ابوالفضل طالبی

افزونه جامع پرداخت P30 Payment نسخه رایگان _ کاملترین سیستم پرداخت آنلاین تحت جوملا

194 پست در این موضوع

شما به صورت مستقیم نمی تونید حساب خودتون را بهش متصل کنید باید با از طریق شرکت هایی مانند zaribpal استفاده کنید. یا با استفاده از درگاه های مستقیم بانکی استفاده کنید.

مثل شرکت به پرداخت بانک ملت

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام

اساتید گرامی

من بعد از نصب این کامپوننت چجوری باید حساب بانکی خودمو بش متصل کنم ؟؟

با اجازه اقای فلاح

به سایت به پرداخت برید و فرم رو پر کنید با شما تماس میگیرن بعد از چند روز و مدارک رو ارسال میکنین درگاه شما در حالت تست باز میشود ماژول ها رو نصب میکنین و درخواست بازدید میدید در صورت تایید درگاه به حالت عملیاتی میره و تمام

مدارک مورد نظر

:مدارک مورد نیاز

:مشتریان حقیقی

اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی مالک سایت

نداشتن مطالبات معوق و چک برگشتی در سیستم بانکی کشور

دارا بودن اسناد تملیکی و استیجاری مرتبط با محل فعالیت

امکان ارائه مجوزهای رسمی از مراجع ذیصلاح جهت کسب و کار اینترنتی

:مشتریان حقوقی

کپی شناسنامه و کارت ملی صاحبان امضا

نداشتن مطالبات معوق و چک برگشتی در سیستم بانکی کشور

کپی آگهی تاسیس و آخرین تغییرات شرکت-روزنامه رسمی

کپی اساسنامه شرکت

به پرداخت ملت | ارائه دهنده خدمات و راه حلهای پرداخت الکترونیک

من نصب کردم ولی رو بعضی قسمت ها مثل قسمت پیکربندی و آیتم ها که کلیک می کنم، این ارور به نمایش در میاد.

Fatal error: Call to a member function load() on a non-object in /home3/***/public_html/demo5/libraries/joomla/user/user.php on line 884

اگر میشه دمو از frontend سایت و همچنین توضیحات بیشتری قرار بدین.

با سلام بدون مشکل نصب شد وقتی میخوای ایتم اضافه کنی فایل اپ نمیشه و پیغام های زیر رو میده

با عرض سلام و خسته نباشید

من هم مشکل همین دوستمون رو دارم و پیغام بالا رو دریافت می کنم

اما چک کردم فایل آپاود میشه ولی در روت سایت نه در پوشه ایجاد شده

و هیچ آیتمی ذخیره نمیشه

با تشکر

سلام اول تشکر میکنم بابت زحمت های بی منت شما جناب مهندس طالبی .

بعد از نصب و تست متاسفانه در قسمت آیتم ها مشکل داره و آیتم ها ذخیره نمی شوند. فایل هم در روت اصلی سایت آپلود میشود. و پیغامی که دوستان در دو پست بالایی نشان دادند ظاهر می شود. لطفا بررسی نمایید. با تشکر

در روت سایت پوشه ای به نام downloads ببینید ساخته شده با خیر

همچنین یک بار در قسمت پیکربندی ذخیره را کلیک کنید و تست کنید

بله - پوشه ای با نام downloads ساخته شده . پیکربندی را هم ذخیره کردم و تست کردم متاسفانه نشد.راستی مهندس جان یک پیغام خصوصی براتون ارسال کردم لطفا بررسی نمایید.

جناب اقای طالبی دست گلت درد نکنه .ایشالا وقتی آپدیت کردی ایمیل می زنی دیگه ؟؟؟ مگه نه[dasdas]

با سلام

می خواستم بدونم لینک تولیدی توسط این افزونه برای فایل ها بصورت موقت است یا نه؟

[ATTACH=CONFIG]5384[/ATTACH]

مشکل عدم ذخیره ایتم رفع شده است تا چند دقیقه دیگه نسخه آپدیت شده قرار میگیره

با سلام و تشکر ویژه از شما جناب طالبی

یه سوال فاکتور های صادر شده توسط مدیر چگونه توسظ کاربر پرداخت میشن ؟

و سوال بعدی شاید این مشکل از من باشه ولی فایل ها هم در پوشه downloads ذخیره میشن هم روت سایت وقتی فایل روت سایت را پاک میکنم فایل ارور میدهد در پنل مدیر تصویر ضمیمه شد

نسخه جدید را نصب کنید

حتما بعد از نصب یک بار قسمت پیکربندی را باز کنید و دکمه "ذخیره و بستن" کلیک کنید.مسیر پوشه آپلود و حجم مجاز آپلود در تنظیمات تعریف شده است

برای پرداخت فاکتورها هم باید یک منو ایجاد کنید از نوع"فاکتورهای کاربر" تا کاربر بتونه فاکتور رو مشاهده کنه

پلاگین زرین پال هم نصب و فعال باید باشه

نسخه جدید را نصب کنید

حتما بعد از نصب یک بار قسمت پیکربندی را باز کنید و دکمه "ذخیره و بستن" کلیک کنید.مسیر پوشه آپلود و حجم مجاز آپلود در تنظیمات تعریف شده است

برای پرداخت فاکتورها هم باید یک منو ایجاد کنید از نوع"فاکتورهای کاربر" تا کاربر بتونه فاکتور رو مشاهده کنه

پلاگین زرین پال هم نصب و فعال باید باشه

ممنون برای پاسخ شما

من در قسمت پیکربندی دکمه ذخیره و بستن را ندارم

تصویر ضمیمه شد

مهندس طالبی عزیز . ضمن تشکر از شما مشکل ذخیره شدن آیتم ها رفع شد . اما زمانی که یک منو را اختصاص می دهیم جهت نمایش آیتم های یک مجموعه متاسفانه هیچ آیتم در سایت نمایش داده نمی شود. لطفا بررسی نمایید. با تشکر

ممنون مهندس دانلود و نصب کردم و بررسی شد . مشکل آیتم ها نیز حل شد. تا الان مشکل دیگه ای مشاهده نشده. از شما ممنونم.

مهندس طالبی عزیز ببخشید خیلی از این کامپوننت ایراد گرفتم . من فقط چون دارم بررسی میکنم نکاتی که میدونم بقیه هم با اون به مشکل میخورند را میگم.

الان دوباره بررسی کردم و یک مشکل دیگری دیدم.بعد از اینکه آیتم ها را در سایت به نمایش گذاشتیم و کاربر یک آیتم را انتخاب و خرید کرد وارد صفحه ای میشه که در اینجا میتواند کوپن تخفیف خود را وارد و توضیحاتی بنویسد.تا اینجا مشکلی نداره اما بعد از اینکه روی دکمه پرداخت کلیک میکنه به یک صفحه سفید میره و هیچ اتفاقی نمیوفته در صورتی که فاکتور برای اون صادر شده و حتی پلاگین ارسال ایمیل هم کار خودش رو درست انجام داده و ایمیل ارسال کرده.به نظر من بعد از اینکه کاربر دکمه پرداخت رو میزنه باید به صفحه فاکتورها ارجاع داده بشه و یا حداقل یک پیامی مشاهده کنه. با تشکر و عذرخواهی بابت ...

مهندس طالبی عزیز ببخشید خیلی از این کامپوننت ایراد گرفتم . من فقط چون دارم بررسی میکنم نکاتی که میدونم بقیه هم با اون به مشکل میخورند را میگم.

الان دوباره بررسی کردم و یک مشکل دیگری دیدم.بعد از اینکه آیتم ها را در سایت به نمایش گذاشتیم و کاربر یک آیتم را انتخاب و خرید کرد وارد صفحه ای میشه که در اینجا میتواند کوپن تخفیف خود را وارد و توضیحاتی بنویسد.تا اینجا مشکلی نداره اما بعد از اینکه روی دکمه پرداخت کلیک میکنه به یک صفحه سفید میره و هیچ اتفاقی نمیوفته در صورتی که فاکتور برای اون صادر شده و حتی پلاگین ارسال ایمیل هم کار خودش رو درست انجام داده و ایمیل ارسال کرده.به نظر من بعد از اینکه کاربر دکمه پرداخت رو میزنه باید به صفحه فاکتورها ارجاع داده بشه و یا حداقل یک پیامی مشاهده کنه. با تشکر و عذرخواهی بابت ...

منم با دوستمون موافقم چون اینطوری مشتری متوجه نمیشه خرید انجام شده در صورتی که خرید انجام شده و فاکتور ثبت شده فقط پیام نمایش داده نمیشود.

در ضمن من پلاگین ایمیل فعال کردم ، اما هنگام خرید میگه "شما حداقل باید یک آدرس ایمیل جهت دریافت وارد کنید" در صورتی که من قبلش با مشخصات کاربری وارد شده ام و در همین لحظه ایمیل ارسال میشود. در این مورد هم بعد از رفرش کردن صفحه پیام موفقیت آمیز بودن خرید و میده.

مورد دیگه اینکه شماره فاکتور ارسال نمیشه در صورتی که سایر مشخصات مثل مبلغ و ... به همراه ایمیل ارسال میگردد.

مرسی از پیگیری شما و خسته نباشید

سلام آقای طالبی انگار سوالم بین سوال ها گم شد!

می خواستم بدونم لینک تولیدی توسط این افزونه برای فایل ها بصورت موقته یا نه؟ مثل jdownload

در خصوص نمایش پیام مناسب پلاگین ثبت فیش رو دارم طراحی میکنم که اون باید نصب بشه

در خصوص لینک دانلود ، لینک دانلود مستقیم نیست مثل فوکادانلود و جی دانلود به همین دلیل شما به راحتی میتونید روی پوشه downloads رمز بگزارید تا کسی نتونه به فایلهای شما دسترسی داشته باشه

نحوه رمزگزاری روی پشوه از طریق cpanel انجام میشه

سلام. لینک دانلود مشکل داره دوستان

سلام مجدد

منظورم این بود که خود کامپوننت و لایسنسش رو از پست اول فروم که افزونه در اون قرار داده شده رو نمی تونم دانلود کنم و بقیه ی فایل ها رو دانلود کردم. الان یک هفته هست که هر روز دارم امتحان می کنم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری