ابوالفضل طالبی

افزونه جامع پرداخت P30 Payment نسخه رایگان _ کاملترین سیستم پرداخت آنلاین تحت جوملا

194 پست در این موضوع

سلام، با تشکر از افزونه خیلی خوبتون، من پلاگین ارسال پیامک رو نصب کردم اما مشتریم از smsemail.ir پنل داره، نمیشه وب سرویس sendemail رو هم براش بزارید؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام مهندس . خیلی واقعا لطف کردی

ممنونم . gift

راستی

به مناسب میلاد پیامبر و امام جعفر صادق (ع) ، پلاگین درگاه پی لاین رو به عنوان هدیه برای این سیستم منتشر نمیکنید ؟ :didi:

ممنون

ویرایش شده در توسط baharloo75
اشتباه نوشتاری

پلاگین پیامک به صورت کدباز در پست نخست قرار گرفت میتونید دانلود کنید و تغییرات لازم رو بدید

در پست نخست پیداش نکردم، میشه لینک پلاگین رو بدید؟ ممنون

با سلام

موقع نصب کامپوننت پس از کلیک روی نصب صفحه سفید ظاهر می شود و اتفاقی نمی افتد و کامپوننت نصب نمی شود مشکل کجاست؟

البته ورژن php 5.3 است امکان دارد مشکل از ورژن php باشد؟

در پست نخست پیداش نکردم، میشه لینک پلاگین رو بدید؟ ممنون

پست اول تاپیک رو به دقت نگاه کنید هست از اینجا هم میتونید دانلودش کنید...پلاگین پیامک

با سلام

موقع نصب کامپوننت پس از کلیک روی نصب صفحه سفید ظاهر می شود و اتفاقی نمی افتد و کامپوننت نصب نمی شود مشکل کجاست؟

البته ورژن php 5.3 است امکان دارد مشکل از ورژن php باشد؟

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

احتمالا شما یونکیوب رو نصب نکردید همچنین ورژن php شما باید 5.4 باشه

پلاگین پیامک رو چطوری باید به وب سرویس خودمون وصل کنیم؟ به وب سرویس sendemail.ir میخوام وصل کنم .. میشه راهنمایی کنید

سلام

ممنون از افزونه خوبتون

تو این افزونه نمیشه یک فاکتور برای اعضای یک گروه ثبت کرد؟ مثلا برای اعضای یک گروه کاربری خاص یهو یک فاکتور ثبت کنیم و لازم نباشه برای تک تکشون فاکتور ثبت کنیم؟

کسی از مدیران نبود جواب بده؟

پلاگین پیامک رو چطوری باید به وب سرویس خودمون وصل کنیم؟ به وب سرویس sendemail.ir میخوام وصل کنم .. میشه راهنمایی کنید

سلام

اول از همه گفتم از این طریق تشکر ویژه از مهندس طالبی عزیز بکنم استاد بنده و یکی از گل های روزگار که کم پیدا میشن و تمامی دوستانی که این مهم رو فراهم کردن

فقط فکر کنم کمبود هاش میشه گفت پلاگین های بانکی و درگاه های پرداختش هست

من یه درخواست کوچیک هم دارم اگه لطف بکنن پلاگین پارس پال هم بزارن اگه هستش که بزارن برای استفاده اگر هم هنوز ساخته نشده کسی هست انجام بده و هزینش چقدر میشه ویا راهی هست کدهاش رو خودمون بسازیم

چون واقعا لنگ یه درگاه پرداخت موندم اگه پارس پال بشه خیلی عالیه نشد پی لاین فرقی نداره فقط با زرین پال نمیتونم کنار بیام نمیدونم جدیدا چرا اینقدر پشتیبانی و سرویس دهیش ضعیف شده دیگه هیچ حرفی جز سپاس نمیمونه

پیشاپیش تشکر میکنم

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من میخوام سایت فروش آنلاین(فروش فایل) بزنم

بطوریکه افراد بیان توسایتم ثبت نام کنن و فایل بزارن واسه فروش.

و موقعی که من فایلشون رو تائید کردم توسایت نشون داده بیشه.

این ماژول رو نصبش کردم

خیلی خوبه اما یه مشکلی هست

اعضا میان توسایتم فایل میزارن اما داخل سایت نمایش داده نمیشه

خواهشا کمکم کنین

متشکرم

ویرایش شده در توسط armannamdari67

سلام به همگی

این کامپوننت یک مشکلی جدی پیدا کرده !!

مشکل : وقتی مشتری پول رو پرداخت میکنه یا پول ب حساب ما واریز نمیشه یا به حساب مشتری برگشت داده میشه پس از مدتی !!

با به پرداخت هم صحبت کردم میگن مشکل از کامپوننته

سلام به همگی

این کامپوننت یک مشکلی جدی پیدا کرده !!

مشکل : وقتی مشتری پول رو پرداخت میکنه یا پول ب حساب ما واریز نمیشه یا به حساب مشتری برگشت داده میشه پس از مدتی !!

با به پرداخت هم صحبت کردم میگن مشکل از کامپوننته

پلاگین پرداخت بانک ملت تجاری ارائه شده است.اگر پلاگین خریداری کرده اید و مشکلی وجود دارد به p30joomla.com تیکت بزنید

بسیار ممنون!

اگه زحمتی نیست امکان قرار دادن فایل برای دانلود از سرور دیگر رو هم فراهم کنید در نسخه های بعدی

ممنونم!

برای اتصال به بانک ملت چیکار باید انجام بدم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

مهندس جان ممنون از زحمتی که برای این کامپوننت عظیم و جامع کشیدید. فقط چرا نیازمندی هاشو پی اچ پی 5.4 گذاشتید؟ خیلی از سرور ها هنوز این نسخه PHP رو ارایه نمیدن!! من درخواست ارتقا دادم گفتن تا 5.3 ارتقا میدیم! 5.4 نداریم! خیلی دلم می خواست افزونه رو داشته باشم چون خیلی به دردم می خورد.

:dadad4::jan:

برای اتصال به بانک ملت چیکار باید انجام بدم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

از p30joomla به صورت تجاری تهیه کنید

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

با سلام

پس ار انجام تراکنش به سایت باز نمی گردد و رسید دیجیتال به خریدار نمی دهد با وجود اینکه در زرین پال پرداخت موفق ثبت می شود

جناب طالبی جسارتا می خواستم بپرسم راهی وجود داره این کامپوننت رو روی جوملا 3 نصب و استفاده کرد ؟ یا باید منتظر ارائه نسخه جوملا 3 از طرف شما باشیم ؟

سلام به دوستان

یه مشکل با این افزونه دارم و اون اینکه وقتی پرداخت موفق در درگاه زرین پال انجام میشه باز هم میزنه وضعیت پرداخت ناموفق!!! علت چیه؟

و حتی اگر به صورت دستی از داخل مدیریت وضعیت یک فاکتو که محصول دانلودی داره رو به حالت پرداخت شده تبدیل میکنم باز هم توی بخش کاربری کاربر تو بخش فایل های دانلودی نمیتونه فایل خریداری شدش رو ببینه و دانلود کنه!

سوم طبق گفته استاد طالبی این نسخه فقط درگاه های بانکی رو نداره که اینطور که من می بینم بخش های گزارش گیری ، چک و سفته و پرداخت اقساط هم کار نمیکنه

من میخوام نسخه تجاری رو تهیه کنم فقط برام مهمه که آیا این نواقص در نسخه تجاری هم هست یا نه؟

لطفا اگر دوستان اطلاعاتی در این زمینه دارند جواب بدن و یا جناب طالب خودشون نظرشون رو در این رابطه بگن که مشکل و ابهامات رفع بشه

با تشکر

شرمنده دوستان

کامپوننت کامل با موفقیت نصب شده ولی در منوی کامپوننت وجود ندارد

گفتم شاید فعال نباشه که توی قسمت مدیریت وجود نداشت دوباره خواستم نصب کنم ارور داد که نصب هست

چیکار باید کرد

آقای طالبی ممنون بابت چنین افزونه خوبی که به صورت هدیه و رایگان منتشر کردید.

چند سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید.

1- این افزونه برای جوملا 3.2 تا حدودا چه زمانی آماده میشه؟

2- پلاگین پرداخت توسط پی لاین هنوز برنامه نویسی نشده. اگر بخوایم سفارش بدیم، هزینه اش چه مقدار میشه؟

ممنون از شما

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری