sam1983

درخواست ماژولی جهت responsive کردن سایت

7 پست در این موضوع

با درودو احترام

نیاز به ماژولی دارم که بتونم سایت رو responsive کنم تو سایت درمورد Sj Responsive خوندم اما دقیقا مطمئن نیستم کارش این باشه و اینکه نسخه ای برای دانلود از این افزونه یا ماژول ندارم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای داشتن سایت رسپانسیو بهتره که تغییراتی در قالبتون لحاظ کنید و قالبتون رو رسپانسیو کنید

این تغییرات میتونه اضافه کردن اسکریپت باشه و تغییرات css ها.

یکی از موارد مهم در داشتن سایت رسپانسیو اینه که اندازه ی اجزا در فایل های css حدالامکان برحسب % تعریف شوند.

برای مثال اگر چنین کدی در قالبتون دارید :

body{
width:980px;
}

به جاش این کد رو بزارید :

body{
width:100%;
}

این باعث میشه که صفحه سایت به تناسب اندازه نمایشگر تنظیم بشه

ممنونم از پاسختون

این خصوصیات رو باید در صفحه قالب سایت پیدا و تغییر بدم؟(میشه بفرمایید این فایل اچ تی ام ال به طور پیش فرض کجاست؟)

و اینکه کار افزونه Sj Responsive چیه؟

از لطفتون بینهایت ممنونم

فایل html من نگفتم !!! فایلهای css قالب

اون ماژول هم که گفتین فقط برای نمایش مطالب هست و موقعیت ها و منوها و ... رو رسپانسیو نمیکنه

این هم دموش

طراحی قالب رسپانسیو یا تبدیل قالب ساده به رسپانسیو خیلی هم ساده نیست و باید یه سری کد ها مثل همین کد منو رو پیدا کنید و در قالب ازشون استفاده کنید

اما برای افراد مبتدی ماژول هایی آماده شده که این کار رو انجام میده.

ماژول های Simple Responsive Menu و IceMegaMenu ماژول های رایگانی هستند که به این کار میان. ماژول اول فقط حالت رسپانسیو داره ولی ماژول دوم حالت معمولی هم داره.

موفق باشید

من تازه شروع کردم به همین خاطر درست متوجه نشدم برای منو هم میشه از این ماژول استفاده کرد ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری