hosseingrami

آینده کاری در حوزه it (فناوری اطلاعات)

38 پست در این موضوع

سلام خدمت دوستان خوبم.میخواستم در مورد آینده کاریم در حوزه فناوری اطلاعات با هم بحث کنیم و کمکم کنید.

خوب بهتره قبل از شروع یک کم از خودم بگم و یک کم از هدف.

بنده کاردانی فناوری اطلاعات رو در دانشگاه جامع علمی کابردی تموم کردم.معدل و درسم بدک نیست وسعی کردم کلا به دانشگاه تکیه نکنم.عقیده خودم این بود که مهم نیست که کجا درس میخونم بکله مهم اینه که هر جا هستم خودم بیاموزم و برم دنبال چیزی.اکنون ترم اول کارشناسی ناپیوسته درهمین رشته و گرایش هستم منتهی نمیخوام اشتباهات گذشته و وقت کشی های گذشته رو تکرار کنم.هدف از زدن این تاپیک این بود که بهتر بتونم به کاردراین زمینه دست بزنم که شاید خواسته خیلی ها باشه.

بنده یک هدف یا پلن برا خود ترسیم کرده ام که در این پلن دلم میخواد مباحث پایه رو در سه حوزه فرا بگیرم این حوزه ها به تریتب شامل : وب، امینت و مباحث شبکه هست.تفاوت الان من با دوران کاردانیم اینه که اون زمان به صورت تعوری یاد میگرفتم و اگه عملی هم کار میکردم در حد همون تعوری بود که به مرور فراموش میشن چون تمرین و تکراری نیست.

حالا میخوام به این سه حوزه به صورت جدی مسلط بشم چون حس میکنم اگه در این سه حوزه تسلط داشته باشم میتونم در آینده کارای خوبی در این رشتم انجام بدم.

هدف نهایی از این کارم اینه که یک شرکت تاسیس کنم که کارایی رو بتونه در زمینه فناوری اطلاعات انجام بده.نمونه این کارها همین سه حوزه که گفتم و همینطور کارای خاص که به صورت ایده انجام خواهند شد.

اگه گفتم یک شرکت چون بدنبال پایریزی گروهی هستم که با هم صمیمانه کار کنند و به قولی برابچ پایه ای باشند.

تا حدودی این گروه رو میتونم جمع کنم ولی خودتون میدونید الان گروهی موفقه که اولا به صورت تجربی و عملی چیزی بلد باشن و دوما گروه بتونه به صورت هماهنگ و در یک هدف پیش بره.

از اونجایی که رشته بنده در مقطع کارشنایی ناپویسته هست، و گرایش های زیادی داره به نظر خودم دسترسی به این اهداف دور از انتظار نیست.خود بنده گرایش فناوری اطلاعات رو دارم، یکی از دوستان نزدیکم امنیت اطلاعات و دوست دیگرم در گرایش تجارت الکترونیک به صورت ترم اولی مشغول به تحصیل هستند.

گرایش فناوری اطلاعات در مقطع کارشناسی ناپویسته یک گرایش مدیریتی هست و از اونجا که من قصد مدیر شدن و تاسیس شرکت دارم به نظر خودم بسیار عالی هست که در این گرایش درس بخونم و جدا از درس خوندن "سه موضوع وب،امینت و شبکه ها" رو هم به جد یاد بگیرم.خوب دوستان هم گرایش های خوبی دارند و اگه جدی باشن میتونیم به کمک هم کاری تو این وضعیت بیکاری برا خودمون دست و پا کنیم.دلیل اینکه میگم خودم حتما به این سه موضوع مسط بشم نیاز اطلاعاتی خودمه و اینکه به عنوان یک مدیر دلم میخواد بی سواد نباشم.

بنده به دوستانم پیشنهادهایی دادم و اونها هم استقبال کردند.دلم میخواست که این دوستانم هم تو رشتشون جدی باشن و هم جدی یادبگیرن.بنابراین حس میکنم "یک سرفصل درست برای هر کدوم" و کلا برا هدفم نیاز دارم که بعد از این دو سال که کارشناسیمون تموم میشه هر کدوم از ما بتونیم موفق باشیم و در نهایت شرکتی که میگم رو تاسیس کنیم.

از اینکه طولانی شد عذر میخوام.

خوب خواسته و سوالات من از شما چیه؟!

خواسته من از شما اینکه که در ابتدای کار بگین که نقص کارم چیه؟و باید چه کنم؟برا هر قسمت از گروهم چه مطالبی باید به صورت تجربی و عملی آموخته بشه یا به قول خودم چه سرفصل کلی رو برا خودم و دوستان تعریف کنم و بر اساس اون پیش برم؟!؟

در ادامه بگین که کلا مشاغلی که میتونم انجام بدم چیاست؟(در غالب شرکت یا غیر)

حالا به نظر شما کدوم مبحث در فناوری اطلاعات درآمد و بازدهی بهتری تو کشورمون داره؟

بعد بگین که برا خبره شدن در سه زمینه(به ترتیب) وب، امنیت و شبکه باید چه کرد؟

منظورم از این سوال اینه که به تریتب اولویبت باید کدوم رو آموخت و برای هر کدوم از کجا تا کجا شروع کرد و با کجا رسید؟

راستی مدارک بین المللی مثل سیسکو.ام سی اس ای و ... هر کدوم چه کاربردی دارن؟؟؟ارزش اخذشون رو دارن؟برا اخذشون باید چه کرد؟

در آخراز شما درخواست میکنم اگه مطلبی نصیحتی چیزی در مورد این مباحث دارین لطف کنین و رد کنید بیاد.

باتشکر از همه دوستان گلم!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

به اعتقاد من چند نکته رو حتما رعایت کنید :

1- شما اگه هدفتون تاسیس شرکت هست و خودتون قراره در راس شرکت قرار بگیرید به نظر من توی رشته های مدیریتی خصوصا MBA ادامه تحصیل بدبد . شما دارید وارد بازار کار حرفه ای میشید پس رشته های فنی و مهندسی برای کسب و کارتون اینقدرها مهم نیست . اینکه شما یک it man حرفه ای بشید یا یک business man واقعی خیلی تفاوت داره . و اینم بگم بهترین حالتش اینه که شما یک مدیر قوی باشید و در کنارش توی گرایش شغلیتون هم تبحر لازم رو داشته باشید . ( دقیقا همون جور که خودتون هم گفتید )

2- مدارک MCSE و جدیدا MCITP مدارک مربوط به microsoft هستند و بیشتر جهت کار با نرم افزارهای این شرکت هست و مدارک CCNA , CCNP و.. مدارک شرکت سیسکو . برای اون مباحثی که شما میخواید فعالیت کنید مدارک شرکت سیسکو خوبه چون دیدتون رو تو مسائل امنیت شبکه - مسیر یابی و .. خیلی خیلی باز می کنه - برای اخذشون هم مدیریت صنعتی و دیباگران تو اکثر شهرها الان دوره هاشو دارن . فقط تا چند ماه پیش مدرکهای سیسکو رو برای ایرانیها تائید نمی کردند که باید سوال کنید . ( تحریم علمی )

3- تاکید کاریتون رو روی یک مبحث زوم کنید . این مباحثی که گفتید هر کدومش دنیاییه . تجربه نشون داده شرکتهای چند منظوره کمتر از تک منظوره موفق هستند .

4- تو انتخاب شریک - همکار یا کارمند خیلی دقت کنید .

5- اصولی برید جلو : اگه میخواید شرکت بزنید هز همون اول پروانه کسب - عضویت شورا - انجمن صنفی و ... رو در نظر داشته باشید

6- حوزه های فعالیت سود آور : امنیت شبکه ( مثل شرکت سداد که امنیت بانکهای ملی دستشه ) - خود طراحی وب حرفه ای ( یکی از 3 شغل پر درامد دنیاست ) - اگه هم سرمایه خوبی دارید واردات تجهیزات غیر فعال شبکه ( کابلها - پچ پنل ها - رک ها و ... ) این کالاها وارداتش راحته . خرابیش کمه و گارانتی هم نمی خواد بدید همه هم بهش نیاز دارن . تخصص آنچنانی هم نمی خواد

و در پایان : ایشالا هر کاری میکنید موفق و سرفراز باشید

اگه بخواید از دانشگاه برید شرکت بزنید ، کارتون تمومه. دنیا یه شرکت دیگه که محصولات بی خود تولید کنه نمیخواد. باید ببینید چی کاری رو میتونید از بقیه بهتر انجام بدید.

روی یک مبحث زوم کنید و روی همون هم کار و نوآوری داشته باشید. نگاه به جو موجود در جامعه نکنید. شما باشد بلد باشید کار خودتون رو به نحو احسن انجام بدید. عاشق کاری که انجام میدید باشید و به فکر پول بیشتر نباشید.

سیسکو و mictp هم دیگه جواد شدن الان هرکس و میبینی یکی زده رو دیوارش ازجمله خودم،دل به این مدارک مذخرف خوش نکنید برادر

درود

به اعتقاد من چند نکته رو حتما رعایت کنید :

1- شما اگه هدفتون تاسیس شرکت هست و خودتون قراره در راس شرکت قرار بگیرید به نظر من توی رشته های مدیریتی خصوصا MBA ادامه تحصیل بدبد . شما دارید وارد بازار کار حرفه ای میشید پس رشته های فنی و مهندسی برای کسب و کارتون اینقدرها مهم نیست . اینکه شما یک it man حرفه ای بشید یا یک business man واقعی خیلی تفاوت داره . و اینم بگم بهترین حالتش اینه که شما یک مدیر قوی باشید و در کنارش توی گرایش شغلیتون هم تبحر لازم رو داشته باشید . ( دقیقا همون جور که خودتون هم گفتید )

2- مدارک MCSE و جدیدا MCITP مدارک مربوط به microsoft هستند و بیشتر جهت کار با نرم افزارهای این شرکت هست و مدارک CCNA , CCNP و.. مدارک شرکت سیسکو . برای اون مباحثی که شما میخواید فعالیت کنید مدارک شرکت سیسکو خوبه چون دیدتون رو تو مسائل امنیت شبکه - مسیر یابی و .. خیلی خیلی باز می کنه - برای اخذشون هم مدیریت صنعتی و دیباگران تو اکثر شهرها الان دوره هاشو دارن . فقط تا چند ماه پیش مدرکهای سیسکو رو برای ایرانیها تائید نمی کردند که باید سوال کنید . ( تحریم علمی )

3- تاکید کاریتون رو روی یک مبحث زوم کنید . این مباحثی که گفتید هر کدومش دنیاییه . تجربه نشون داده شرکتهای چند منظوره کمتر از تک منظوره موفق هستند .

4- تو انتخاب شریک - همکار یا کارمند خیلی دقت کنید .

5- اصولی برید جلو : اگه میخواید شرکت بزنید هز همون اول پروانه کسب - عضویت شورا - انجمن صنفی و ... رو در نظر داشته باشید

6- حوزه های فعالیت سود آور : امنیت شبکه ( مثل شرکت سداد که امنیت بانکهای ملی دستشه ) - خود طراحی وب حرفه ای ( یکی از 3 شغل پر درامد دنیاست ) - اگه هم سرمایه خوبی دارید واردات تجهیزات غیر فعال شبکه ( کابلها - پچ پنل ها - رک ها و ... ) این کالاها وارداتش راحته . خرابیش کمه و گارانتی هم نمی خواد بدید همه هم بهش نیاز دارن . تخصص آنچنانی هم نمی خواد

و در پایان : ایشالا هر کاری میکنید موفق و سرفراز باشید

سلام دوست خوبم.بابت نکته های خوبت تشکر میکنم.همینطور بابت تاخیرم از همه دوستان عذر میخوام.

والا با مشورتی که از شما دوستان عزیز متوجه اشتباهاتم شدم.فعلا برا مدیریت خیلی زوده.الان کاملا فرق یک بیزینس من با آی تی من رو متوجه هستم.برا همین به نظر خودم اگه تاسیس این شرکت رو موقتا بیخیال بشم و خودم روی یک تخصص کار کنم تا هم برام درآمد باشه و هم یک کم خم و چم کارها بیاد دستم.

برا حوزه و تخصص خودم فکر میکنم که وب راحتر هست و درآمدش هم به همین نسبت راحتر هست.حالا سختی برا هر کس یک درجه داره و قبول دارم که تا توش نرم متوجه سختی هاش نخواهم شد.خوب به هر حال حوزه اصلی رو دوست دارم وب باشه و بقیه حوزه ها رو دوست دارم در راستای همین وب پیضش برم.مثلا تو بحث امنیت بحث امنیت شبکه و بحث های مروبط به وب و همینطور تو بحث شبکه دونستن تجربی و عملی شبکه و سخت افزاها و همینطور شبکه های ویندوزی و شبکه های لینوکسی و خلاصه کلام وب به صورت اصلی و بقیه موضواعات به صورت نیاز و فرعی.

برا همکار هم کاملا حق با شماست.

خوب به نظرت حالا با این نوشته ها اشنباهاتم چیه؟

و همینطور بگو که اگه واقعا وب درآمد مورد نیاز رو برام تامین میکنه، باید چه طوری بیاموزمش؟باید چه مباحثی رو کلا پله به پله سپری کنم تا ب هدفم برسم؟(موضوع اصلی و فرعی یادت نره)

بازم میگم فعلا هدفم درآمد و تخصص هست که اگه حتی بعد از 2 سال هم برام جور بشه قانع هستم.

راستی به جز پروانه کسب بقیه موارد برا چیه؟؟

یک دنیا ممنونم.ایشالله همه موفق باشن و هیچ بیکاری تو جامعه نباشه

اگه بخواید از دانشگاه برید شرکت بزنید ، کارتون تمومه. دنیا یه شرکت دیگه که محصولات بی خود تولید کنه نمیخواد. باید ببینید چی کاری رو میتونید از بقیه بهتر انجام بدید.

روی یک مبحث زوم کنید و روی همون هم کار و نوآوری داشته باشید. نگاه به جو موجود در جامعه نکنید. شما باشد بلد باشید کار خودتون رو به نحو احسن انجام بدید. عاشق کاری که انجام میدید باشید و به فکر پول بیشتر نباشید.

سلام دوست خوبم.والا مطالبی رو تو پست قبلیم گفتم.آره حق با شماست.

باور کن مشکل فعلیم و مشکل آیندم بحث درآمده.کلا دوست داشتم که کاری که میکنم عاشقش باشم و از پی دل کار نکنم.

من برام مشکل سربازی ایجاد شد و نشد که معاف بشم و بعد از کارشناسیم بیاد برم خدمت.دوست دارم تو همین 2 سال کارشناسی همزمان یک تخصص خوب ردیف کنم و حتی بعد از 2 سال به درآمد برسم و بعدش راحت برم خدمت و همزمان کارمم بکنم و باز آینده های دور خدا بزرگه.

ارسال شده در (ویرایش شده)

سیسکو و mictp هم دیگه جواد شدن الان هرکس و میبینی یکی زده رو دیوارش ازجمله خودم،دل به این مدارک مذخرف خوش نکنید برادر

سلام دوست خوبم.برا چی؟یعنی این مدارک کاربردی ندازن؟

این رو که قبول دارم عمومی شده ولی مهم اینه که چه طوری میشه ازشون استفاده کرد.که این رو خودمم نمیدونم و خوبه اگه کسی میدونه بگه به ما

دوست عزیز از کلمات مودبانه استفاده کنید

ویرایش شده در توسط reza.sh
درج کلمات نامناسب

سلام دوست خوبم.بابت نکته های خوبت تشکر میکنم.همینطور بابت تاخیرم از همه دوستان عذر میخوام.

والا با مشورتی که از شما دوستان عزیز متوجه اشتباهاتم شدم.فعلا برا مدیریت خیلی زوده.الان کاملا فرق یک بیزینس من با آی تی من رو متوجه هستم.برا همین به نظر خودم اگه تاسیس این شرکت رو موقتا بیخیال بشم و خودم روی یک تخصص کار کنم تا هم برام درآمد باشه و هم یک کم خم و چم کارها بیاد دستم.

برا حوزه و تخصص خودم فکر میکنم که وب راحتر هست و درآمدش هم به همین نسبت راحتر هست.حالا سختی برا هر کس یک درجه داره و قبول دارم که تا توش نرم متوجه سختی هاش نخواهم شد.خوب به هر حال حوزه اصلی رو دوست دارم وب باشه و بقیه حوزه ها رو دوست دارم در راستای همین وب پیضش برم.مثلا تو بحث امنیت بحث امنیت شبکه و بحث های مروبط به وب و همینطور تو بحث شبکه دونستن تجربی و عملی شبکه و سخت افزاها و همینطور شبکه های ویندوزی و شبکه های لینوکسی و خلاصه کلام وب به صورت اصلی و بقیه موضواعات به صورت نیاز و فرعی.

برا همکار هم کاملا حق با شماست.

خوب به نظرت حالا با این نوشته ها اشنباهاتم چیه؟

و همینطور بگو که اگه واقعا وب درآمد مورد نیاز رو برام تامین میکنه، باید چه طوری بیاموزمش؟باید چه مباحثی رو کلا پله به پله سپری کنم تا ب هدفم برسم؟(موضوع اصلی و فرعی یادت نره)

بازم میگم فعلا هدفم درآمد و تخصص هست که اگه حتی بعد از 2 سال هم برام جور بشه قانع هستم.

راستی به جز پروانه کسب بقیه موارد برا چیه؟؟

یک دنیا ممنونم.ایشالله همه موفق باشن و هیچ بیکاری تو جامعه نباشه

درود

1- والا یکم کلمه ( وب ) که میگی معنیش نافهومه . اگه طراحی صفحات وب رو دوست داری بچسب به یه زبون برنامه نویسی تا آخرش برو مثل PHP یا ASP .net

جوملا هم میتونه استارت خوبی برات باشه چون با php و بقیه چیزایی که لازمه طراحی یک سایته رفته رفته آشنا میشی

توصیه منم اینه که فعلا شاخه به شاخه نپر . برنامه نویسی تحت وب با بحث امنیت شبکه زمین تا آسمون فرق می کنه و کلا مباحث مشترک چندانی ندارن .

برای بحث درامد زاییش هم باید بگم که اگه یکم دید بازاری داشته باشی درامدش خوبه . دست زیاد شده ولی مشتری هم متقابلا زیاد شده و خیلی از اصناف کشیده شدن به سمت سایت داشتن و تیلیغات اینترنتی . من توی همین ماه 2 تا مشتری داشتم یکیش باربری داشته و یکیش فروشگاه کفش .

2- شورای عالی انفورماتیک یه چیزی تو مایه های استاندارد برای شرکت های کامپیوتریه . و اگه مجوز رو نداشته باشی توی استعلام ها و مناقصات دولتی دچار مشکل میشی و معمولا 80-90 درصد ارگانهای دولتی بدون این مجوز تره هم برات خرد نمی کنن . انجمن صنفی هم که در واقع صنف کامپیوتر هست که شما رو بعنوان یه شرکت در زمینه کار کامپیوتر تائید می کنه .

3- در خصوص مدارک سیسکو باید بگم من با اون دوستمون با عرض پوزش فراوان هم عقیده نیستم . تحصیلات دانشگاهی هم الان همه گیر شده ولی آیا شما ادامه تحصیل نمی دی چون زیاد شده ؟؟ برای بحث امنیت شبکه مدارک سیسکو خوبه و دیدت رو خیلی باز میکنه و کلا متوجه میشی توی این قضیه دنیا دست کیه . کلا توی مملکت ما که همه سرشون تو بحث کامپیوتره داشتن مدرک خوبه هر چند مدارک جواد شده و همه گیر . شاید با اینجای صحبت دوستمون موافق باشم که خود مدرک فقط به درد قاب کردن و رو دیوار زدن می خوره ولی با کلاسهاش 100٪ موافقم و معتقدم بار علمی خوبی داره .

4- کل مباحث مرتبط با کامپیوتر درامد زا هستند ولی بستگی به خودت داره - چقدر مردم دار باشی - چقدر هدفت برات با ارزش باشه و چقدر همت کنی . مطمئن باش اگه هدف داشته باشی و برای رسیدن به هدفت تلاش کنی ههم به اعتبار میرسی هم به پول .

موفق باشی

درود

1- والا یکم کلمه ( وب ) که میگی معنیش نافهومه . اگه طراحی صفحات وب رو دوست داری بچسب به یه زبون برنامه نویسی تا آخرش برو مثل PHP یا ASP .net

جوملا هم میتونه استارت خوبی برات باشه چون با php و بقیه چیزایی که لازمه طراحی یک سایته رفته رفته آشنا میشی

توصیه منم اینه که فعلا شاخه به شاخه نپر . برنامه نویسی تحت وب با بحث امنیت شبکه زمین تا آسمون فرق می کنه و کلا مباحث مشترک چندانی ندارن .

برای بحث درامد زاییش هم باید بگم که اگه یکم دید بازاری داشته باشی درامدش خوبه . دست زیاد شده ولی مشتری هم متقابلا زیاد شده و خیلی از اصناف کشیده شدن به سمت سایت داشتن و تیلیغات اینترنتی . من توی همین ماه 2 تا مشتری داشتم یکیش باربری داشته و یکیش فروشگاه کفش .

2- شورای عالی انفورماتیک یه چیزی تو مایه های استاندارد برای شرکت های کامپیوتریه . و اگه مجوز رو نداشته باشی توی استعلام ها و مناقصات دولتی دچار مشکل میشی و معمولا 80-90 درصد ارگانهای دولتی بدون این مجوز تره هم برات خرد نمی کنن . انجمن صنفی هم که در واقع صنف کامپیوتر هست که شما رو بعنوان یه شرکت در زمینه کار کامپیوتر تائید می کنه .

3- در خصوص مدارک سیسکو باید بگم من با اون دوستمون با عرض پوزش فراوان هم عقیده نیستم . تحصیلات دانشگاهی هم الان همه گیر شده ولی آیا شما ادامه تحصیل نمی دی چون زیاد شده ؟؟ برای بحث امنیت شبکه مدارک سیسکو خوبه و دیدت رو خیلی باز میکنه و کلا متوجه میشی توی این قضیه دنیا دست کیه . کلا توی مملکت ما که همه سرشون تو بحث کامپیوتره داشتن مدرک خوبه هر چند مدارک جواد شده و همه گیر . شاید با اینجای صحبت دوستمون موافق باشم که خود مدرک فقط به درد قاب کردن و رو دیوار زدن می خوره ولی با کلاسهاش 100٪ موافقم و معتقدم بار علمی خوبی داره .

4- کل مباحث مرتبط با کامپیوتر درامد زا هستند ولی بستگی به خودت داره - چقدر مردم دار باشی - چقدر هدفت برات با ارزش باشه و چقدر همت کنی . مطمئن باش اگه هدف داشته باشی و برای رسیدن به هدفت تلاش کنی ههم به اعتبار میرسی هم به پول .

موفق باشی

والا به طور دنیای وب منظورم بود.ولی مگه جز برنامه نویس وب کار چیز دیگه ای هم میتونه باشه؟الان بین برنامه نویسی وب و طراحی وب فرقی هست؟

کلا برا همین میخوام که یکی برام سه شاحه وب و شبکه و امنیت رو کلا باز کنه و تشریح کنه تا بدونم چی به چی هست.

عذر میخوام میشه بپرسم میانگین در ماه درآمدت چه قدره و حجم کاریت چه قدره؟

برا اخذ شورای عالی انفورماتیک و تایید صنف کامپیوتری چه شرایطی لازمه؟

مدرک برام اهمیت چندانی نداره و کلاسها رو هم سعی میکنم به دقت گوش کنم و بخونم تا یک چیزی توش بفهممو به نفع خودم استفاده کنم.اگه واقعا به سیسکو و اینا نیازی نیست و با آموزش های همین اینترنت میشه به جایی رسید من که برام مهم نیست خیلی.

بابت هدف و مردمداری و... باور کن دل مهربونی دارم و همه رو دست دارم و کلا خوش برخورد هستم.

والا به طور دنیای وب منظورم بود.ولی مگه جز برنامه نویس وب کار چیز دیگه ای هم میتونه باشه؟الان بین برنامه نویسی وب و طراحی وب فرقی هست؟

کلا برا همین میخوام که یکی برام سه شاحه وب و شبکه و امنیت رو کلا باز کنه و تشریح کنه تا بدونم چی به چی هست.

عذر میخوام میشه بپرسم میانگین در ماه درآمدت چه قدره و حجم کاریت چه قدره؟

برا اخذ شورای عالی انفورماتیک و تایید صنف کامپیوتری چه شرایطی لازمه؟

مدرک برام اهمیت چندانی نداره و کلاسها رو هم سعی میکنم به دقت گوش کنم و بخونم تا یک چیزی توش بفهممو به نفع خودم استفاده کنم.اگه واقعا به سیسکو و اینا نیازی نیست و با آموزش های همین اینترنت میشه به جایی رسید من که برام مهم نیست خیلی.

بابت هدف و مردمداری و... باور کن دل مهربونی دارم و همه رو دست دارم و کلا خوش برخورد هستم.

دوست گلم

1- شما اگه یه وب سایت رو به یه ساختمون تشبیه کنی نمای ساختمون - نقشه اتاقها و سالن و نحوه قرارگیریشون میشه کار یک طراح . در واقع چیزی رو که از نظر ظاهری میبینی کار طراحه .

نوع مصالحی که بکار رفته و کیفیت ساخت بنا کار برنامه نویسه

مهندس ناظر ساختمون که نظارت میکنه که مقاومت مصالح بکار رفته و ضریب ایمنی بنا چقدره در واقع مسئول امنیته .

2- کار اصلی من طراحی سایت نیست فقط جون علاقمندم انجام میدم . حجم کاریم توی این قضیه از نظر تعداد حدودا ماهی 2 الی 4 تا سایته . که بستگی به سایت ها داره معمولا برای هر سایت من بیم 700 تومن تا 2 میلیون میگیرم .

3- سایت شورای عالی انفورماتک : Procedure or function 'Visit_Insert' expects parameter '@Agent', which was not supplied. هر چی اطلاعات بخوای توش هست .

اینم سایت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور : http://www.irannsr.org/

4- برای بحث مدارک سیسکو اگه هدفت وب هست اصلا ربطی نداره . اون برا زمانی هست که بخوای وارد دنیای شبکه و امنیت شبکه بشی نه وب و امنیت وب

5- در خصوص دل مهربون و مردمداریتم کاش میزاشتی مشتریات نظر بدن : دی :thanks:

دوست گلم

1- شما اگه یه وب سایت رو به یه ساختمون تشبیه کنی نمای ساختمون - نقشه اتاقها و سالن و نحوه قرارگیریشون میشه کار یک طراح . در واقع چیزی رو که از نظر ظاهری میبینی کار طراحه .

نوع مصالحی که بکار رفته و کیفیت ساخت بنا کار برنامه نویسه

مهندس ناظر ساختمون که نظارت میکنه که مقاومت مصالح بکار رفته و ضریب ایمنی بنا چقدره در واقع مسئول امنیته .

2- کار اصلی من طراحی سایت نیست فقط جون علاقمندم انجام میدم . حجم کاریم توی این قضیه از نظر تعداد حدودا ماهی 2 الی 4 تا سایته . که بستگی به سایت ها داره معمولا برای هر سایت من بیم 700 تومن تا 2 میلیون میگیرم .

3- سایت شورای عالی انفورماتک : Procedure or function 'Visit_Insert' expects parameter '@Agent', which was not supplied. هر چی اطلاعات بخوای توش هست .

اینم سایت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور : http://www.irannsr.org/

4- برای بحث مدارک سیسکو اگه هدفت وب هست اصلا ربطی نداره . اون برا زمانی هست که بخوای وارد دنیای شبکه و امنیت شبکه بشی نه وب و امنیت وب

5- در خصوص دل مهربون و مردمداریتم کاش میزاشتی مشتریات نظر بدن : دی :thanks:

برا حرفه ای بودن بهتره بر هر 3 مسلط بود؟؟

میشه بپرسم کار اصلیت چیه؟تهرانی هستی؟چه طوری سفارش میگیری؟

آخه اینطوری که با همین کار راحت ماهی 3 یا 4 میلیون کاسبی..اگه منم به همین درآمد برسم راضی راضی هستم.

میشه بازم بپرسم که بین شبکه و وب کدوم پردرامد تر و بهتره؟؟

آخه از دوستان میشندیم که شبکه اگه کارش بگیره خیلی خیلی درآمد داره.فقط میترسم که کاری به ما نرسه و تو تخصصم پارتی دخیل بشه.با این تفاسیر که برا درامد وبت گفتی که بازم برام وب شیرین تره.

عذر میخوام.آره درست میگی.ایشالله که اینطوری باشم و به مرور کلفت نشم

برا حرفه ای بودن بهتره بر هر 3 مسلط بود؟؟

میشه بپرسم کار اصلیت چیه؟تهرانی هستی؟چه طوری سفارش میگیری؟

آخه اینطوری که با همین کار راحت ماهی 3 یا 4 میلیون کاسبی..اگه منم به همین درآمد برسم راضی راضی هستم.

میشه بازم بپرسم که بین شبکه و وب کدوم پردرامد تر و بهتره؟؟

آخه از دوستان میشندیم که شبکه اگه کارش بگیره خیلی خیلی درآمد داره.فقط میترسم که کاری به ما نرسه و تو تخصصم پارتی دخیل بشه.با این تفاسیر که برا درامد وبت گفتی که بازم برام وب شیرین تره.

عذر میخوام.آره درست میگی.ایشالله که اینطوری باشم و به مرور کلفت نشم

درود

یکیشو بچسب تو همون مسلط و حرفه ای شو

کار اصلی من زیر امضام نوشته ارائه راه کار و فروش سرور و ادوات ذخیره سازی اطلاعات و بستر شبکه هست . شیرازی هم هستم

به این راحتی نیست نتیجه 14 سال کارم و جلب اعتماد خیلی هاست . و البته خیلی رابطه ها و باند بازی ها

نسبت به سرمایه گذاری که میخوای بکنی وب پردرامد تره .

همون جور که گفتی توی بحث شبکه پارتی و باند بازی خیلی خیلی خیلی زیاده و سوادت جرف اول رو نمی زنه

درود

یکیشو بچسب تو همون مسلط و حرفه ای شو

کار اصلی من زیر امضام نوشته ارائه راه کار و فروش سرور و ادوات ذخیره سازی اطلاعات و بستر شبکه هست . شیرازی هم هستم

به این راحتی نیست نتیجه 14 سال کارم و جلب اعتماد خیلی هاست . و البته خیلی رابطه ها و باند بازی ها

نسبت به سرمایه گذاری که میخوای بکنی وب پردرامد تره .

همون جور که گفتی توی بحث شبکه پارتی و باند بازی خیلی خیلی خیلی زیاده و سوادت جرف اول رو نمی زنه

ممنون دوست خوبم.میشه یک سرفصل برا وب بهم بدی؟؟یا به نوعی نقشه راه بهم بدی

از کجا به کجا برسم؟چه باز زمانی رو باید رو چی کار کنم؟و از این دست سوالات

دمت گرم.خیلی آقایی

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوست خوبم.برا چی؟یعنی این مدارک کاربردی ندازن؟

این رو که قبول دارم عمومی شده ولی مهم اینه که چه طوری میشه ازشون استفاده کرد.که این رو خودمم نمیدونم و خوبه اگه کسی میدونه بگه به ما

دوست عزیز از کلمات مودبانه استفاده کنید

سلام

لطفا" بدون اطلاعات نظر ندید.

اگر صرفا" مدارک رو گرفتید که بزاریدشون کنار مدرک دانشگاهیتون چون فقط اسمشون برای شما بلند خواهد بود.

در حوزه کاری شبکه خصوصا" سیسکو درآمد خوبی وجود داره ، شرکتی که بنده در اون فعالیت دارم یه مهندس شبکه های سیسکو استخدام کرده ، ایشون برای کانفیگ یک سوئیچ و روتر سیسکو که کمتر از 1 ساعت زمان میبره 200 هزارتومان میگیره ما بقی مسائل به کنار.

مدارک mcitp ، ccna ,ccnp , ccie در ایران زیر نظر ارگان های خاص اهدا میشن ، فنی و حرفه ای ، انیستیتو ایز ایران ، وزارت دفاع و پشتیبانی و... که تا حوزه خاورمیانه اعتبار دارند.بین المللی هم که تکلیفش مشخصه.

بدبختی ما اینه که جمعیت زیادی از تحصیل کرده های ما عملا" بیسواد هستند.

ویرایش شده در توسط Payam.Hayati

سلام

لطفا" بدون اطلاعات نظر ندید.

اگر صرفا" مدارک رو گرفتید که بزاریدشون کنار مدرک دانشگاهیتون چون فقط اسمشون برای شما بلند خواهد بود.

در حوزه کاری شبکه خصوصا" سیسکو درآمد خوبی وجود داره ، شرکتی که بنده در اون فعالیت دارم یه مهندس شبکه های سیسکو استخدام کرده ، ایشون برای کانفیگ یک سوئیچ و روتر سیسکو که کمتر از 1 ساعت زمان میبره 200 هزارتومان میگیره ما بقی مسائل به کنار.

مدارک mcitp ، ccna ,ccnp , ccie در ایران زیر نظر ارگان های خاص اهدا میشن ، فنی و حرفه ای ، انیستیتو ایز ایران ، وزارت دفاع و پشتیبانی و... که تا حوزه خاورمیانه اعتبار دارند.بین المللی هم که تکلیفش مشخصه.

بدبختی ما اینه که جمعیت زیادی از تحصیل کرده های ما عملا" بیسواد هستند.

نه من مدرک رو هم برا یادگیری حرفه ای و هم برا اینکه بگم این رو بلد(اراعه مدرک) میخوام.البته حوزه علاقه من یه جورایی وب هست ولی درآمد شبکه هم ذهنم رو مشغول کرده.به هر حال همین وب رو فکر کنم شروع کنم بهتره.در ادامه یک پست دیگه میدم که سوالات مربوطه رو توش میپرسم.

راستی تو امضات کارای وب و شبکه بود.من تو تحقیقاتم متوجه شدم که اینا خیلی گسترده اند و آدم نمیرسه همه رو کار کنم.میخوام بدونم شما واقعا همه رو بلدی و در ازای اون درآمدی هم داری؟؟اگه آره چه مدت و چه گونه به اینجا رسیدی؟

سلام به همگی دوستان خوبم.

بنده دوست دارم که در حوزه وب به عنوان تخصص اصلیم کار کنم.این جمله یه کم کلی هست اگه ممکنه دوستان به طور کل به جز بازش کنند و اولا بگن که چه موضوعات و به نوعی نقشه راهی باید داشته باشم و دوما با هر میزان اطلاعات چه طوری و چه مقدار میتونم کسب درآمد داشته باشم؟!

البته بحث درآمد رو میدونم که به این سادیگا نمیشه گفت و به خود من بستگی داره ولی بالاخره اگه تجربه ای در این زمینه دارین حداقل میتونه امیدوار کننده باشه.

برا موضواعات میدونم که کلا دو شاخه وجود داره : یکی طراحی یا دیزاین و دیگری برنامه نویسی

و همینطور میدونم که در برنامه نویس وب باید در دو قسمت برنامه نویسی کلاینت و برنامه نویس سمت سرور کار کنم.این بدیهی است که اول باید سمت کلاینت رو یاد بگیرم و سپس سمت سرور رو کار کنم.درخواست من از شما اینه که کلا برام حوزه وب رو باز کنید تا من بتونم با داشتن این موضوعات(یا به قول خودم سرفصلها) دنبال منبع مناسب بگردم و همیطور برنامه ریزی برا یادگیری هر کدوم بکنم.

تشکر از همگی

سلام به همگی دوستان خوبم.

بنده دوست دارم که در حوزه وب به عنوان تخصص اصلیم کار کنم.این جمله یه کم کلی هست اگه ممکنه دوستان به طور کل به جز بازش کنند و اولا بگن که چه موضوعات و به نوعی نقشه راهی باید داشته باشم و دوما با هر میزان اطلاعات چه طوری و چه مقدار میتونم کسب درآمد داشته باشم؟!

البته بحث درآمد رو میدونم که به این سادیگا نمیشه گفت و به خود من بستگی داره ولی بالاخره اگه تجربه ای در این زمینه دارین حداقل میتونه امیدوار کننده باشه.

برا موضواعات میدونم که کلا دو شاخه وجود داره : یکی طراحی یا دیزاین و دیگری برنامه نویسی

و همینطور میدونم که در برنامه نویس وب باید در دو قسمت برنامه نویسی کلاینت و برنامه نویس سمت سرور کار کنم.این بدیهی است که اول باید سمت کلاینت رو یاد بگیرم و سپس سمت سرور رو کار کنم.درخواست من از شما اینه که کلا برام حوزه وب رو باز کنید تا من بتونم با داشتن این موضوعات(یا به قول خودم سرفصلها) دنبال منبع مناسب بگردم و همیطور برنامه ریزی برا یادگیری هر کدوم بکنم.

تشکر از همگی

دوستان با تجربه اگه ممکنه در این امر من رو یاری کنند.در ادامه مباحثی رو میگم که تکمیل کننده بحث خواهند بود.تو این مباحث هم لطفا کمک کنید.

از کلیه مباحث(تو تحقیقاتم) متوجه شدم که برنامه نویسی وب (مثلا asp) نیاز داره که فرد base از برنامه نویسی داشته باشه.خیلیا میگن که برای این کار باید الگوریتم رو اول کار کنم و سپس به یادگیری یک زبان پایه مثل سی بپردازم.اینطوری میتونم هر زبانی رو کار کنم.

یکی مثال قشنگی زد گفت که مثلا برا رانندگی با پراید آموزش میبینم ولی بعد گرفتن گواهینامه ممکنه هر ماشینی سوار بشم و اگه مثلا پیکان سوار شدم قواعد رانندگی همونه فقط یه کم باید با همون پیکان تمرین کنم تا بدون مشکل رانندگی کنم.

میخواستم بدونم که این حرفام اولا درسته و دوما اگه درسته چه طور باید به بهترین شکل این پایه رو فوی کنم؟؟؟

همونطور که تو تاپیک هم گفتم بنده الان ترم یک کارشناسی هستم و این به این معنی هست که دروسی مثل ساختمان داده و همینطور پایگاه داده و تجزیه تحلیل سیستم ها رو پاس کردم و تو کارشناسی هم همین اول ترم دارم دروس طراحی الگورتیم و بانک اطلاعات کاربردی و ریاضی گسسته و ریاضی مهندسی رو پاس میکنم.میخوام این base رو جوری فرا بگیرم که به صورت (اگر و فقط اگر= دو طرفه) بتونم هم این درسا رو به بهترین شکل پاس کنم و هم واقعا مردانه بیام بالا و کلا با تجربه و پخته باشم و سرسری از مسایل رد نشم.

اگه صحبتم در مورد الگوریتم و همینطور زبان پایه درست باشه فکر کنم به عنوان یک پیش نیاز، نیاز به ریاضی و زبان متوسط به بالایی دارم که تو این زمینه شاید یه کم بلنگم.

تشکر از همگی مخصوصا اونهایی که وقت عزیزشون رو در اختیار بنده میذارن

دوستان خوبم amir_seddighi و Payam.Hayati اگه میشه بحث رو ادامه بدین

درود

دوست گلم اول از همه من نگرانتونم که با وقتی که اینجا میزارید خدایی ناکرده همین ترم 1 مشروط نشید :didi:: دی

ببین دوست عزیزم درسی که تو دانشگاه میخونید خیلی خیلی خیلی مهمه . نه بخاطر اینکه بگم چیز زیادی یاد میگیرید . بخاطر این میگم مهمه که شما می تونید ازش سر فصلاتون رو بگیرید . اینکه میگید ریاضیتون ضعیفه خوب طبیعی هست ولی میتونید تقویتش کنید . ریاضی باعث میشه مغزتون فعالیت بیشتری بکنه و یه جورایی ذهن رو بارور میکنه .

در خصوص طراح سایت شدن حتما لازم نیست از همون اول .net و ... رو یاد بگیرید . طراحی یه کار صلیغه ای و خیلی جذابه که کمتر خسته می شید ولی برنامه نویسی یه کار ریشه ای و یکم خسته کنندست ( از نظر من )

شما میتونید در کنار درستون علاقمندیهاتون رو دنبال کنید . خب خدا رو شکر رشتتون هم با علاقمندیتون جور شده پس بیشتر می تونید موفق بشید .

خود من در زمینه برنامه نویسی هر کاری کردم پیشرفت آنچنانی نکردم ولی توی طراحی تا حدود بیشتری پیش رفتم . الان سایتایی که میزنم کار طراحیشو خودم میکنم و کارای برنامه نویسی پیچیدشو یه سری از دوستان همین فروم زحمتشو میکشن . رشته تحصیلیم هم وابسته به کامپیوتر هست ولی خیلی هم ربط نداره .

اینکه زبان C رو یاد بگیرید خیلی خوبه چون زبان مادره ولی الزام نیست .

الگوریتم هم درسته پایه برنامه نویسیه باید حد اقل از نظر مفهومی متوجهش بشید .

من توصیه میکنم در کنار درستون حتما منابع دیگه هم مطالعه کنید مخصوصا منابع خارجی . این کار هم به درستون کمک میکنه هم مجبورتون میکنه زبانتون رو خوب کنید .

یه چیزی هم که خیلی مهمه صبر و تحمله . اصلا برای حرفه ای شدن تو هر زمینه ای عجله نکنید . مشورت هم خوبه ولی هر کی با تجربیات خودش و صورت مسئله های خودش سعی میکنه راهنمایی کنه که شاید این راهنمایی بعضی وقتها شما رو از هدفتون دورتر هم بکنه .

موفق باشید .

نه من مدرک رو هم برا یادگیری حرفه ای و هم برا اینکه بگم این رو بلد(اراعه مدرک) میخوام.البته حوزه علاقه من یه جورایی وب هست ولی درآمد شبکه هم ذهنم رو مشغول کرده.به هر حال همین وب رو فکر کنم شروع کنم بهتره.در ادامه یک پست دیگه میدم که سوالات مربوطه رو توش میپرسم.

راستی تو امضات کارای وب و شبکه بود.من تو تحقیقاتم متوجه شدم که اینا خیلی گسترده اند و آدم نمیرسه همه رو کار کنم.میخوام بدونم شما واقعا همه رو بلدی و در ازای اون درآمدی هم داری؟؟اگه آره چه مدت و چه گونه به اینجا رسیدی؟

خیر،بنده فقط طراحی وب رو انجام میدم html,css رو که باید دونست میمونه phpو asp.net که من asp.net مبتنی بر #C رو انتخاب کردم ، کار شبکه رو برادرم انجام میده Network+ ، MCSE,MCITP,CCNA,CCNP الآنم که VIOP درآمدش خوب شده و دوربین های مدار بسته.

هیچکدام به تنهایی درآمدی ندارن!اگر شرکت و پروژه ای که میگیرید تماما" سهم خودتون باشه آره پولش خوبه اما اگر جایی بخواین کار کنید اصلا" خوب نیست ، مثلا" یک پروژه 10 میلیون تومانی بر میداره شرکت در عرض 20 روز تحویل میدن بعد سر ماه به شما نهایت 800 میدن!

من 4 سال حرفه ای کار میکنم ، برادرم 6 سال.

درود

دوست گلم اول از همه من نگرانتونم که با وقتی که اینجا میزارید خدایی ناکرده همین ترم 1 مشروط نشید :didi:: دی

ببین دوست عزیزم درسی که تو دانشگاه میخونید خیلی خیلی خیلی مهمه . نه بخاطر اینکه بگم چیز زیادی یاد میگیرید . بخاطر این میگم مهمه که شما می تونید ازش سر فصلاتون رو بگیرید . اینکه میگید ریاضیتون ضعیفه خوب طبیعی هست ولی میتونید تقویتش کنید . ریاضی باعث میشه مغزتون فعالیت بیشتری بکنه و یه جورایی ذهن رو بارور میکنه .

در خصوص طراح سایت شدن حتما لازم نیست از همون اول .net و ... رو یاد بگیرید . طراحی یه کار صلیغه ای و خیلی جذابه که کمتر خسته می شید ولی برنامه نویسی یه کار ریشه ای و یکم خسته کنندست ( از نظر من )

شما میتونید در کنار درستون علاقمندیهاتون رو دنبال کنید . خب خدا رو شکر رشتتون هم با علاقمندیتون جور شده پس بیشتر می تونید موفق بشید .

خود من در زمینه برنامه نویسی هر کاری کردم پیشرفت آنچنانی نکردم ولی توی طراحی تا حدود بیشتری پیش رفتم . الان سایتایی که میزنم کار طراحیشو خودم میکنم و کارای برنامه نویسی پیچیدشو یه سری از دوستان همین فروم زحمتشو میکشن . رشته تحصیلیم هم وابسته به کامپیوتر هست ولی خیلی هم ربط نداره .

اینکه زبان C رو یاد بگیرید خیلی خوبه چون زبان مادره ولی الزام نیست .

الگوریتم هم درسته پایه برنامه نویسیه باید حد اقل از نظر مفهومی متوجهش بشید .

من توصیه میکنم در کنار درستون حتما منابع دیگه هم مطالعه کنید مخصوصا منابع خارجی . این کار هم به درستون کمک میکنه هم مجبورتون میکنه زبانتون رو خوب کنید .

یه چیزی هم که خیلی مهمه صبر و تحمله . اصلا برای حرفه ای شدن تو هر زمینه ای عجله نکنید . مشورت هم خوبه ولی هر کی با تجربیات خودش و صورت مسئله های خودش سعی میکنه راهنمایی کنه که شاید این راهنمایی بعضی وقتها شما رو از هدفتون دورتر هم بکنه .

موفق باشید .

آره حق با شماست.حواسم به درس هست تا حدودی.به هر حال ممنون.

در مورد طراحی شاید راحتر باشه و سلیغه هم دخیل باشه ولی یکی از دوستان میگفت اگه واقعا درآمد برام مهمه باید به ظور حرفه ای بیای تو برنامه نویسی.طراحی کار هر کسی هست ولی برنامه نویسی و حوصله داشتن کار هر کسی نیست.به هر حال میگفت که درآمد خوبی داره اگه حرفه ای باشیم.

آره سرفصل ها رو هم میشه جدا جدا کش رفت و استفاده کرد.

در همین مورد یک مساله :

این که زمانی که برا دانشگاه انتخاب رشته میکردم دو گزینه داشتم.یکی گرایش فناوری اطلاعات و اون یکی گرایش برنامه نویسی وب.

گرایشی رو که قبول شدم و در حال حاضر دارم سپریش میکنم گرایش فناوری اطلاعته.چارت هر دو گرایش رو قبلن دیدم.منتهی اون زمان هدف الان رو نداشتم و میخواستم که آسون تر باشه و این حرفا.حالا اگه امکانش باشه بهتره به گرایش برنامه نویسی وب سوویچ کنم یا نه همین گرایش فناوری اطلاعات رو بخونم بهتره و جدا به کارای وبم برسم؟؟

از طرفی هم ممکنه در آینده به پلیس فتا و یا اینکه برم سربازی و به عنوان یک شغل اول به یک کار مدیریتی فکر کنم.کلا شاید اونا گرایش فناوری اطلاعات رو بهتر قبول داشته باشن.

در این موارد هم بزحمت نظرتون رو بفرمایید

والا زباتم آنچنان قوی نیست که بتونم سریع بخونم و ترجمه کنم و بیشر وقم رو حدر میدم.

من برا برنامه یادگیریم روزی نیم ساعت برا زبان و همچنین نیم ساعت برا ریاضی اختصاص دادم.به طور کل از زبان هدفم اینه که سطحم خوب بشه و ضعفام پوشیده بشه و از ریاضی هم هدفم اینه که کارکرد مغزم بره بالا و توان حل مسالم افزایش پیدا کنه.فکر کنم این سرعت در حل مساله خیلی به درد برنامه نویسی بخوره

کلا پیشنهاد میدین برا زبان و ریاضی چه کنم؟!؟

خیر،بنده فقط طراحی وب رو انجام میدم html,css رو که باید دونست میمونه phpو asp.net که من asp.net مبتنی بر #C رو انتخاب کردم ، کار شبکه رو برادرم انجام میده Network+ ، MCSE,MCITP,CCNA,CCNP الآنم که VIOP درآمدش خوب شده و دوربین های مدار بسته.

هیچکدام به تنهایی درآمدی ندارن!اگر شرکت و پروژه ای که میگیرید تماما" سهم خودتون باشه آره پولش خوبه اما اگر جایی بخواین کار کنید اصلا" خوب نیست ، مثلا" یک پروژه 10 میلیون تومانی بر میداره شرکت در عرض 20 روز تحویل میدن بعد سر ماه به شما نهایت 800 میدن!

من 4 سال حرفه ای کار میکنم ، برادرم 6 سال.

عذر میخوام.میشه درآمد خودتون و برادرتون رو بیشتر برام باز کنین(میخوام بدونم که جفتش یعنی وب و شبکه درآمدش واقعا چه طوریاست)؟؟؟؟

مخصوصا خودتون که طراحی کار میکنین تا حالا چه قدر و چه طور درآمد داشتین؟؟

این مبتی بر سی# یعنی اینکه اول باید به سی# تسلط یافت و بعد سمت asp رفت؟؟نیازی نیست که قبل از همه این ها چیزی از بیس برنامه نویسی دونست؟؟یا الگوریتم و این حرفا؟؟

ترم 1 و 2 دانشگاه را جدی بگیرید . بیس قوی اگر داشته باشید زبان های برنامه نوسی تحت وب را به سرعت یاد می گیرید.

ترم 1 و 2 دانشگاه را جدی بگیرید . بیس قوی اگر داشته باشید زبان های برنامه نوسی تحت وب را به سرعت یاد می گیرید.

سلام و تشکر بابت پاسختون.

این base قوی رو باید چه طوری بدست بیارم؟؟چه کارایی لازمه بکنم و چه مواردی رو باید یادبگیرم؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری