ابوالفضل طالبی

افزونه جامع پرداخت P30 Payment نسخه رایگان _ کاملترین سیستم پرداخت آنلاین تحت جوملا

194 پست در این موضوع

سلام

کسی از مدیران انجمن میتونه یک فروشگاه برام راه اندازی کنه؟

دوست خوبم ضمن خوش آمد به جوملا فروم

لطفا برای درخواست خودتون در محل مناسب درخواست بدید این تاپیک ارتباطی به درخواست شما نداره برای درخواست میتونید به قسمت نیازمندیهای تجاری انجمن مراجعه و تاپیک ایجاد کنید

درخواستهای تجاری و نیازمندیها

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آقای طالبی خیلی خوب و جامع هست لطفا نحوه تهیه نسخه تجاری این کامپوننت و آیا می شود در ویرچومارت هم از این افزونه استفاده کرد یا خیر را هم بفرمایید

آقای طالبی عزیز واقعا از لطف و زحمتی که کشیدید ممنون هستیم. واقعا کار عالی و بی نظیری بود . به نظر من تنها کمبودی که در این افزونه احساس می شود نبود یک درگاه بانکی مستقل مانند بانک ملت می باشد . اگر ممکن هست حداقل همین پرداخت ملت را به صورت عمومی منتشر نمایید تا مشکل خیلی از دوستان حل بشه. :25:

جناب طالبی، اول تشکر بابت این افزونه کاربردی

دوم اینکه میخواستم ببینم این ماژول رو میشه برای نسخه 3 جوملا هم استفاده کرد یا مثل ماژول های قبلی شما فقط تا ورژن 2.5 کار می کنه؟

ممنون مهندس طالبی عزیز

خیلی افزونه عالی و کاربردی را نوشته و معرفی کردین

این نشون از خلاقیت و احساس مسئولیت بالای شما رو نشون میده

با عرض پوزش بنده 2 تا مشکل دیدم .

اولا - بعد از پرداخت از درگاه زرین پال ، دیگر نمیتوان به سایت بازنمیگردد و خطا میده

اووووپس.. صفحه مورد نظر يافت نشد..

دوما - اگه میشه پرداخت رو برای مهمان هم فعال کنین خیلی بهتره ، یعنی نیازی به حساب کاربری تو سایت نداشته باشه

باتشکر

سلام

می خواستم ببینم این نسخه رایگان فقط این سه تا آیکن فعاله یا کلا هنوز بقیه اش تکمیل نشده ؟

همه امکانات کامپوننت رایگانه فقط پلاگین پرداخت تجاری هست .. کامپوننت دائما گسترش پیدا میکنه و قابلیت هاش اضافه میشه

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام آقای طالب عزیز متاسفانه بعد از نصب مشکلی دیدم که گفتم اگر بیان کنم بهتره. بعد از صدور فاکتور که کاربر به قسمت مشاهده فاکتور خودش میره یک پیغام خطا مشاهده میکنه که البته فاکتور دیده میشه ولی پیام زیر هم دیده میشه.

جدول کلاس JTableUser در فایل پیدا نشد.

لطفا بررسی نمایید.

ویرایش شده در توسط mdchicho

مهندس جان از رسیدگی شما خیلی متشکرم فقط اگر عنایتی هم به پلاگین پرداخت فقط یک بانک مثل ملت داشته باشید که دیگه فوق العاده است ، مطمئن باشید اگر سورس افزونه باز بود خودم شخصا برای کمک و هرکاری آماده بودم اما این افزونه اوپن سورس نیست که کاملا هم حق دارید که سورس را در اختیار همه نگذارید .به هر حال از توجه شما ممنون هستم. بی صبرانه منتظر هفته دیگر هستیم. با آرزوی موفقیت

مهندس جان از رسیدگی شما خیلی متشکرم فقط اگر عنایتی هم به پلاگین پرداخت فقط یک بانک مثل ملت داشته باشید که دیگه فوق العاده است ، مطمئن باشید اگر سورس افزونه باز بود خودم شخصا برای کمک و هرکاری آماده بودم اما این افزونه اوپن سورس نیست که کاملا هم حق دارید که سورس را در اختیار همه نگذارید .به هر حال از توجه شما ممنون هستم. بی صبرانه منتظر هفته دیگر هستیم. با آرزوی موفقیت
همه امکانات کامپوننت رایگانه فقط پلاگین پرداخت تجاری هست .. کامپوننت دائما گسترش پیدا میکنه و قابلیت هاش اضافه میشه

فکر کنم مهندس حق داشته باشه حداقل پلاگین های بانکی را رایگان قرار نده . چون کسی که پلاگین بانکی درخواست داره دیگه از سطح تست خارج شده و داره یک کار تجاری انجام می ده پس باید کمی هم تجاری خرج کنه

ضمن تشکر از زحمات آقای طالبی می خواستم چند تا مشکل رو که پس از نصب کامپوننت و پلاگین ها داشتم بیان کنم :

1- وقتی میخوام تو مطلب محصولی رو جهت خرید قرار بدم دکمه ثبت کار نمیکنه .

2- تو قسمت کنترل پنل کامپوننت فقط سه گزینه شامل فاکتورها,کوپن تخفیف و کاربران فعال هستند و بقیه غیر فعال.

با تشکر

ضمن تشکر از زحمات آقای طالبی می خواستم چند تا مشکل رو که پس از نصب کامپوننت و پلاگین ها داشتم بیان کنم :

1- وقتی میخوام تو مطلب محصولی رو جهت خرید قرار بدم دکمه ثبت کار نمیکنه .

2- تو قسمت کنترل پنل کامپوننت فقط سه گزینه شامل فاکتورها,کوپن تخفیف و کاربران فعال هستند و بقیه غیر فعال.

با تشکر

منم همین مشکل و دارم

لطفا راهنمایی کنید

با سلام

هنگام پرداخت ارور زیر را میدهد :

(خطايي در پرداخت بوجود آمد و شرح خطا عبارت است از:

وب سرويس نامعتبر است)

علت این ارور چیست ؟

با تشکر

با سلام

هنگام پرداخت ارور زیر را میدهد :

(خطايي در پرداخت بوجود آمد و شرح خطا عبارت است از:

وب سرويس نامعتبر است)

علت این ارور چیست ؟

با تشکر

اگه از زرین پال استفاده میکنید ای پی سایتتون رو توی سایت رزین پال قرار بدید.. اگه ای پی سایتتون با روشهای معمول به دست نمیاد از مدیریت هاستتون بخاین که اونو در اختیارتون قرار بده

من محصول را با استفاده از دگمه ادیتور درج میکنم ، اما موقع نمایش کد را خام نشان میدهد و کامپایل نمیکند . یعنی در صفحه نمایش به این شکل نشان میدهد برای کاربر :

{p30paymentprdsingle}(wrksh)(1000){/p30paymentprdsingle}

با سلام

دوستان چطور میتونم نوار سفید رنگی که پایین سایت بعد از نصب این افزونه به وجود می آد و حاوی لینک انجمن جوملای ایران هست رو حذف کنم حتی بعد از حذف کامپوننت و پلاگین ها باز هم تو پایین سایت هست .

با تشکر

ارسال شده در (ویرایش شده)

مهندس طالبی عزیز با توجه به اینکه مطمئن هستم مشغله های بسیار زیادی دارید ، اما خواهشن این تاپیک را فراموش نکنید چند هفته قبل فرمودید هفته دیگه امکاناتی به این افزونه اضافه میکنید.همچنان منتظر درگاههای بانکی و کامل شدن بخش هایی مثل پرداخت اقساطی و یا چک هستیم. از شما ممنونم.

ویرایش شده در توسط mdchicho

سلام جناب مهندس طالبی

واقعاً دم شما گرم . من افزونه رو نصب کردم ولی تعریف مجموعه ها غیر فعال هست باید چه کار کنم . لطفاً راهنمایی کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری