mehdi.m

سوال در مورد قالب

8 پست در این موضوع

سلام دوستان عزیز چندتا سوال دارم اگه جواب بدین ممنون میشم

1- من یه سایت خبری رو روی قالب پیش فرض خود جوملا درست کردم با منو افقی اگه بخوام قالبمو تغییر بدم باید یه قالب فارسی با منو افقی دانلود کنم؟

2- لوگو سایتمو که طراحی کردم چطور جایگزین لوگوی جوملا کنم؟

3-کپی رایت چطور حذف کنم؟

4- ذر منو اخبار جندتا زیر مجموعه گذاشتم(اقتصادیو....)با مجموعه بلاگ

حالا مشکلم اینه که وقتی منو اخبار و میزنم و زیر منو مثلا ورزشی و میزنم تو اخبار ورزشی نمیره میره رو صفحه ای که همه زیر مجموعه عای اخبار هست باید اونجا باز بزنم ورزشی که اخبار ورزشی بیاد ؟چیکار باید بکنم روی لوکال هستم

بسیار متشکرم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگه به کد نویسی تسلط داشته باشید میتوان با افزونه فایر باگ که برای مروگر فایر فاکس هست کد ها رو بگیرید و حذف و ادیت انجام دهدید

روی لوکال هستم

کدنویسی بلد نیستم

ممن.ن میشم اگه کمکم کنید

سلام

آقا یکی به داد من برسه

دیگه مغزم نمیکشه

یه سایت ساختم با جومولا 2.5

میخوام هدرشو عوض کنم نمیشه

لوگوی آدرس بارشم نمیشه عوض کنم

ضمنا اگه بخوام دامین بخرم آدرس هاستم دیگه نیاد چه کار کنم

من اسم لوگو و هدرمو حذف کردم دیگه هرچی جایگزین میکنم نمیاد

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز در مورد تغییر لوگوی آدرس بار ، یه فایل بنام favicon.ico دارید در پوشه قالب که باید اون رو با آیکن مورد نظر خودتون تغییر بدید در مورد تغییر لوگوی سابت هم باید لوگویی که جایگزین می کنید اسم و پسوندش با لوگویی که در خود قالب هست یکی باشه بعد از تغییرات هم ctrl+f5 رو بزنید تا تغییرات رو ببینید

برای تغییر هدر سایت هم باید وارد منوی اصلی بشید در تنظیمات صفحه نمایش عنوان مرورگر رو به نام دلخواهتون تغییر بدید

ویرایش شده در توسط mrs.salari

درود

دوست عزیز تا وقتی دمو نباشه دوستان نمیتونن کمکتون کنند

لااقل از این قسمت هایی که میگید عکس بگیرید ، شاید دوستان بتونن کمکی کنند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری