milan-tifusi

پاک شدن مجموعه ها

11 پست در این موضوع

سلام

امروز رفتم داخل سایت دیدم هیچ مطلبی داخل سایت به نمایش در نمیاد بعد فهمیدم یکی از مدیران مجموعه های k2 رو پاک کرده چجور میتونم مجموعه هارو بازیابی کنم ؟

ورژن جوملا 2.5

مرسی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
یه بک آپ به سایتتون بزنید

از بک آپ سایت نمیتونم استفاده کنم

شما راه دیگه ای سراغ ندارید ؟

درود

به مدیریت مطالب جولا برید / در لیست کرکره ای انتخاب حالت گزینه ( زباله ) یا ( همه ) را انتخاب کنید ببینید از اینجا بهشون دسترسی دارید ؟*

درود

به مدیریت مطالب جولا برید / در لیست کرکره ای انتخاب حالت گزینه ( زباله ) یا ( همه ) را انتخاب کنید ببینید از اینجا بهشون دسترسی دارید ؟*

سلام

از قسمت k2 به قسمت مطالب رفتم و گزینه زباله رو زدم و مطالب حذف شده رو آورد اما مجموعه هارو نیوود به قسمت مجموعه ها رفتم و گزینه زباله رو زدم مجموعه های پاک شده رو آورد اما غیر فعال هستند نمیتونم تیکشون رو بزنم و برشون گردونم.

از مدیریت مطالب پیش فرض جوملا هم همین مسیر رو برید . k2 خیلی مطالبش رو از اونجا اینپورت میکنه . ببینید اونجا دارینشون ؟ از اونجا میشه برگردوند

از مدیریت مطالب پیش فرض جوملا هم همین مسیر رو برید . k2 خیلی مطالبش رو از اونجا اینپورت میکنه . ببینید اونجا دارینشون ؟ از اونجا میشه برگردوند

سلام مجدد

مجموعه هایی که داخل k2 ساختم تو قسمت پیش فرض جوملا نیستند. از دیتابایس نمیشه درستش کرد ؟

میتونید در دیتابیس هم درست کنید

کافیه جدول مجموعه ها و مطالب k2 رو پیدا کنید

در هر جدول فیلد published هست که روی عدد 1 باید باشه

میتونید در دیتابیس هم درست کنید

کافیه جدول مجموعه ها و مطالب k2 رو پیدا کنید

در هر جدول فیلد published هست که روی عدد 1 باید باشه

سلام

فیلد published روی 1 هست ! باید چیکار کنم ؟

سلام

فیلد published روی 1 هست ! باید چیکار کنم ؟

مجموعه هایی که روی 1 باشه نشون میده دقیق باید چک کنید اونایی که 1 هستن باید توی مدیریت هم باشن

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری