علی محمدزاده

افزونه ی ثبت نام برای آموزشگاه ها ، کلاس های خصوصی و .....

39 پست در این موضوع

سلام

کار بسیار عالی شده فقط باید دست مدیر رو در انتخاب ها باز گذاشت.

انشا.. در نسخه های بعدی شاهد تغییرات اساسی تری باشیم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
پرداهت بانک سامان کار نمی کنه

لینک های پرداخت رو هم عوض کردم بازم کار نمی کنه

لینک جدید پرداخت sep.shaparak.ir

خطای پذیرنده نامعتبر می باشد را می دهد. در صورتی که با سامانه های دیگر متصل به بانک سامان هستم.

آخرین ورژن افزونه برای سازگاری با درگاه بانک سامان با ورژن*های php مختلف آپلود شد

با تشکر از اطلاعتون

مشتری گرامی ،

احتراما به اطلاع میرساند ، عطف به مقررات وضع شده از سوی شرکت شاپرک ( شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت شاپرک )

و پیرو اطلاع رسانی های متعدد در خصوص جایگزینی دامنه Acquirer.samanepay.com با دامنه sep.shapark.ir ، این دامنه از مورخ 1393/06/25 غیر فعال گردیده است .

لذا خواهشمند است جهت بهره مندی مجدد از خدمات پرداخت ، نسبت به اعمال تغییرات بر طبق مستندات فنی ارائه شده و اطلاع رسانی های قبلی اقدام فرمائید .

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر ، میتوانید با مرکز تماس پرداخت الکترونیک سامان تماس بگیرید

سلام دوستان.لینک مشکل داره مربوط به قبل از تغییر آدرس بانک سامان است.اگر امکان داره تغییرش بدین ممنون میشم. و اینکه امکان اتصال به درگاه بانک پارسیان هم داره ؟

سلام . ببخشید دوستان باز تاپیک رو کشیدم بالا.

کسی آپدیت شده افزونه رو نداره ؟

لینک های دانلود آپدیت نشدن

با سلام خدمت دوستان عزیز

من نیاز به درگاه بانک ملت دارم کسی داره؟

با سلام خدمت دوستان عزیز

من نیاز به درگاه بانک ملت دارم کسی داره؟

این کامپوننت به درگاه بانک سامان متصل هست برای بانک ملت باید اختصاصی کدنویسی بشه

این کامپوننت به درگاه بانک سامان متصل هست برای بانک ملت باید اختصاصی کدنویسی بشه

خب هزینه اش چند میشه؟

سلام مرسي به خاطر اين افزونه

فقط در هنگام اتصال به درگاه بانك سامان به يك صفحه خطا از طرف بانك رو به رو ميشم كه اينو توش نوشته:

مشتری گرامی ،

احتراما به اطلاع میرساند ، عطف به مقررات وضع شده از سوی شرکت شاپرک ( شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت شاپرک )

و پیرو اطلاع رسانی های متعدد در خصوص جایگزینی دامنه Acquirer.samanepay.com با دامنه sep.shapark.ir ، این دامنه از مورخ 1393/06/25 غیر فعال گردیده است .

لذا خواهشمند است جهت بهره مندی مجدد از خدمات پرداخت ، نسبت به اعمال تغییرات بر طبق مستندات فنی ارائه شده و اطلاع رسانی های قبلی اقدام فرمائید .

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر ، میتوانید با مرکز تماس پرداخت الکترونیک سامان تماس بگیرید

ممنون ميشم زودتر كمكم كنيد.

اگر بجای بانک سامان از زرین پال پشتیبانی می شد بهتر بود :ooof::ooof::ooof::ooof:

سلام ورژن جوملا 3 این افزونه یا ورژن کاملتری ازش کسی داره؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری