ابوالفضل طالبی

افزونه جامع پرداخت P30 Payment نسخه رایگان _ کاملترین سیستم پرداخت آنلاین تحت جوملا

194 پست در این موضوع

مهندس طالبی عزیز نکنه این تاپیک را فراموش کردید؟ همچنان منتظر شما هستیم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فراموش نشده اتفاقا چند روزه شدید درگیر کدنویسی همین افزونه هستم .. دیشب میخواستم برسونم واسه هدیه شب یلدا نشد

بخش هایی که تو نسخه جدید اماده شده :

ساخت مجموعه محصول

ساخت آیتم!

امکان فروش فایل

بهینه سازی برخی قسمتها

ضمن سپاس

دوتا پیشنهاد:

1-همانطورکه هر کاربر فاکتورهای خودش و میتونه ببینه مدیر هم بدون ورود به مدیریت بتونه لیست تمام فاکتورهای صادر شده را ببینه. این خیلی به توسعه راحت تر افزونه کمک میکنه.

2-پلاگین ارسال به ایمیل بعد از ثبت سفارش(الان بعد از پرداخت ایمیل میفرسته)

مرسی

نسخه جدید 2.3.0 منتشر شد.ویژگی های اضافه شده در نسخه جدید شامل:

1392-9-10 change some table stractures for better relations

1392-9-14 add categories management

1392-9-21 add items management

1392-9-25 add downloadable file selling

1392-9-25 add download management

1392-9-25 add font color for payment status

1392-9-25 excel export fro orders list

1392-9-27 add update xml file for nitification of updates

1392-9-27 add simple report on control panel

1392-9-28 add some tables and field

1392-9-28 new plugins integration

1392-9-29 multi languages add to front and backend

1392-9-30 free easy quick start package published

1392-10-01 free video training for new users published

درود استاد بازهم گل کاشتید

پرچم همیشه بالاست

:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

[dasdas]

ضمن سپاس

با توجه به اینکه از نسخه قبلی ببه همراه پلاگین بانکی استفاده میکنم . برای بروزرسانی به نسخه فعلی چکار کنم که اطلاعات قبلی از بین نرود؟

اطلاعاتی از بین نمیره ولی بک آپ برای احتیاط تهیه کنید

ضمنا پلاگین های تجاری برای نسخه جدید هم تغییرات داشته است

خوب الان چکار کنم پاک کنم این جدیده را نصب کنم؟ برای پلاگین تجاری از سایت درخواست بدم؟

خیلی عالی.

همشو تو یه بسته هم بزارید تا یکبار دانلود بشه عالیه.

من نصب کردم

مهندس جان یک گروه تشکیل دادم و بعد دوتا آیتم . تو لیست آیتم ها که رفتم اصلا نشون نداد . بر اساس گروه ست کردم بازم نشو نداد . بر اساس فعال بودن که ست کردم کلا خطای دیتا بیس داد و دیگه هم تو قسمت آیتمها نمیره تا ورود خروج کنم از مدیریت

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'AND (category_id LIKE '99' ) ORDER BY id desc' at line 3 SQL=SELECT * FROM yvsq1_p30payment_items WHERE published = '2' ORDER BY id DESC AND (category_id LIKE '99' ) ORDER BY id desc You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'AND (category_id LIKE '99' ) ORDER BY id desc LIMIT 0, 100' at line 3 SQL=SELECT * FROM yvsq1_p30payment_items WHERE published = '2' ORDER BY id DESC AND (category_id LIKE '99' ) ORDER BY id desc LIMIT 0, 100 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'AND (category_id LIKE '99' ) ORDER BY id desc' at line 3 SQL=SELECT * FROM yvsq1_p30payment_items WHERE published = '2' ORDER BY id DESC AND (category_id LIKE '99' ) ORDER BY id desc

آقا دست شما درد نکنه بابت این همه زحمت و تلاش بی وقفه شما عزیزان

با سلام و تشکر

این سیستم قادر به اتصال به ایران مارکت هست؟

سپاس

سلام.آقا آموزش نصب رو میدید که من اینو نصب کنم؟

مهندس جان از تلاش بی وقفه شما متشکرم

من وقتی این کامپوننت رو نصب میکنم یک صفحه سفید می اد. مشکل چیه؟

با تشکر

آقا یک نفر از مدیران یا دوستان آموزش نصب رو بگه منم نصب کنم.کدوم فایل ها رو باید تو روت هاست قرار بدیم؟سه تا پوشه هست داخل فایل زیپ!!

ممنون ازشما. آقا شما حداقل یه پلاگین پرداخت بانک ملت هم میگذاشتید که نور علی نور باشه الان همه منتظر این پلاگین هستیم:didi:giftgift

مدیران خواهشا کمک کنین منم نصب کنم.الان نزدیکه یک روزه منتظر شما هستم![kkk]

سلام به استاد طالبی و دوستان

لینک فایل ایراد پیدا کرده!

لطفا چک کنید

با سلام و تشکر

این سیستم قادر به اتصال به ایران مارکت هست؟

سپاس

پلاگین مارکت سنتر هم برای این سیستم در حال تهیه است

من وقتی این کامپوننت رو نصب میکنم یک صفحه سفید می اد. مشکل چیه؟

صفحه نخست توضیح داده شده که ioncube باید فعال باشه

آقا یک نفر از مدیران یا دوستان آموزش نصب رو بگه منم نصب کنم.کدوم فایل ها رو باید تو روت هاست قرار بدیم؟سه تا پوشه هست داخل فایل زیپ!!

شما با جوملا کار نکردید گویا.ابتدا آموزش جوملا را کامل مطالعه کنید.اصلا نیاز نیست چیزی آپلود بشه.باید از منوی نصب و حذف ، این افزونه را نصب کنید

سلام به استاد طالبی و دوستان

لینک فایل ایراد پیدا کرده!

لطفا چک کنید

مشکلی ندیدم دانلود میشه

آقای طالبی لطفا این تاپیک هم بررسی شود:

مهندس جان یک گروه تشکیل دادم و بعد دوتا آیتم . تو لیست آیتم ها که رفتم اصلا نشون نداد . بر اساس گروه ست کردم بازم نشو نداد . بر اساس فعال بودن که ست کردم کلا خطای دیتا بیس داد و دیگه هم تو قسمت آیتمها نمیره تا ورود خروج کنم از مدیریت

e an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'AND (category_id LIKE '99' ) ORDER BY id desc' at line 3 SQL=SELECT * FROM yvsq1_p30payment_items WHERE published = '2' ORDER BY id DESC AND (category_id LIKE '99' ) ORDER BY id desc You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'AND (category_id LIKE '99' ) ORDER BY id desc LIMIT 0, 100' at line 3 SQL=SELECT * FROM yvsq1_p30payment_items WHERE published = '2' ORDER BY id DESC AND (category_id LIKE '99' ) ORDER BY id desc LIMIT 0, 100 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'AND (category_id LIKE '99' ) ORDER BY id desc' at line 3 SQL=SELECT * FROM yvsq1_p30payment_items WHERE published = '2' ORDER BY id DESC AND (category_id LIKE '99' ) ORDER BY id desc

مرسی

با سلام

اساتید گرامی

من بعد از نصب این کامپوننت چجوری باید حساب بانکی خودمو بش متصل کنم ؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری