sajadszm

ساخت سایت خبری

23 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بستگی به خودتون داره. با هر دوتاشون میشه سایت های خوبی راه اندازی کرد

برای سایت های خبری ، وردپرس پوسته هاش و امکاناتش به مراتب بیشتره.

به نظر شما برای این کار از وردپرس استفاده بکنم یا جوملا

به اعتقاد من با جوملا . چون اگه هدفتون سایت خبری پارسی زبانه برای جوملا هم افزونه های بیشتری هست و هم توی ایران پشتیبانی بهتری میشه .

با جوملا می تونید هر نوع سایتی که مد نظرتون هست با امنیت و سئوی بی نظیر پیاده سازی کنید!

بجز مثال چند قالب خبری که مشکلی نداره هم معرفی کنید ممنون میشم

با جوملا می تونید هر نوع سایتی که مد نظرتون هست با امنیت و سئوی بی نظیر پیاده سازی کنید!

هر نوع سایتی؟! فکرنمیکنید یکمی اغراق میکنید؟

به نظر من اینکه از چه سیستمی استفاده کنید کاملا بستگی به اهدافی داره که دنبال میکنید و بودجه ای که دارید. شما با وردپرس و جوملا هیچ وقت نمیتونید یک سایت خبری حرفه ای مانند یک خبرگزاری بزنید و اگر چنین هدفی دارید باید به سراغ شرکتهایی که تخصصی سایت خبری تولید میکنند یا برنامه نویسی اختصاصی برید.

اما اگر منظورتون یک سایت خبری جهت اطلاع رسانی با مخاطب و بازدید محدود است هم از ورپرس میتونید استفاده کنید و هم از جوملا. وردپرس بیشتر برای وبلاگ نویسی و راه اندازی سایت شخصی طراحی شده اما میشه ازش برای سایت های خبری هم استفاده کرد، مزیتش هم سئو خوبی هست که داره. جوملا امکانات بیشتری داره به نسبت وردپرس و منعطف تر هست و از این نظر بهتر هست.

بصورت کلی وردپرس تخصوصش روی وبسایتهایی بر پایه ایجاد مطالب هست همونطور که از اسمش هم پیداس بیشتر بدرد سایتهای خبری میخوره و یا ایجاد مطالب مثل وبلاگها. دلیل: وردپرس از نظر سئو از جوملا قوی تر است و مطالب و اخبار بهتر در گوگل ایندکس میخوره و سئو بالاتری خواهد داشت و البته امکانات و افزونه ها و البته قالبهای خوبی برای این نوع سایتها داره

اما جوملا بیشتر برای سایتهای با تنوع بیشتر هست. اگر دوستان میگن افزونه های زیادی داره که من خودم هم تایید میکنم نشون از همین مطلب داره که تنوع ایجاد سایتهاش بیشتره

اما اگر صرفا سایتتون خبریه و زیاد تنوعی ندارید و چیزهای بیشتر از عرف سایتهای خبری ندارید من توصیه میکنم از وردپرس استفاده کنید البته نگران نباشید وردپرس هم اونقد قدرتمند و افزونه های کافی داره که اگه هم نیازی بیشتر داشته باشید هم افزونه های مورد نظرتون رو داره هم امکان نوشتن افزونه های جدید داره مثل جوملا.

من خودم سایتهای خبری داشتم و دارم شک نکنید وردپرس برای اینکار بهتره(البته ممکنه توی این انجمن بخاطر اینکه انجمن جوملاست کمی بعضی از دوستان متعصبانه پیشنهاد جوملا رو بدن که در این مورد اشتباه هست)

بازم باید نیازتون رو بررسی کنید و البته آینده سایتتون رو بررسی کنید و سپس انتخاب کنید

موفق باشید

درود

شما با جوملا تا به حال خواستید سایت خبری راه اندازی کنید و موفق نشدید ؟؟ دوست دارم بدونم مشکل چی بوده ؟ چون بنده هم با نظر آقا امیر موافقم : با جوملا می تونید هر نوع سایتی که مد نظرتون هست با امنیت و سئوی بی نظیر پیاده سازی کنید!

درود

شما با جوملا تا به حال خواستید سایت خبری راه اندازی کنید و موفق نشدید ؟؟ دوست دارم بدونم مشکل چی بوده ؟ چون بنده هم با نظر آقا امیر موافقم : با جوملا می تونید هر نوع سایتی که مد نظرتون هست با امنیت و سئوی بی نظیر پیاده سازی کنید!

ببینید راه اندازی سایت یک موضوع است و مسائل دیگه مثل سئو، سرعت لود شدن سایت و ... مباحثی دیگه. هیچ سایت حرفه ای خبری در ایران از جوملا استفاده نمیکنه و دلیلش هم برمیگرده به همین مسائلی که گفتم، بعلاوه مسائل امنیتی.

در اینکه جوملا سیستم خیلی خوبی هست شکی نیست، برای راه اندازی یک سایت شرکتی هم کاملا ایده آل هست چون بدون هزینه و با سرعت میشه یک سایت راه اندازی کرد. اما برای خیلی از کارها راه حل مناسبی نیست. مثلا با جوملا نمیشه یک سایت b2b خوب راه اندازی کرد و نمیشه یک شبکه اجتماعی حرفه ای راه اندازی کرد. قطعا یک سری افزونه برای راه اندازی شبکه اجتماعی و... وجود داره اما سایتی که با جوملا برای این کار راه اندازی بشه هیچ وقت نمیتونه با بقیه شبکه های اجتماعی رقابت بکنه.

من گفتم لطفا چند سایت از هر کدام مثال بزنید چرا بحث به اینجا کشید

چون موضوع شما در مورد سایت های خبری هست و از نظر من مهم ترین فاکتور سایت خبری امنیت و پایداریش هست . نتیجه گیری میکنیم که جوملا خیلی بهتره.gift

سلام دوست عزیز

به عنوان کسی که از هر دو سیستم استفاده کرده باید عرض کنم که بستگی داره که چقدر حج اطلاعات شما و دیتابیس بالا بره

تجربه من در چند سایت خبری جوملایی این بوده که بیش از 7-8 هزار خبر سیستم جوملایی واقعا کند می شود

واقعا کند

سیستم وردپرس هم بیشتر از 15-16 هزار خبر سنگین و کند می شود و امکان ارور فاتال مموری دارد.

به نظر من برای اینکه مشکلی برای کارتان ایجاد نشود از همان ابتدا سیستم دست نویس php استفاده کنین

سلام

جوملا و وردپرس هر دو cms هایی هستند که با زبان php نوشته شدن و هسته قدرتمندی نسبت به cms های دیگه دارن ، البته وجه تمایز اونها در مزایا و معایب هر کدومشون هست.و نمیشه یک cms را از تمام لحاظ بی عیب و نقص دونست . چیزی که مهمه اینه که درست پیاده سازی و راه اندازی بشن

ولی درکل طی یک نتیجه گیری که از یکی از سایت های آنالیزور cms های نوشته شده به زبان php هست (که قبلا درموردش خوندم ولی درحال حاضر به خاطر نمیارم دقیقا چه سایتی بود)

مشخص شده بود که آمار استفاده کنندگان و توسعه دهندگان جوملا به مراتب بالاتر از سایر cms ها هست. و درنتیجه میزان افزایش سطح کیفی و امنیت ، و کاهش ریسک و حفره های امنیتی این cms را بدنبال داشته به جهت اینکه میزان توسعه و تغییرات و برطرف شدن مشکلات بیشتر بوده.

شاید اگر میزان استفاده از وردپرس بیشتر از جوملا بشه (یعنی هجوم هکرها به سایت های وردپرس بیشتر بشه) تازه اونوقت باگ ها و مشکلاتش مشخص میشه.

با سلام

من کوچیک تر از اونی هستم بخوام در مورد یک cms جهانی صحبت کنم و نظر بدم

مهندسین این انجمن همگی از دوستانم هستم و حق استادی به گردنم دارن و مهم هم در جوارشون درس پس میدم

چون یه بحثی در مورد cms ها شد این مطلب رو پیرو صحبت های دوستان عرض میکنم

با توجه به اینکه من خیلی وقته دارم با Cms های مختلف کار میکنم و از دوران قبل دانشگام تا به امروز

باید بگمبه دور از هیچ تعصبی طی این مدت متوجه شدم cms ها تمام امنیت متوسطی دارن که در مورد تمامی طراحی های وب این امر صادقه

یکی از نشانه های سیستم مدیریت محتوا خوب پشتیبانی اون هست که خدارو شکر 3تا از این سیستم های مدیریت محتوا دروپال-جوملا-وردپرس هستش

با دروپال بیشتر سایت های پرتال و اداری راه اندازی میشه

با جوملا بیشتر سایت های سازمانی - خدماتی و سرویس دهی و در کل هر نوع وب سایتی میشه راه انداخت

با وردپرس بیشتر سایت های وبلاگی میشه

نکته با تمامی این cms ها میشههر نوع وبسایتی رو راه اندازی کرد

تو رنکینگ جهانی از نظر امنیت که باز بستگی به اون طراخ و Cms کار داره

دروپال اوله - جوملا دوم- وردپرس سومه

تو رنکینگ جهانی از نظر مورد استفاده قرار گرفتن که باز بستگی به اون طراخ و Cms کار دار

وردپرس اوله - جوملا دوم - دروپال سوم

با این توصیف جوملا امنیت پایدار تری داره نصبت به سایر سی ام اس ها دروپال به دلیل اینکه داره کم کم به سمت فرمورک شدن پیش میره

تو رنکینگ خوب بوده که اینورو هم بگم کار کردن باهاش به سادگی جوملا و وردپرس نیست

در مورد سایت خبری هم باید بگم سایت های جوملایی زیادی داریم که حرفی برای گفتن دارن

به عنوان مثال

دنیای فناوری - زومیت

که خودم یکی از طرفدارای پروپا قرصش هستم

جدیدا هم دارم رو سئو یه سایت خبری کار میکنم که با یک قالب رایگان ساخته شده

پایگاه خبری صحرا نیوز شهر انبار آلوم | sahranews.ir

همین الانش تو منطقه خودش حرفی برای گفتن داره

باری قالب هم ار همین قالب سایت صحرا نیوز استفاده کن تو انجمن موجوده به اسم قالب ناب نیوز

امیدوارم که مفید واقع بشه

التماس دعا

به نظر من هر دو دارای قابلیت های بسیار خوبی هستند و اینکه از کدوم استفاده کنیم به خود شخص بر میگرده که با کدوم راحتتر کار میکنه و به جواب میرسه

شما یه سایت مثال بزن که نشه با جوملا راه اندازی کرد؟؟!!

دوست عزیز هر کس بنا به حرفه ی خودش در زمینه ی برنامه نویسی می تونه هر نوع سایتی رو بزنه

به نظر من اینکه از چه سیستمی استفاده کنید کاملا بستگی به اهدافی داره که دنبال میکنید و بودجه ای که دارید. شما با وردپرس و جوملا هیچ وقت نمیتونید یک سایت خبری حرفه ای مانند یک خبرگزاری بزنید و اگر چنین هدفی دارید باید به سراغ شرکتهایی که تخصصی سایت خبری تولید میکنند یا برنامه نویسی اختصاصی برید.

اما اگر منظورتون یک سایت خبری جهت اطلاع رسانی با مخاطب و بازدید محدود است هم از ورپرس میتونید استفاده کنید و هم از جوملا. وردپرس بیشتر برای وبلاگ نویسی و راه اندازی سایت شخصی طراحی شده اما میشه ازش برای سایت های خبری هم استفاده کرد، مزیتش هم سئو خوبی هست که داره. جوملا امکانات بیشتری داره به نسبت وردپرس و منعطف تر هست و از این نظر بهتر هست.

من با نظر شما مخالفم

شما فقط کافیه یه نگاه به قالب های آماده ی جوملا در این زمینه بندازید.هرچی هم که کم داشته باشه می تونید یا با برنامه نویسی یا نصب افزونه تکمیلش کرد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری