امیر طالبی

قالب رایگان فروشگاهی جوملا aLevel Shop

47 پست در این موضوع

ممنون از راهنمایی شما.

اما فعلا هدف اصلی بنده الان کار رو لوکال هست. اگر در این مورد هم راهنمایی بفرمایید ممنون. البته بنده رو لوکال خواستم از این راه حل شما استفاده کنم که میاد زیپ روی لوکال رو دانلود میکنه و اونو یک فابل قابل نصب در نظر نمیگیره.

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

دوست عزیزز در جوملای 1.7 به بالا قالب هها در دیتابیس رکوردی ایجاد میکنند و اینجوری نیس که بخواید با انتقال فولدر قالب؛ از اون استافده کنید و رانش کنید!

بهترین کار اینه که همون قالب (در بسته ی سایت) رو به پوشه ی قالبهای خودتون کپی گنید.

بعد به phpmyadmin برید و از لیست تیبلها ، تیبل YourPrefix_template_styles رو باز کنید. اینجا یا باید بطور دستی یه رکورد بسازید و بهش ایدی و نام و.... بدید و یا اینکه از همون بسته ی نصبی؛ این تیبل و یا رکورد رو Export بگیرید .بعد در دیتابیس مقصد Emport کنید.

موفق و سربلند و پایدار باشید

ممنون. مهندس بنده الان فرمایش شما را به صورت زیر انجام دادم اما هنوز تو بخش مدیریت قالب ها این قالب ظاهر نشده:

1- قالب رو به صورت پوشه غیرفشرده بردم تو سایت مقصد تو پوشه templates کپی کردم

2- برای به دست آوردن iتو سایت مقصد یک قالب از خودم نصب کردم که id اون شد 122، پس id ی قالب بعدی که میخوام بلافاصله بعد این کار به صورت دستی وارد کنم میشه:123

3- در phpMyAdmin تو بخش مربوط به بسته ی نصبی ار مسیری که فرمودید اطلاعات قالب رو تو یک فایل به صورت دستی کپی کردم.

4- از phpMyAdmin، دیتابیس سایت مقصد رو انتخاب و در مسیری که فرمودید یک رکورد جدید insert کردم به طوریکه فقط id ی این رکورد رو زدم 123 و بقیه اطلاعات رو عینا کپی کردم و GO رو زدم و یک سطر به این جدول اضافه شد.

5- حالا که میرم تو مدیریت قالب ها و رفرش هم میکنم اما همچنان این قالب تو لیست نیست؟ آیا باید در این روش هم نصبی انجام بدم؟

ممنون.

لینک بارگذاری به آدرس http://p30template.com/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7/file/18-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-aLevel-Shop-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C.html?start=4 کار نمی*کند.

بارگذاری آغاز می*شود و پس از بارگذاری کمتر از یک مگابایت بارگذاری متوقف (Failed) می*شود.

چندین بار امتحان کردم و بارگذاری سایر لینک*ها مشکلی ندارد.

لینک بارگذاری به آدرس --- کار نمی کند.

بارگذاری آغاز می شود و پس از بارگذاری کمتر از یک مگابایت بارگذاری متوقف (Failed) می شود.

چندین بار امتحان کردم و بارگذاری سایر لینک*ها مشکلی ندارد.

به قسمت پشتیبانی سایت p30template تیکت بزنید و لینک رو درج کنید تا بررسی کنند . احتمالا مشکلی برای فایل به وجود اومده . پس از بررسی رفع میشه :)

درود و سپاس به خاطر بسته قشنگتون

اسلاید شوی این بسته نصبی کجاست لطفا راهنمایی کنید

نمیدونم پستام دیده نمیشن که کسی جواب سوالامو بدن یا اینکه کلا دیده نمیشم

من تو قسمت اسلاید شو مشکل دارم مطالبشو از کدوم قسمت میگیره منظورم متنی که روی اسلاید شو به صورت فلش میاد

با تشکر از جواباتون

نمیدونم پستام دیده نمیشن که کسی جواب سوالامو بدن یا اینکه کلا دیده نمیشم

من تو قسمت اسلاید شو مشکل دارم مطالبشو از کدوم قسمت میگیره منظورم متنی که روی اسلاید شو به صورت فلش میاد

با تشکر از جواباتون

درود

نه دوست خوبم دلیلی که پاسخ داده نمیشه شایدم اینه که برای مشکل شما باید یکی از دوستان بسته نصبی رو نصب کنه و اسلاید شو رو چک کنه ببینه مسیر کجاست و این کار مستلزم وقت گذاشتن زیادیه . کاش حداقل یه دمو از سایتتون قرار میدادید شاید بهتر بشه راهنمایی کرد

موفق باشید

در مدیریت جوملا از قسمت کامپوننت انتخاب : Unite Revolution Slider

گزینه edit slide و تغییر متن

سلام

امیر جان ممنون از راهنماییت خیلی کمکم کردی لایک داری داداش:thanks:

دوستان چرا کسی جواب نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟

این متون فوتر ته سایت رو چجوری حذف کنیم

دوستان چرا کسی جواب نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟

این متون فوتر ته سایت رو چجوری حذف کنیم

برای حذف متون فوتر باید به قسمت مدیریت قالب بری و متنو پاک کنی!

سلام.ببخشید من تو جوملا ی خورده اماتورم.این قالب رودانلود کردم.تو جوملا در قسمت مدیریت افزونه نصبش ک میکنم هیچی نشون نمیده ن خطایی ن اینکه ایا نصب شده یا نشده...[kkk]

خیلی ممنون.ی سوال دیگه؟

امکانش هست اینو رو همون جوملایی ک دارم نصب کنم؟همونجا از حالت فشرده خارجش کنم؟

سلام من یه مشکل با این قالب در هنگام نصب دارم

وقتیکه میخوام نصبش کنم تا مرحله تنظیمات بیشتر نمیره.attachment.php?attachmentid=9046&stc=1

مرورگرتو عوض کنی به احتمال زیاد درست میشه

من خودم همچین مشکلی داشتم با fire fox نصب نمیشد با chrome امتحان کردم مشکل حل شد . عوض کن شاید درس بشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری