proma

عدم پاسخگویی در انجمن

17 پست در این موضوع

با سلام

من مدت 2 ماهی میشه عضو این انجمن هستم

متاسفانه جواب سئوالات و مشکلاتم رو در بیشترین زمان ممکن دریافت می کنم.

در بخش مدیران تگ های زیادی وجو داره ولی نه کسی هست و نه کسی جواب میده.

صرفا این انجمن نیست متاسفانه اکثر انجمن های جوملا از پشتیبانی ضعیفی برخوردار هستند. در مقایسه با انجمن هاس تخصصی دیگر مثل ios یا آندروید یا....

هر بار مشکل رو باید به هر طریقی بالا بیاری که شاید یکی ببینه جواب بده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز تاپیکها رو همه میبینن همه اعضا چه مدیران و چه اعضای دیگه هم درگیر مشکلات خودشونم هستن و هر چقدر زمان داشته باشن و پاسخ مشکلی رو بدونن حتما راهنمایی میکنن

دوست من حرف من اینه وقتی انجمنی زده میشه برای پاسخگویی هست. نه اینکه انجمن ایجاد بشه و .....

من خودم مدیر یکی از بزرگترین فروم ها هستم تو پیغام خصوصی میتونم لینک بدم به شما. تو انجمن خودمون هم مدیران ارشد کم هستند به همین دلایلی که شما گفتین ولی تیم مدیریت گسترده ای داریم که جوابگو هستند.

خلاصه ممنونم که جوابگو بودین

با سلام

صرفا این انجمن نیست متاسفانه اکثر انجمن های جوملا از پشتیبانی ضعیفی برخوردار هستند. در مقایسه با انجمن هاس تخصصی دیگر مثل ios یا آندروید یا....

موافقم شدید

با سلام

با سلام

دوست عزیز من مدت زیادی هست که در این انجمن عضو هستم . تا حالا به این مشکلی که شما فرمودید بر نخوردم . البته لازم به ذکر هست که سوالات پیشرفته ای نداشتم اما انصافا تا حالا بی جواب نمونده سوالاتم .

بدون اغراق عرض کنم خدمتتون این تالار گفتمان برای من قوت قلبی هست چون من با اینکه حرفه ای نیستم از طراحی وب کسب درآمد می کنم و هر جا که گیر می کنم مطمئن هستم اینجا به جواب میرسم .

من بعنوان یک کاربر در این انجمن با فرمایشات شما موافق نیستم .

موفق باشید

با سلام

دوست عزیز من مدت زیادی هست که در این انجمن عضو هستم . تا حالا به این مشکلی که شما فرمودید بر نخوردم . البته لازم به ذکر هست که سوالات پیشرفته ای نداشتم اما انصافا تا حالا بی جواب نمونده سوالاتم .

بدون اغراق عرض کنم خدمتتون این تالار گفتمان برای من قوت قلبی هست چون من با اینکه حرفه ای نیستم از طراحی وب کسب درآمد می کنم و هر جا که گیر می کنم مطمئن هستم اینجا به جواب میرسم .

من بعنوان یک کاربر در این انجمن با فرمایشات شما موافق نیستم .

موفق باشید

اول اینکه مدت 5 ماه فکر نکنم زیاد باشه.

دوم اینکه خودتونم دارین میگین مشکلات و سئوالات پیشرفته نداشتین.

سئوالات و مشکلات معمولی رو با سرچ گوگل تو بلاگ های معمومی هم میشه پیدا کرد و نیاز به انجمن نیست. فکر کنم انجمن تعریف درستی ازش نشده.

دوست عزیز حداقل می تونین با انجمن های دیگه مقایسه کنید.(حتی انجمن های خارجی)

اگر کوتاهی بوده عذرخواهی میکنم از شما اما خوب این جور چیزا بعیده که پیش نیاد. اوایل که من با انجمن جوملای ایران عضو شدم کمی وضع بدتر بود. دیگه داشت به جایی میرسید که خودمون مشکلات خودمون رو حل میکردیم. یعنی به فرض در تاپیک rsform کسی مشکل داشت من جوابشو میدونستم و میدادم و من هم یه بخش دیگه از rsform مشکل داشتم که اون شخص جواب منو میداد.

اما الان وضع بهتر شده. خدا رو شکر افرادی مانند مهندس صابر ، مهندس فلاح ، مهندس فتحی و سایر دوستان به جواب ها رسیدگی میکنند و مشکل کاربران رو حل میکنند. خوب البته حق بدید که جواب یه سری تاپیک ها رو ندونیم یا وقت اجازه نده که ما جواب شما رو بدیم.

از طرف دیگه کاربران با ما نیستند. یعنی به نظم و قوانین انجمن توجه نمیکنند و ما مجبوریم برای جلوگیری از مشکلات ثانویه برای گشتن تاپیک ها و ... اونها رو مرتب کنیم و این خودش وقت گیره.

ولی اینو بدونید که انجمن جوملای ایران خیلی بهتر از سایر انجمن های پشتیبانی جوملاست. یعنی میخوام بگم بهترینه . بی خود نبود که پارسال تونستیم توی جشنواره ی وب ایران رتبه بیاریم .

من سعی میکنم که بیشتر به تاپیک ها پاسخ بدم ولی از کاربران عزیز هم میخوام که یکم بیشتر به قوانین توجه کنند. جای تاپیک درخواست افزونه در بخش افزونه ها (بعضی وقتا هم توی بخش قالب میبینیم :25r30wi: ) نیست. سوالات و مشکلات عمومی برای این کار هست.

از طرف دیگه کاربران با ما نیستند. یعنی به نظم و قوانین انجمن توجه نمیکنند و ما مجبوریم برای جلوگیری از مشکلات ثانویه برای گشتن تاپیک ها و ... اونها رو مرتب کنیم و این خودش وقت گیره.

ممنون دوست من. با این حرف شما به شدت موافقم.ما تو انجمن خودمون هم این مشکل رو داریم. gift

البته ما قوانین خیلی سختگیرانه ای داریم :hooom:

یه پیشنهاد هم داشتم که یه تاپیک جامع داشته باشین مثلا سئوالات و مشکلات افزونه ها. بعد موارد خواص رو تاپیک ایجاد کنند یوزر ها

اول اینکه مدت 5 ماه فکر نکنم زیاد باشه.

دوم اینکه خودتونم دارین میگین مشکلات و سئوالات پیشرفته نداشتین.

سئوالات و مشکلات معمولی رو با سرچ گوگل تو بلاگ های معمومی هم میشه پیدا کرد و نیاز به انجمن نیست. فکر کنم انجمن تعریف درستی ازش نشده.

دوست عزیز حداقل می تونین با انجمن های دیگه مقایسه کنید.(حتی انجمن های خارجی)

از اولین روز عضویت من بیش از یک سال می گذره و به دلیل خرابی اکانتم مجبور شدم دوباره عضو شم .

درود

بیشتر پستهایی که پاسخ داده نمیشه بدلیل عدم آشنایی کاربران جدید از قوانین انجمنه . چند دلیلی که بعضی وقتها پستهاتون پاسخ داده نمیشه :

1- قوانین انجمن رو نخوندید

2- عنوان مناسبی برای تاپیکتون انتخاب نکردید

3- صبر و حوصله کافی ندارید

4- زحمت یه جستجوی کوچیک تو انجمن رو به خودتون ندادید

5- سوالتون نامفهومه

6- توی بخش درستی سوال رو مطرح نکردید

و.....

اینجا انجمن جوملا هست برای کسانیکه میخوان به هر دلیلی جوملا رو یاد بگیرن حالا چه اینکه عاشق این کار باشن یا اینکه بخوان کسب درامد و شهرت کنن . مطمئنا مدیران ارشد هدفشون از راه اندازی انجمن در مرحله اول خدمت بوده . من بعنوان کسی که جوملا رو توی انجمنها یاد گرفتم با نظر شما موافق نیستم که اینجا پاسخ گویی وجود نداره . ولی خواهشم از دوستان گل تازه وارد اینه که حتما حتما قوانین انجمن رو بخونید برای سوالتون هم اول جستجو کنید بعد تاپیک یا پست بزنید .

من به نوبه خودم با سواد نصفه نیم کارم همه سعیم رو میکنم هر چیزی که بلدم بدون کوچکترین چشم داشتی اینجا ارائه کنم و ایمان دارم که اکثریت مدیران ارشد و دوستان عزیز انجمن هم همین جورین .

و یه نکته دیگه که خیلی مهمه در خصوص تمام انجمنها : هیچ کس خدای طراحی سایت یا قدرت مطلق جوملا نیست . شاید بعضی وقتها سوالات شما رو بنده نوعی بلد نباشم و اون وقفه ای که توی پاسخ گویی ایجاد میشه بدلیل جستجو کردن و پیدا کردن راه حل سوال شما باشه . پس لطفا صبور باشید

موفق و پیروز باشید

دوست من حرف من اینه وقتی انجمنی زده میشه برای پاسخگویی هست. نه اینکه انجمن ایجاد بشه و .....

من خودم مدیر یکی از بزرگترین فروم ها هستم تو پیغام خصوصی میتونم لینک بدم به شما. تو انجمن خودمون هم مدیران ارشد کم هستند به همین دلایلی که شما گفتین ولی تیم مدیریت گسترده ای داریم که جوابگو هستند.

خلاصه ممنونم که جوابگو بودین

دوست عزیز اگه انجمنتون پاسخگویی خوبی داره و نیاز خیلی دوستان رو براورده میکنه توی قسمت ابزارها و سایتهای مفید ( ابزارها و سایتهای مفید) مطرحش کنید دیگران هم از دانش شما استفاده کنن .

با تشکر

اگه مدیران این انجمن حقوق دریافت میکردن اونوقت حرف شما درست بود! منم یکی از مدیران یکی از سایت های موسیقی ام!

بعدشم شما یکروز کامل بشین پای انجمن و تعداد سوالات و مشکلات رو بشمار! اونوقت حق میدی که چرا طول میکشه! همینطور که شما انتظار داری به تاپیکت پاسخ داده بشه بقیه هم همین انتظار رو دارن!

البته بعضی وقتا وقتی یک تاپیک درخواست کمک یا راهنمایی میزنی متاسفانه میره پایین تاپیک های دیگه و توسط مدیران دیده نمیشه و بی جواب میمونه!

من به شخصه جوملا رو از صفر شروع کردم و توسط همین انجمن به یه جاهایی رسیدم که الان دارم باطراحی سایت کسب درآمد میکنم! اگه یه نگاهی به تاپیک های ایجاد شده من بندازی میبینی که بعضی وقتا سر یک پروژه چندتا تاپیک زدم و به 80 درصدشون جواب داده شده!

دوست عزیز اگه انجمنتون پاسخگویی خوبی داره و نیاز خیلی دوستان رو براورده میکنه توی قسمت ابزارها و سایتهای مفید ( ابزارها و سایتهای مفید) مطرحش کنید دیگران هم از دانش شما استفاده کنن .

با تشکر

دوست عزیز به حرف ها دقت کنید بعد جبهه گیری کنید

فرومی که من مدیرش هستم به جوملا ربطی نداره من مدیر فروم محصولات اپل هستم ios. من توی پست هام گفتم فروم من جوملا هست؟ مگه من تو پستم نگفتم کلا انجمن ها جوملا این مشکل رو دارند نه صرفا این انجمن.

من مشکل رو مطرح کردم ادمین محترم هم جوابمو داد. نمی دونم چرا الکی جوگیر میشن بعضیا هی تاپیک رو کش میدن.

فرومی که من مدیرش هستم به جوملا ربطی نداره من مدیر فروم محصولات اپل هستم ios. من توی پست هام گفتم فروم من جوملا هست؟ مگه من تو پستم نگفتم کلا انجمن ها جوملا این مشکل رو دارند نه صرفا این انجمن.

من مشکل رو مطرح کردم ادمین محترم هم جوابمو داد. نمی دونم چرا الکی جوگیر میشن بعضیا هی تاپیک رو کش میدن.

دوست عزیز ، کجای حرف جناب صادقی مشکل داشت؟! شما خوبی؟ به شما گفت اگه انجمن خوبی دارید لینکش رو بزارید تو انجمن مورد اشاره دوستان استفاده کنند. این طرز برخورد شما اصلا درست نیست

ضمنا شما 66 تا پست زدید کلا که بفرمائید از این تعداد چند تاش پاسخ داده نشده؟ خود شما چقدر مشارکت داشتید تا کنون؟

من بجای شما از جناب صادقی معذرت خواهی میکنم

دوست عزیز من به عنوان کاربر اومدم و سئوالاتم رو مطرح میکنم.درحال یادگیری جوملا هستم مگه من گفتم خودم بلدم؟.در مورد vbseo و vbulltin سئوالی بود در خدمتم و همچنین مکینتاش و ios.

اینم انجمن ما مرجع تخصصی سیستم عامل آیفون

دوست من حسن نیت شما ثابت شده هست و معذرت خواهی نداره.من میگم وقتی مشکلی گفته شد و جوابشم داده شد. دیگه هی تاپیک رو کش ندن . اینطوری خیلی ها هم معطوف این تاپیک میشن و به بقیه کاربرا کمکی نمی تونند بکنن.

دوست عزیز برای من سواله که شما که به قول خودتون جوابتون رو از ادمین محترم گرفتید پس چرا بحث رو پیگیری میکنید ؟ اینجا یه تاپیک زده شده و هر کس آزادانه بنا به درک خودش از مسائل پست میزنه . شاید خیلیا جواب نگرفته باشند .

در خصوص انجمنتون کجای صحبت بنده جبهه گیری بود ؟ اینکه کسی از دانش شما در هر زمینه ای بتونه استفاده کنه جبهه گیریه ؟ البته بهتون حق میدم چون حتی هنوزم عنوان بخشهای انجمن رو نخوندید . ما اینجا فقط در مورد جوملا صحبت نمی کنیم . خیلی وقتها توی بخش مباحث متفرقه در خصوص خیلی مسائل دیگه صحبت می کنیم . من حتی مسیر رو برای شما گذاشتم که کجا انجمنتون رو معرفی کنید . !

در خصوص اون الفاظی هم که بکار بردید و جناب مهندس طالبی عزیز پاسختون رو دادند , ار دید بنده هیچ مشکلی نداره . شما نه اولین کسی هستید که زود قضاوت کردید و توی بکاربردن کلمات برای خودتون فیلتر نذاشتید نه آخرینشید . به هر حال فقط خدا به نیات هممون آگاهه و امیدوارم هممون رو به راه راست هدایت کنه .

از اون جایی که پاسخ کاربران داده شد و این موضوع داره فراتر از انتقاد یعنی جنگ و دعوا میره فکر میکنم بهتر باشه که موضوع بسته بشه .

کلام آخر : اگر میخواید اینجا جوابتنو بگیرید ، اگر میخواید به بهترین نحو بهتون کمک بشه ، این انجمن رو مثل انجمن خودتون یا اصلا از حالت مجازی بیایم بیرون خونه ی خودتون بدونید .

شما توی خونه خودتون یه سری مقررات دارید و باید بهشون عمل کنید و سعی میکنید که نظم خونه ی خودتون رعایت بشه.

احترام به قوانین احترام به مدیران هست. پس اگر به مدیران احترام نگذاشتید توقع دریافت سریع پاسخ هاتون هم نداشته باشید.

در پناه حق

-------------------------------------

موضوع بسته شد .......

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری