Amin.Manager

مشکل در css

9 پست در این موضوع

با سلام

اگر به سایت من نگاه کنید به آدرس: tutorialpm.ir

قبل از فوتر سه تا مطلب روی صفحه اصلی هست، میخوام هر کدومش داخل یه باکس جدا باشه در صورتی که الان دوتا باکس جدا هست ، منظورم اینه دوتا مطلب پایینی بشه از هم جدا کرد، لطفا در این مورد راهنمایی کنید، و مورد دیگه اینکه چجوری میتونم مطالب صفحه اول رو صفحه بندی کنم به اسم صفحه 1 2 3 4 و....

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

برای سوال اولتون دقیقا متوجه مشکلتون نشدم بهتره عکس بگیرید و توی عکس مشخص کنید که دقیقا منظورتون چیه !

برای مشکل دوم به مدیریت منو رفته بر روی منوی اصلی کلیک کنید

در قسمت سمت چپ ( پارامترها ) انتخاب های طرح رو باز کنید و قسمت صفحه بندی رو برروی نمایش قرار بدید مشکلتون برطرف میشه ! تنظیمات دیگشم بخونید متوجه میشید ( خیلی سادست)

موفق باشید

سلام

برای سوال اولتون دقیقا متوجه مشکلتون نشدم بهتره عکس بگیرید و توی عکس مشخص کنید که دقیقا منظورتون چیه !

برای مشکل دوم به مدیریت منو رفته بر روی منوی اصلی کلیک کنید

در قسمت سمت چپ ( پارامترها ) انتخاب های طرح رو باز کنید و قسمت صفحه بندی رو برروی نمایش قرار بدید مشکلتون برطرف میشه ! تنظیمات دیگشم بخونید متوجه میشید ( خیلی سادست)

موفق باشید

ممنون، به عکسه نگاه کنید دوتا مطلب از هم جدا نیستن میخوام باکسهاشون جدا بشه

[ATTACH=CONFIG]4806[/ATTACH]

به نظر من مشکل از css نیست بلکه از خود کد های کامپوننت هستش

نظر منم همینه چون اگر به خود قالبتون دقت کنید فاصله پست اول با دوم داده شده است ولی پست دوم به سوم چسبیده است !

تا اونجایی که من اطلاع دارم برای استایل دهی به مطالب باید به

.item, .item-page, .contact, .leading-0,

استایل داد !

اگر به فایل template.css قالبتون دقت کنید میبینید که به leading-0 استایل داده شده است !

پس در نتیجه مشکل از کامپوننت است به نظر منم ! !!

من از هیچ کامپوننتی یا چیز دیگه ای استفاده نکردم، این خود هسته جوملا هست یه کم css بهش دادم ، اونایی که میگید سئو خراب میکنه مشکل بر طرف شد با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری