10.08 که در واقع همان بالایی هست که با یه ضریبی تقسیم شده دیگه! و درکش هم سخت تره و فقط صورت مسئله رو پیچیده تر می کنه!

آقای مدیر لااقل به خاطر این گزارشی که قبلا من دادم در اون مورد امتیازها توی صفحه ی قبل ، یه امتیاز تشویقی چیزی به ما هم می دادین خب :D اینها از اصول مدیریتیه که دیگه خودتون حرفه ای هستین دیگهههه :D :4d564ad6: ;)

منظور من هم دقیقا همین است که طبق ضریبی کاهش پیدا کنند اگه این طور باشد تا یک ماه دیگه باید صفر های جلوی امتیاز ها را وجب کنیم :4d564ad6:

می خواهی تا یک ساعت دیگه کاری کنم که امتیاز من 5 برابر امتیاز الانم باشد

اجازه بدید بحث ادامه پیدا نکنه تا اینکه ببینیم فردا اطلاعیه دوم چیست

ممنون از همگی

ویرایش شده در توسط jahan654

اون جوری هم که شما می گین باید ممیز های جلوی اعداد رو بشماریم.بدون ممیز باز هم بهتره.باز ببینیم اطلاعیه 2 چی میشه ;)

سلام

پس جريان اون كاربري كه با 7 تا پست امتياز 4116 گرفته چي ميشه. بالاخره سيستم امتيازدهي مشكل داره يا نه؟ اگه فقط با مشاهده تاپيك ها به همچين امتيازي رسيده كه اصلا نميشه فعاليت مثبت به حساب آورد

منظور من هم دقیقا همین است که طبق ضریبی کاهش پیدا کنند اگه این طور باشد تا یک ماه دیگه باید صفر های جلوی امتیاز ها را وجب کنیم :4d564ad6:

می خواهی تا یک ساعت دیگه کاری کنم که امتیاز من 5 برابر امتیاز الانم باشد

اجازه بدید بحث ادامه پیدا نکنه تا اینکه ببینیم فردا اطلاعیه دوم چیست

ممنون از همگی

دوست عزیز اینجوری ها هم شما فکر میکنید و اینجوری شادین، اونجوری ها هم نیست...!

همه امتیازاتی که کاربران دارند کسب میکنند و اینکه چچجوری کسب میکنند و با چه حرکاتی کسب میکننف همه در حال بررسی هست. اما فعلا به جز یکی دو مورد کسر امتیاز از کاربری صورت نگرفته.(اینهم به دلایلی بوده که مدیران صلاح دونستند)

پس اونقدرا هم بی خبر نیستیم...

پس جريان اون كاربري كه با 7 تا پست امتياز 4116 گرفته چي ميشه. بالاخره سيستم امتيازدهي مشكل داره يا نه؟ اگه فقط با مشاهده تاپيك ها به همچين امتيازي رسيده كه اصلا نميشه فعاليت مثبت به حساب آورد

بله آقا مجتبی عزیز... کاملا صحیحه...

هم شما و هم سایر مدیران از این جریان هم آگاه هستید... اما به همون دلایلی که وجود داره، فعلا این ساز و کار ادامه خواهد داشت.تا اطلاعیه های بعدی....(ترجیحاً اطلاعیه دوم /فردا)

روزتون خوش

من یه پیشنهادی دارم.البته نمی دونم تو اطلاعیه دوم چه خبره!

اگه مشکل طولانی شدن امتیاز در آینده هستش می تونیم مثل فیس . بوک از پسوند کیلو استفاده کنیم.مثلا یکی که امتیازش می شه 1000 به جای اون نمایش بده 1k

و مثلا یکی که امتیازش 1631 هستش نشون بده 1.6k

حالا هر جوری خودتون صلاح می دونین.

ویرایش شده در توسط sdns
تصحیح غلط املایی

میگم این سیستم امتیازدهی یه مشکلی نداره؟ الان هر مدیری میتونه به خودش امتیاز بده. مثلا من همین الان 200 تا به خودم اضاف کردم! البته بعد پس دادما !!!

اینجوری طرف راحت میتونه یه امتیاز خفن بگیره ... میگم نکنه بعضی از دوستان که امتیاز نجومی دارن همین کارو کردن؟؟؟؟! ای ناقلاهاااااا :D

میگم این سیستم امتیازدهی یه مشکلی نداره؟ الان هر مدیری میتونه به خودش امتیاز بده. مثلا من همین الان 200 تا به خودم اضاف کردم! البته بعد پس دادما !!!

اینجوری طرف راحت میتونه یه امتیاز خفن بگیره ... میگم نکنه بعضی از دوستان که امتیاز نجومی دارن همین کارو کردن؟؟؟؟! ای ناقلاهاااااا :D

با سلام

خیر مسعود جان .

به شما دسترسی داده شده و اون دوستان هم از طرق دیگه ای جمع کردند...

موفق باشی

مهندس فکر کنم این دوست عزیز میخوان راه صد ساله رو یک دقیقه ای برن :25r30wi:

واسه اینم گفتن "ای داد بیداد اینجا هم ...." واسه این بوده به انجمن های دگه سر زده دیده اوناهم سیستم اتیاز دهی دارن واسه خودشون....