hosseingrami

آینده کاری در حوزه it (فناوری اطلاعات)

38 پست در این موضوع

زبان خارجه جزء ضروریات رشته ماست

فوق العاده مهمه

سلام و تشکر بابت پاسختون.

مظورتون کلا زبان بود و یا زبان تخصصی منظورتونه؟

به هر حال،

به نظر شما برا کسی که زبان عمومیش ضعیفه و تخصصیش هم متوسط به پایین(همون ضعیفه) و میتونه روزی نیم ساعت وقت بذاره چه راهکاری پیشنهاد میدین تا در طولانی مدت بشه به جاهای خوبی رسید؟؟

اگه توسنتین از منابع و روش ها بگین

اگه لازم باشه این تایم رو به روزی یک ساعت هم میکشونم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

"سلام و تشکر بابت پاسختون. این base قوی رو باید چه طوری بدست بیارم؟؟چه کارایی لازمه بکنم و چه مواردی رو باید یادبگیرم؟؟ " *************** برای حرفه شدن اولین پله بنظرم ، یاد گیری الگوریتم و حالت بهینه سازی ، برنامه نویسی محض زیاد جالب نیست ...! یک برنامه نویس باید قدرت تجزیه و تحلیل بالایی داشته باشه ، تا به معنای واقعی برنامه نویسی باشه ..! کتابهای منبع بخونید ، تمرین و برنامه هاتی تستی زیاد بنویسید ، متددهای مختلف رو تست کنید ،داشنجوی واقعی نرم افزار نباید محدودیتی تو زبان برنامه نویسی داشته (البته اگه الگوریتم و ... رو بلد باشه) چرا که نهایت دو هفته وقت میذاره نحوه نوشتن یک زبون رو یاد میگیره . در ضمن دانشگاه چیز مهمی نیست (من خیری ازش ندیدم ، سطح علمیش در حد یک .... بود ) و ... . بقل دوستان : " تمرین مادر مهارتهاست "

سلام و تشکر بابت پاسختون.

مظورتون کلا زبان بود و یا زبان تخصصی منظورتونه؟

به هر حال،

به نظر شما برا کسی که زبان عمومیش ضعیفه و تخصصیش هم متوسط به پایین(همون ضعیفه) و میتونه روزی نیم ساعت وقت بذاره چه راهکاری پیشنهاد میدین تا در طولانی مدت بشه به جاهای خوبی رسید؟؟

اگه توسنتین از منابع و روش ها بگین

اگه لازم باشه این تایم رو به روزی یک ساعت هم میکشونم

درود

اگه قصد رفتن کلاس های ترمی را ندارید باید دامنه لغاتتون را گسترش بدهید

من ابتدا 504 و در ادامه 1100 به همره ویس - فیلم - کتاب داستان و .... را پیشنهاد می دهم

برای بحث یادگرفتن زبان من پیشنهاد میدم علاقمندیتون به هر مطلبی رو توی یادگیری زبانتون دخیل کنید . یعنی اگه مثلا به موسیقی علاقه دارید آهنگهای خارجی گوش بدید برید دنبال معنی کردن شعرش . این کار هم به معنی لغاتتون کمک میکنه هم تلفظ صحیح کلمات رو متوجه میشید . شما اگه بیس زبانتون ضعیف باشه توی زبان تخصصی هم درجا میزنید . فیلمهای زیر نویس فارسی ( البته زیر نویس معتیر با ترجمه صحیح ) هم خیلی کمک میکنه . توی یک کلاس زبان هم یکی از اساتید یه چیزی گفتن من خیلی برام جالب بود چون تاثیرش رو دیدم . ایشون گفتن هر لغتی که در روز یاد میگیرید شب تا شب نیم ساعت پای آیینه بشینید با خودتون انگلیسی صحبت کنید . باورتون نمیشه این شبی نیم ساعت رو اگه جدی بگیرید معجزه می کنه .

موفق باشید

"سلام و تشکر بابت پاسختون. این base قوی رو باید چه طوری بدست بیارم؟؟چه کارایی لازمه بکنم و چه مواردی رو باید یادبگیرم؟؟ " *************** برای حرفه شدن اولین پله بنظرم ، یاد گیری الگوریتم و حالت بهینه سازی ، برنامه نویسی محض زیاد جالب نیست ...! یک برنامه نویس باید قدرت تجزیه و تحلیل بالایی داشته باشه ، تا به معنای واقعی برنامه نویسی باشه ..! کتابهای منبع بخونید ، تمرین و برنامه هاتی تستی زیاد بنویسید ، متددهای مختلف رو تست کنید ،داشنجوی واقعی نرم افزار نباید محدودیتی تو زبان برنامه نویسی داشته (البته اگه الگوریتم و ... رو بلد باشه) چرا که نهایت دو هفته وقت میذاره نحوه نوشتن یک زبون رو یاد میگیره . در ضمن دانشگاه چیز مهمی نیست (من خیری ازش ندیدم ، سطح علمیش در حد یک .... بود ) و ... . بقل دوستان : " تمرین مادر مهارتهاست "

این الگوریتم و حالت بهینه سازی رو آدم در حین یادگیری یک زبان برنامه نویسی می آموزه یا نه باید به عنوان یک پیش نیاز اول اون رو آموخت؟؟؟

برای بحث یادگرفتن زبان من پیشنهاد میدم علاقمندیتون به هر مطلبی رو توی یادگیری زبانتون دخیل کنید . یعنی اگه مثلا به موسیقی علاقه دارید آهنگهای خارجی گوش بدید برید دنبال معنی کردن شعرش . این کار هم به معنی لغاتتون کمک میکنه هم تلفظ صحیح کلمات رو متوجه میشید . شما اگه بیس زبانتون ضعیف باشه توی زبان تخصصی هم درجا میزنید . فیلمهای زیر نویس فارسی ( البته زیر نویس معتیر با ترجمه صحیح ) هم خیلی کمک میکنه . توی یک کلاس زبان هم یکی از اساتید یه چیزی گفتن من خیلی برام جالب بود چون تاثیرش رو دیدم . ایشون گفتن هر لغتی که در روز یاد میگیرید شب تا شب نیم ساعت پای آیینه بشینید با خودتون انگلیسی صحبت کنید . باورتون نمیشه این شبی نیم ساعت رو اگه جدی بگیرید معجزه می کنه .

موفق باشید

ممنونم.خیلی مفید بود.

دوست عزیز

تو همین انجمن فعالیت کنید و جوملا یاد بگیرید

و سعی کنید تا در اینده یک جوملا کار حرفه ای بشید

خود جوملا به شما اموزش خواهد داد که برای پیشرفت و موفقیت چه راهی را باید طی کنید و به چه علومی نیازمندید

زیاد سخت نگیرید و زیاد هم فکر خودتان را مشغول نکنید

فقط کافیه یک فضای هست تهیه کرده و بسم اله گفته اولین جوملای خود را نصب کنید

و فکر و تلاش اتان را متمرکز کنید که سایت شما هم به پای سایت های بزرگ برسه

روزی که سایت شما به پای بزرگان برسه شما هم طراح بزرگی با معلومات عالی خواهید بود

و بعدش درامد:a2d3:

دوست عزیز

تو همین انجمن فعالیت کنید و جوملا یاد بگیرید

و سعی کنید تا در اینده یک جوملا کار حرفه ای بشید

خود جوملا به شما اموزش خواهد داد که برای پیشرفت و موفقیت چه راهی را باید طی کنید و به چه علومی نیازمندید

زیاد سخت نگیرید و زیاد هم فکر خودتان را مشغول نکنید

فقط کافیه یک فضای هست تهیه کرده و بسم اله گفته اولین جوملای خود را نصب کنید

و فکر و تلاش اتان را متمرکز کنید که سایت شما هم به پای سایت های بزرگ برسه

روزی که سایت شما به پای بزرگان برسه شما هم طراح بزرگی با معلومات عالی خواهید بود

و بعدش درامد:a2d3:

سلام.ممنونم

والا اینها تو کلامه ولی تو عمل نمیدونم چی بشه.بعدش من هدفم جوملا تنها نیست.جدا عزمم بر این هست که وب کلا حرفی برا گفتن داشته باشم و توانایی ساخت اپلیکیشن ها و مدیریت محتواها رو داشته باشم و محدود به چیز خاصی نشم.

میشه بگین که درآمدی رو که میگین چه طور و چه قدر میتونم کسب کنم؟؟؟

حسین اقا

برای اینکه بتونید یک سایت جوملای خوب بنا کنید نیاز خواهید داشت که علوم مختلف وب را یاد بگیرید

پس هیچ وقت محدود نخواهید شد و اتفاقا غرق هم خواهید شد

در مورد درامد هم نظری ندارم چون شخصا به این خاطر جوملا و طراحی را انتخاب نکردم و در اینده هم برنامه ای برای درامد و افزایش ان ندارم

من شغل متفاوتی دارم و به درامد متوسطش قانع ام .

موفق باشید

این الگوریتم و حالت بهینه سازی رو آدم در حین یادگیری یک زبان برنامه نویسی می آموزه یا نه باید به عنوان یک پیش نیاز اول اون رو آموخت؟؟؟

دقیقا مشکل همین جاست ، که شما الگوریتم نویسی رو با یک زبون یاد میگیرید ، حالا برای یادگیری زبون دیگه علاوه بر "نحوه نگارش" باز باید روی بهینه سازی مانور بدید .

منظور از الگوریتم سبمل کردن برنامه نیست ، چرا هرکی که با "نحوه نگارش" برنامه آشنایی داشته باشه می تونه برنامه بنویسه با متدهای مشترک مثل oop, mcv,ood,eer و ... آشنا نمیشه . من برای یادگیری زبانه برنامه نویسی همیشه به صورت زیر توصیه می کنم :

1- یادگیری الگوریتم

2- بهینه سازی

2-1-متدهای مختلف

3- یادگیری "نحوه نگارش" (می خواد هر زبونی باشه)

4- تمرین

5- تمرین

.

.

.

n- تمرین

حسین اقا

برای اینکه بتونید یک سایت جوملای خوب بنا کنید نیاز خواهید داشت که علوم مختلف وب را یاد بگیرید

پس هیچ وقت محدود نخواهید شد و اتفاقا غرق هم خواهید شد

در مورد درامد هم نظری ندارم چون شخصا به این خاطر جوملا و طراحی را انتخاب نکردم و در اینده هم برنامه ای برای درامد و افزایش ان ندارم

من شغل متفاوتی دارم و به درامد متوسطش قانع ام .

موفق باشید

تشکر دوست خوبم.والا من که فعلا درآمدی ندارم و میخوام از این راه هم کسب درآمد کنم و هم تخصصم باشه.جوملا و کلا اپلیکیشن های تحت وب خوب هستنند و شاید کافی هم باشن ولی من میخوام به حدی برسم که خودم بتونم یک اپلیکیشن مجزا بنویسم هر چند که کارکردش با بقیه متفاوت نباشه و البته بیشتر من رو درآمد بکشونه

دقیقا مشکل همین جاست ، که شما الگوریتم نویسی رو با یک زبون یاد میگیرید ، حالا برای یادگیری زبون دیگه علاوه بر "نحوه نگارش" باز باید روی بهینه سازی مانور بدید .

منظور از الگوریتم سبمل کردن برنامه نیست ، چرا هرکی که با "نحوه نگارش" برنامه آشنایی داشته باشه می تونه برنامه بنویسه با متدهای مشترک مثل oop, mcv,ood,eer و ... آشنا نمیشه . من برای یادگیری زبانه برنامه نویسی همیشه به صورت زیر توصیه می کنم :

1- یادگیری الگوریتم

2- بهینه سازی

2-1-متدهای مختلف

3- یادگیری "نحوه نگارش" (می خواد هر زبونی باشه)

4- تمرین

5- تمرین

.

.

.

n- تمرین

دوست خوبم.من تا حالا از متخصص های زیادی شنیده بودم که باید این مسایل و مشکلات رو در حین برنامه نویسی و شروع یک زبان پایه بیاموزم و به فول شما با تمرین و تمرین و تمرین

اگه اینطور نیست و باید کار دیگه ای کرد، میشه با جزییات بیشتر و کاملتر منظورتون رو بفرمایید؟؟

منظور از هر کدوم از اینها چیه و باید دقیقا براش چه کار کنم؟؟

سلام ب همگی دوستان و با عرض تسلیت این ایام

اگه ممکنه بحث ها رو در اولین فرصتتون ادامه بدین

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری