صبا

درخواست نقشه سایت

10 پست در این موضوع

سلام دوستان

من میخام نقشه سایت اضافه کنم و ماژول شم دانلود کردم ولی کار نکرد میشه از دوستان طریقه نصب نقشه سایت و برام بگه

اگه لینک ماژول نقشه سایت خوب هم هست لینک شو بی زحمت بگین

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
فکر میکنم این کامپوننت کارتون رو انجان بده.

http://sambook.ir/mahyar/xmap.zip

راستی لینک سایتتون رو هم میشه بزارین؟

سلام

من ماژول و دانلود کردم و نصبش کردم ولی کار نمیکنه میشه نگا کنین بگین چکار کنم

www.bfast.ir

شما xmap رو نصب کردید؟ در مدیریت کامپوننت نقشه سایت ساختید؟ باید اول نقشه سایت رو بسازید سپس میتونید یک منو ایجاد کنید

و نوع آیتم اون رو نقشه سایت قرار بدید و نقشه ای رو که ساختید انتخاب کنید

بعد از آپلود و نصب نقشه، باید برید تو منوی کامپوننت و بسته به زبان سایتتون یا نوشته نقشه سایت یا sitemap.... بعد از حالت غیر انتشار به منتشر شده تبدیلش کنید.

آقا صابر درست جواب دادن.... اگه نقشه سایت نسخه html میخواید باید یه منو بسازید و نوعش رو بزارید "نقشه سایت".

اما اگه میخواید نقشه تونو به یه سایتی معرفی کنید و به نسخه xml اون نیاز دارید باید تو مدیریت جوملا-کامپوننت-نقشه سایت-(همون جایی که این کامپوننت رو فعال کردید) جلوی اسم این کامپوننت دنبال این گزینه بگردید"نقشه سایت نسخه xml" و آدرسش رو به اون سایتی بدین که میخواید نقشه سایتتونو داشته باشه.[ATTACH=CONFIG]4860[/ATTACH]

شما xmap رو نصب کردید؟ در مدیریت کامپوننت نقشه سایت ساختید؟ باید اول نقشه سایت رو بسازید سپس میتونید یک منو ایجاد کنید

و نوع آیتم اون رو نقشه سایت قرار بدید و نقشه ای رو که ساختید انتخاب کنید

سلام ممنون ک جواب دادین ،من کامپوننت نقشه ی سایت رو (همان کامپوننت رو ک در بالا لینکشو دادن)دانلود ونصب کردم و یک منو ساختم و نقشه سایت رو انتخاب کردم در ضمن تمام پلاگین های مربوط ب نقشه سایت رو فعال کردم ولی کار نمی کند،لطفا راهنماییم کنین ،برام ضروریه

تندخوانی و تقویت حافظه

اون جوابی هم که من دادم رو انجام دادین؟

نسخه xml ندارین؟

سلام

خیلی خیلی ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری