kianesfahan

نیاز به یک پلاگین جدول ساز

15 پست در این موضوع

با عرض سلام خدمت دوستان .

به یک پلاگین جدول ساز که بتوانم در مطالب جدول ایجاد کنم دارم

از طریق ادیتور جوملا گزینه Inserts a new table جدول ایجاد کردم اما بعد در مطالبم خط های جدول نمایش داده نشد .

کامپونت این کار را در انجمن دیدم اما من میخوام در مطالب این کار را قرار بدم و نیاز به پلاگین دارم .

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما برای زیبایی کارتون میتونید از ماژول RokFeatureTable استفاده کنید و سپس با استفاده از پلاگین درج ماژول در مطلب اون رو در مطلب مورد نظرتون فراخوانی کنید

شما برای زیبایی کارتون میتونید از ماژول RokFeatureTable استفاده کنید و سپس با استفاده از پلاگین درج ماژول در مطلب اون رو در مطلب مورد نظرتون فراخوانی کنید

درود .

خوب منم دنبال چنین چیزی هستم . اما چه طوری مطالبم را در ماژول قرار بدم که بخوام در مطالب نمایش بدم ؟

یه سری تست کردم اما جواب نداد

ببنید شما با پلاگین میتونید ماژول رو در مطلب فراخوانی کنید نه مطلب در ماژول

اهااااان متوجه منظورتون شدم

شما با استفاده از امکاناتی که در ماژول هست برای جدول یه کد html تعریف کنید

که هم کاربردی هست و اینکه به خوبی کار میکنه

در ضمن من در سایتم ازون استفاده میکنم

www.misanweb.com

ویرایش شده در توسط misanweb

با سلام ...

اگر مشکلتون فقط عدم نمایش کادر و خطوط برای جدول هست ، باید به پروپرتیز جدول ساخته شده برید و از اونجا مقدار Border جدول رو از 1-بینهایت تغییر بدید. (هم اکنون بروی 0 قرار داده شده!)

در ضمن برای درست کردن جدولهای زیباتر و دارای افکت، میتونید داخل دیریم ویور و یا هر نرم فزاری که میشه باهاش اچ تی ام ال ساخت و طراحی کرد، طراحی کنید و بعد فقط کد اچ تی ام الش رو داخل ادیتور مطالبتون قرار بدید...

در ضمن در این لینک هم تمامی افزونه های جدول ساز جوملا رو میتونید ملاحضه کنید . که ممکنه به کارتون بیاد.

http://extensions.joomla.org/extensions/news-display/tables-a-lists

---------------

اون افزونه ای هم که دوست عزیز معرفی کردند، یکی از بهترین افزونه های جدول ساز و در عین تجاری جوملاست (و البته کار باهاش کمی سخت!)

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

ممنون .

میشه این جمله را توضیح بدهید باید چیکار کنم ؟

"اگر مشکلتون فقط عدم نمایش کادر و خطوط برای جدول هست ، باید به پروپرتیز جدول ساخته شده برید و از اونجا مقدار Border جدول رو از 1-بینهایت تغییر بدید. (هم اکنون بروی 0 قرار داده شده!)

فقط خطوط را نمایش نمیده .

البته الان توی ورد جدول ایجاد کردم و کپی کردم داخل مطلب . پیش نمایش مطلب را میزنیم همه چیز سر جاش هست اما در خود سایت نه .

میشه کاری کرد با همان گزینه گزینه Inserts a new table جدول ایجاد کنیم اما خطوطش در سایت پیدا باشه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید .

روی جدول اگر کلیک راست کنید. و یا در زمان ایجاد جدول برای تعیین تعداد سطر و ستون، میتونید گزینه ی Border رو ملاحضه کنید.

در ضمن . شما نمیتونید مطالب رو مستقیما از ورد کپی و در ادیتور جوملا ه نمایش دربیارید . چون در ادیتور متون بصورت کدهای اچ تی ام ال هستند اما در ورد ، خبری از اچ تی ام ال نیست....!

برای اینکه مطالبتون عینا مثل ورد در بیارید. اول اون رو کپی کنید و به محیط (design ) دریم ویور پیست کنید. و بعد کدی که در محیط (Code ) به شما میده رو کپی کرده و داخل ادیتور پیست کنید.( توجه ادیتور .باید بصورت کد باشه.یعنی دکمه ی "ویرایشگر متن "را باید فشار دهید!)

attachment.php?attachmentid=985&d=1333312049

موفق باشید و سربلند

یا حق

تشکر حجت جان .

اما ادیتور شما چی هست ؟

ادیتور بنده با شما فرق داره.

راست کلیک کردم هیچ اتفاقی نیوفتاد !!!

اطلا دیگه درج جدول کار نمی کنه !!!!

شما یه پلاگین که به کمک اون بتونم جدول درج کنم سراغ ندارید ؟

فقط پلاگین باشه .

در ضمن در پست اول هم گفتم چه طور جدولی نیازم هست

ممنون میشم کمک کنید

تشکر حجت جان . اون کاری که گفتی از 0 به 1 تبدیل کردم . در مدیریت خط ها را نشون میده اما در سایت نه !!!!!

برار پلاگین سراغ نداری؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری