mahdifarsi

حل ارور 404 پس از حذف index.php

5 پست در این موضوع

دوستان گرامی با سلام

میخواستم تجربه ام را پس از پروسه حذف index.php از انتهای آدرس سایت بگم که پس از اینکه در تنظیمات کلی سایت، تنظیمات سئو رو فعال کردم و mod rewrite رو هم هم فعال کردم..سایت غیر فعال شد.با راهنمایی های آقای حجت مردانه زاده در همین باب، باز هم سایت فعال نشد...حتی فایل زیپ htaccess که ایشان قرار داده بودند رو هم نصب کردم ولی باز سایت ارور 404 میداد. با مراجعه به مدیریت منو متوجه شدم که هیچ کدام از منوها در حالت پیش فرض نیستند و دلیل بالا نیامدن سایت هم همین بوده است. گویا در طی پروسه حذف index.php منوها از حالت پیش فرض خارج می شوند..حالا اگر منو اصلی خود را پیش فرض قرار دهید و آن را ستاره دار کنید سایت دیگر بالا می آید. باز هم با تشکر از آقای مردانه زاده.

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بالاخره یکی پیدا شد راه حل درست رو بگه . تشکر فراوااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان

راستی من این کارو کردم ولی وقتی بقیه منوها رو بحالت پیش فرض می زارم صفح ه اصلی سایتم بالا نمیاد. دوباره میرم بقیه رو روی خیر میزارم تا صفحه اصلی فقط بالا بیاد. بدتر شد که

شما تنها یک آیتم منو رو میتونید به عنوان آیتم منوی پیشفرض تعیین کنید

اینکه نوشتین منوها رو بحالت پیشفرض می ذارم معنی نداره

با سلام

اینکه شما خطای ۴۰۴ داشته باشید تا ایتم منوی درخواستی موجود نیست و یا تنظیمات سیو انجام شده و تغییرات مقتضی بروی فایل htaccess انجام نشده . همانطور که دوستمون گفتند شما صرفا یک منو رو میتونید پیشفرض کنید، منطورتون از پیشفرض قراردادان همه منوها چیه....؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری