Mohammad Deljou

آموزش ورود به مدیریت سایت (در مواقعی که سطح دسترسی تغییر کرده)!

56 پست در این موضوع

من همه کارهایی رو که شما گفتید انجام دادم اما باز نمیتونم وارد شم

ازتون خواهش میکنم کمک کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوستان، من چند روز پیش سایتم رو از یک هاست انتقال دادم به هاست دیگه ای، که قبل از انتقال ارور session میداد، فکر کردم با انتقال مشکل حل میشه و شد، اما دیگه نمیتونم وارد پنل ادمین بشم و هرچی یوزر و پسورد رو وارد میکنم جواب نمیده، به دادم برسید

جدول session رو هم خالی کردم و فایده نداشت، فقط کمک کنید لطفا:image177:

سلام دوستان، من چند روز پیش سایتم رو از یک هاست انتقال دادم به هاست دیگه ای، که قبل از انتقال ارور session میداد، فکر کردم با انتقال مشکل حل میشه و شد، اما دیگه نمیتونم وارد پنل ادمین بشم و هرچی یوزر و پسورد رو وارد میکنم جواب نمیده، به دادم برسید

جدول session رو هم خالی کردم و فایده نداشت، فقط کمک کنید لطفا:image177:

سلام

داخل انجمن روش تغییر رمز ادمین هستش جستجو کنید رمزتون رو تغییر بدید مجدد تست کنید

مشخصاتتون رو در قسمت ادمین که وارد میکنید هیچ پیغامی به شما نمیده؟

نه، فقط مینویسه نام کاربری با رمز عبور مطابقت ندارد:auau:

اگر این پیام رو میده باید رمز رو از طریق phpmyadmin درست تغییر بدید و با رمز جدید وارد سایتتون بشید روش تغییر داخل انجمن بارها گفته شده

به دقت تغییر بدید و با رمز جدید وارد بشید

بخدا قسم من تمام مراحل رو از نوشته های انجمن کامل انجام دادم، نمیشه که نمیشه:33:

بخدا قسم من تمام مراحل رو از نوشته های انجمن کامل انجام دادم، نمیشه که نمیشه:33:

اطلاعاتتون رو پیام خصوصی برام بفرستید تا براتون چک کنم...هاست + مدیریت

دوستان سلام من جوملا 2.5 دارم وقتی یوز پس رو میزنم وارد کنترل پنل میشه اما هیچی توش نیست خالیه خالیه نه منو ها هست نه نه تب های بالای پنل هیچی فقط دکمه خروج و داره لطفا کمکم کنید.

دوستان سلام من جوملا 2.5 دارم وقتی یوز پس رو میزنم وارد کنترل پنل میشه اما هیچی توش نیست خالیه خالیه نه منو ها هست نه نه تب های بالای پنل هیچی فقط دکمه خروج و داره لطفا کمکم کنید.

با سلام و خوش امد به جوملا فروم

کاربر ادمین شما به نظر دسترسی کامل نداره شما در دیتابیستون به جدول viewlevels و در فیلد ویژه مقدار 8 رو که برای ادیمن هست وارد کنید تا دسترسی ادمین کامل بشه...

اطلاعات هاستتون با مدیریت جوملا رو برام پیام خصوصی ارسال کنید چک کنم براتون...

با تشکر دوست عزیز که جواب بنده رو دادید اما نشد !!! خیلی عجیبه

مشکلتون حل شد همونی بود که گفتم ولی شما فک کنم دیتابیس رو اشتباه رفتید چون چند تا پیشوند جدول در دیتابیس دارید...

موفق باشید

آقا دستت درد نکنه خدا خیرت بده دیدی که سایتمونم مذهبی ثواب کردی به خدا خیر ببینی

سلام دوست عزیز

من جوملا 2.5 نصب دارم متاسفانه مشکل ورود به بخش کاربری و بخش یوزر دارم.

خطای :

شما اجازه دسترسی به بخش مدیریت این سایت را ندارید

توی 2.5 باید چه قسمت هایی رو چک کنم ؟

سلام دوست عزیز

من جوملا 2.5 نصب دارم متاسفانه مشکل ورود به بخش کاربری و بخش یوزر دارم.

خطای :

شما اجازه دسترسی به بخش مدیریت این سایت را ندارید

توی 2.5 باید چه قسمت هایی رو چک کنم ؟

این ارور رو کجا دریافت میکنید وقتی وارد بخش مدیریت میشید یا در قسمت ورود خود سایت؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

با برگردوندن بک آپ جدید از phpmyadmin از لوکال به هاست مشکل حل شد...

ویرایش شده در توسط zolfaghar

داخل وردپرس چجوري ميشه اينكارو كرد

تايبادخبر

سلام

بعضی از دوستان ظاهرا پسورد ها را فراموش می کنند یا توسط افزونه امنیتی فایروال یا ار اس ممبر شیب یا دیگر افزونه ها و پلاگین ها اکانت مدیریتشون از مدیر کل به ثبت نام شده تغییر میکنه.

که در این مواقع با مشکل ورود به بخش مدیریت روبرو خواهند شد.

خوب شما فرض کنید که اولین یوزری که در موقع نصب جوملا ساختید به نام admin بوده. (فراموش نکنید اولین اکانتی که در موقع نصب جوملا ایجاد شده و به عنوان مدیر کل بود با id 62 ثبت شده است. و اکانت های بعدی بصورت متوالی به سمت بالا میرود مثلا اولین یوزر 62 دومین یوزر 63 و . . .)

حالا به دیتابیس سایت خود بروید . به جدول users مراجعه کنید .و اکانت admin را انتخاب کنید و روی گزینه ویرایش کلیک کنید.

حالا در ستون usertype مقدار Super Administrator را وارد کنید

سپس در ستون gid مقدار 25 را وارد کنید

(اگر پسورد خود را هم فراموش کردید . مقدار (1ce149dc13f958c12e749ca9aa1e5c29:zxXrO1QR5ULQqdyxweSWmPqCOan7mkPb) را در ستون password وارد کنید .) سپس رمز عبور شما تبدیل به 12345 خواهد شد.

حالا بر روی ذخیره یا go کلیک کنید تا اطلاعات ذخیره شود .

حالا باید به جدول core_acl_groups_aro_map در دیتابیس بروید.

و از ردیف aro_id شماره 10 را پیدا کنید . روی ویرایش کلیک کرده و در ستون group_id مقدار 25 را وارد کنید . و گزینه go یا ذخیره را کلیک کنید. (اولین اکانتی که در جوملا ایجاد شود . aro_id آن 10 می باشد. و aro_id های اکانت های بعدی بصورت متوالی به سمت بالا میرود .( مثلا 10 بعدی 11 بعدی 12 و ...)

حالا شما می توانید به راحتی وارد بخش مدیریت سایت خود شوید.

موفق پایدار

سلام

دوست عزیز من به یه مشکل عجیب و اساسی در سایتم برخوردم..اینکه از قسمت مدیریت سایت که می خوام وارد شم نام کاربری و رمز عبورو که میزنم هیچی نمی یاره و در واقع دوباره همون صفحه ورود نام کاربری و رمز عبور لود می شه و رفرش میشه ..در واقع من نمی تونم به سایتم لاگین کنم.

لطفا کمکم کنید

در ضمن من تمام مراحل این گفتگو رو رفتم ولی نشد ؟؟

آموزش ورود به مدیریت سایت (در مواقعی که سطح دسترسی تغییر کرده)! - صفحه 2

کمکم کنید ...

درود

مشکل کاربر amirali0001 حل شد.

علت این مشکل را عرض میکنم برای دیگر دوستان.

این کاربر از اولین یوزری که موقع نصب جوملا ایجاد میشه استفاده میکرد. که aro_id آن بصورت پیشفرض 10 با مقدار 25 می باشد. که این aro_id بنا به دلیل نامعلوم از جدول پاک شده بود . و باعث میشد نتونه وارد سایت بشه. این aro_id را از طریق دیتابیس ایجاد کردم

و کاربر دوباره به بخش مدیریت دسترسی پیدار کرد.

موفق پایدار

سلام

دوست عزیز من به یه مشکل عجیب و اساسی در سایتم برخوردم..اینکه از قسمت مدیریت سایت که می خوام وارد شم نام کاربری و رمز عبورو که میزنم هیچی نمی یاره و در واقع دوباره همون صفحه ورود نام کاربری و رمز عبور لود می شه و رفرش میشه ..در واقع من نمی تونم به سایتم لاگین کنم.

لطفا کمکم کنید

من پ خ شما رو دریافت کردم (البته مثل همیشه دیر!) اگه مشکل حل شده لطفا راه حل و بذارید اگه نه لطفا دوباره به من دسترسی به هاست بدید.

سلام

لطفا کمکم کنید

درود

منم این مشکل رو داشتم ولی حلش کردم

شما کوکی دامنه رو فعال کردید ؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان منم از جوملا 1.5 استفاده می کنم ... کامپوننت Admin Tools هم استفاده می کنم ... به همین مشکل بر خوردم که در هنگام ورود رفرش می شه ...کامپوننت رو غیرفعال کردم ... Session رو پاک کردم ... تمام مواردی رو هم که گفتین چک کردم ...آخرین ورژن جوملا 1.5.26 رو اکسترکت کردم ... لطفا کمک کنید ...

اطلاعات هاست رو هم ارسال خواهم کردم ... فقط یه دوستی اعلام آمادگی کنه ...

ممنون

ویرایش شده در توسط inen

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری