ashkan35

مشکل در قرار دادن متن و تصویر کنار هم

7 پست در این موضوع

سلام

چجوری میتونم عکس و متن را در یک مطلب کنار هم قرار بدم؟ هر کار میکنم نمیشه و همش بالا و پایین قرار میگیرن

[ATTACH=CONFIG]4782[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

پیدا کردم خودم مرسی . ادیتور را در حالت پیشرفته قرار دادم حل شد.

حالا یه مشکل دیگه دارم.

اول اینکه اون کادر آبی دور عکس چرا میاد و چجوری باید حذفش کنم

و دوم اینکه اون قسمت نام نویسنده و امتیاز و زیر مجموعه و.... چجوری باید حذف بشه؟ تمام تنظیمات مطلب رو هم طبق عکس قرار دادم ولی بازم نمیشه :([ATTACH=CONFIG]4783[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]4784[/ATTACH]

دوست عزیر border تصویر مربوط به css قالب سایت می باشد که باید در css قالب در قسمت کدهای مربوط به ویژگی های عکس border رو برابر صفر قرار دبدین

و برای مخفی کردن نام نویسنده و ... باید در قسمت تنظیمات مطالب در قسمت مدیریت مطالب تنظیماتتون رو تغییر بدین

دوست عزیر border تصویر مربوط به css قالب سایت می باشد که باید در css قالب در قسمت کدهای مربوط به ویژگی های عکس border رو برابر صفر قرار دبدین

و برای مخفی کردن نام نویسنده و ... باید در قسمت تنظیمات مطالب در قسمت مدیریت مطالب تنظیماتتون رو تغییر بدین

ممنونم. منظورتون اینه که فایل template.css رو تغییر بدم؟دقیقا کجاشو باید تغییر بدم؟چون چندین گزینه border داره. و در مورد سوال دوم هم عکسو ضمیمه پست قبلی کردم. اون تنظیمات رو همه رو روی عدم نمایش گذاشتم ولی باز هم نام نویسنده و ....میاد. جای دیگه ای هست این تنظیمات؟

ممنونم. منظورتون اینه که فایل template.css رو تغییر بدم؟دقیقا کجاشو باید تغییر بدم؟چون چندین گزینه border داره. و در مورد سوال دوم هم عکسو ضمیمه پست قبلی کردم. اون تنظیمات رو همه رو روی عدم نمایش گذاشتم ولی باز هم نام نویسنده و ....میاد. جای دیگه ای هست این تنظیمات؟

تو هر قالب فرق می کنه .با فایرباگ می تونید مسیر فایل و خط کدی رو که باید تغییر بدین رو پیدا کنین

تو تنظیمات هم هم تنظیمات کلی مطالب رو تغییر بدین و هم تنظیمات مطلب مربوطه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری