zary-y

سایتم توسط هاستم هک شده!!

11 پست در این موضوع

سلام

من یک سایت ساختم با آرتیستر و قالب اون را توی جوملای امیرکبیر درست کردم.

بعد از چندروز سایتم suspend شد و دلیلش هم هاستم بود.چون که هاستم یک سری ویروس شناسایی کرده بودو کلا دسترسی به سایتم را بسته بود

کلا سایتم پریدو اون ها گفتن دبیبش هم بخاطر ویروس بودن جوملات بوده و مثلا گالری تصاویری که استفاده کردی ویروسی بوده و ...

به من پیشنهاد دادن یا از ورد پرس استفاده کنم یا روی پوشه ادمین پسورد بزارم یا از یک جوملای معتبر با افزونه های معتبر استفاده کنم

حالا مبخواستم بدونم من واقعا باید چکار کنم..چون خیلی امنیت جوملا را بلد نیستم و هیچ وقت تو این زمینه ها کار نکردم..و میتریم که این بلا سره بقیه سایت هام هم بیاد...

خیلی لطف می کنید اگه به من کمک کنید..

ایمیل من:Za-ya69@yahoo.com

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

من یک سایت ساختم با آرتیستر و قالب اون را توی جوملای امیرکبیر درست کردم.

بعد از چندروز سایتم suspend شد و دلیلش هم هاستم بود.چون که هاستم یک سری ویروس شناسایی کرده بودو کلا دسترسی به سایتم را بسته بود

کلا سایتم پریدو اون ها گفتن دبیبش هم بخاطر ویروس بودن جوملات بوده و مثلا گالری تصاویری که استفاده کردی ویروسی بوده و ...

به من پیشنهاد دادن یا از ورد پرس استفاده کنم یا روی پوشه ادمین پسورد بزارم یا از یک جوملای معتبر با افزونه های معتبر استفاده کنم

حالا مبخواستم بدونم من واقعا باید چکار کنم..چون خیلی امنیت جوملا را بلد نیستم و هیچ وقت تو این زمینه ها کار نکردم..و میتریم که این بلا سره بقیه سایت هام هم بیاد...

خیلی لطف می کنید اگه به من کمک کنید..

ایمیل من:Za-ya69@yahoo.com

درود

بحث ویروس با امنیت سایت جوملایی خیلی فرق میکنه . کاش توضیح کامل پشتیبانی هاستتون رو اینجا مطرح می کردید شاید میشد بهتر دربارش بحث کرد .

شما اگه فایلاتون ویروسی بوده فرقی نداره با جوملا یا وردپرس یا هر برنامه دیگه ای کار کرده باشید . اگه هم امنیت سایتتون پایین باشه به هاستتون ارتباط نداره که چیزی رو ببنده نهایتا سایتتون هک میشه .

پس در صورت امکان توضیح کامل رو از قول هاستتون بفرمائید تا بیشتر ر موردش بحث بشه .

موفق باشید

درست در موردش توضیح نمیدن...مثلا میگن فلش گالری که استفاده کردی فایل های مخرب داشته و از این جور حرف ها...میتونید من را راهنمایی کنید چون من فعلن نمیتونم این هاست را عوض کنم و ...

درود

کاربر گرامی

بحث امنیت بسیار گسترده هستش. ولی اگر آموزشی در زمینه امنیت جوملا می خواهید می توانید به اینک زیر مراجعه کنید

آموزش امنیت سایت و هاست جوملا

با تشکر

موفق و سربلند باشید

دوستان دقیقا واسه منم یه همچین مشکلی پیش اومده [kkk] !!نیتونم بدونم معتبر ترین هاست موجود چیه :21: ؟؟؟

درود

مدتیه که آنتی ویروسهای Node32 و Kaspersky دارن به یک سری کتابخانه Jquery ایراد میگیرن . ربطی به هاست نداره . معمولا ماژولهای اسلاید شو جوملا این مشکل براشون پیش میاد .شما اسلاید شو رو غیر فعال کنید و دوباره تست کنید . یا اگه آنتی ویروس روی سیستمتون هست موقتا غیر فعالش کنید .

اگر مشکلتون حل شد از اسلایدشو CN-Photo میتونید استفاده کنید .

موفق باشید

برای سایت هایی که انتی ویروس اجازه دسترسی بهشون نمیده میشه تو تنظیمات این تغییر رو اعمال کرد در مورد این موضوع هم میشه همچین کاری کرد ؟

در مورد کدوم موضوع منظورتون هست؟

مدتیه که آنتی ویروسهای Node32 و Kaspersky دارن به یک سری کتابخانه Jquery ایراد میگیرن

منظورم اینکه که میشه توی آنتی ویروس مثلا همین کتابخانه Jquery رو معرفی کرد که کاری باهاش نداشته باشه ؟

ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری