ابوالفضل طالبی

ماژول و کامپوننت پرداخت بانک ملت نسخه 2.5 - 1.7 جوملا _ رایگان _ سری جدید هدایا

238 پست در این موضوع

با سلام

ممنون میشم راهنمایی کنید چجوری میشه با دستور گت مقداری فرستاد برای پرداخت

مثال

یک دکمه داریم در مطلب کاربر کلیک کنه و صفحه مشخصات بیاد و کاربر پر کنه و پرداخت کنه

ممنون از شما

برای هر بانک تو doc ش نحوه ارسال و دریافت رو باید گفته باشه ، نیاز به برنامه نویس خوبی داره تا سیستم رو با نهایت امنیت راه اندازی کنه

سیستم های مشابه برای کار شما تو انجمن معرفی شده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای هر بانک تو doc ش نحوه ارسال و دریافت رو باید گفته باشه ، نیاز به برنامه نویس خوبی داره تا سیستم رو با نهایت امنیت راه اندازی کنه

سیستم های مشابه برای کار شما تو انجمن معرفی شده

ممنون از شما میشه معرفی کنید ؟

من منظورم همین افزونه بود

که تونستم انجام بدم

سلام

استاد طالبي عزيز، راهي نيست كه بشه عنوان دكمه "خريد" رو تغيير داد؟ همچنين استايل كامپوننت رو؟

مورد اول خيلي حياتيه عزيز!

با سلام باتشکر از شما بابت این ماژول بنده یک سوال داشتم من نصبو کانفیگش کردم ولی وقتی بر روی پرداخت کلیک می کنم ادامه ادرس سایت این ادرس اضافه میشه و اتفاقی هم نمی افته که به درگاه وصل بشه درحالی که این درگاه فعال هست و بر روی سیستم های دیگه به راحتی وصل میشه مثلا اگر ادرس سایت test.com باشد بعد از کلیک بر روی پرداخت ادرس به شکل زیر میشه و هیچ اتفاقی نمی افته

test.com/index.php?option=com_p30mellat&view=p30mellat

ممنون میشم بگید مشکل چیه و چطوری میشه حلش کرد با تشکر

چند روز پیش مشکلی برای بانک ملت به وجود آمده بود و از طرف بانک درگاههای ملت قطع شده بود و این اتفاقی می افتاد که شما می فرمایید اما امروز تا جایی که من میدونم حل شده. باز هم اگر مشکل شما پابرجاست آدرس سایت خودتون رو بگزارید تا بررسی کنیم.

سلام این ارور چیه :

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home3/mahabadi/public_html/components/com_p30mellat/views/p30mellat/tmpl/default.php on line 0

خطايي رخ داده

wsdl error: Getting https://pgws.bpm.bankmellat.ir/pgwchannel/services/pgw?wsdl - HTTP ERROR: cURL ERROR: 28: SSL connection timeout

url: https://pgws.bpm.bankmellat.ir:443/pgwchannel/services/pgw?wsdl

content_type:

http_code: 0

header_size: 0

request_size: 0

filetime: -1

ssl_verify_result: 0

redirect_count: 0

total_time: 0.202513

namelookup_time: 0.003372

connect_time: 0.202535

pretransfer_time: 0

size_upload: 0

size_download: 0

speed_download: 0

speed_upload: 0

download_content_length: -1

upload_content_length: -1

starttransfer_time: 0

redirect_time: 0

باتشکر از شما دوست عزیز درگاه ملت قطع نشده و چند روزی بانک ملت با سایت های که بر روی سرور خارج بودند مشکل داشت که تقریبا 3 روز هست حل شده فک نمی کنم این مشکل ربطی به اون داشته باشه جون درگاه روی همین سرور و سی ام اس های دیگه داره درست کار می کنه ممنون میشم مشکل را برطرف کنید با تشکر

این مشکل ارتباطی به افزونه نداره .. زمانی که ترافیک سوئیچ بانک ملت زیاد بشه این خطا نمایش داده میشه .. یعنی نمیتونه وصب بشه به درگاه .. آخر سال هست و دم عید و یارانه خب شلوغه دیگه!

با سلام و عرض تشکر

دوستان من یه سری سوال اساسی دارم!!!

اول این که برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی در سایتم دقیقا باید چه مراحلی رو طی کنم؟ مثلا من ماژول ویرچوامارت رو و همین ماژول رو نصب کردم ولی راجع به نحوه کار، در مورد هیچ کدوم اطلاع ندارم. برای استفاده از همین ماژول در کدام بخش باید حساب خود را وارد کنم؟ نماد اعتماد الکترونیکی واجب است؟ برای بانک ملت هم باید مدارکی رو بفرستم؟ اگر کسی میتونه راهنمایی کنه یا اگه لینک مفید و کاملی رو در اختیار داره اطلاع بده ممنون میشم.

شما اولین کاری که باید انجام بدهید

ارسال درخواست درگاه پرداخت اینترنتی به بانک (مراجعه به شعبه بانک)

هر وقت گرفتید بگو که بریم مرحله بعدی

الان لینک دانلودش کدومه دقیقا و در مورد ioncube کمی توضیح میدید؟

با تشکر.

ioncube نرم افزاری برای کد کردن برنامه های php هست داخل انجمن تاپیکش هست جستجو کنید

اگر هم روی هاست هستید به مدیر سرورتون بگید براتون فعال کنن البته اگه فعال نباشه...

دوستان - رفقا- اساتید

بی زحمت راهنمایی کنند که کارم بدجور گیره

این خطا می تونه مربوط به چی باشه

خطايي رخ داده

wsdl error: Getting https://pgws.bpm.bankmellat.ir/pgwchannel/services/pgw?wsdl - HTTP ERROR: cURL ERROR: 7: couldn't connect to host
content_type: 
total_time: 23.474456
namelookup_time: 2.474101
connect_time: 0
certinfo: Array
redirect_url: 

استاد طالبی گفتند که مربوط به قطعی درگاه پرداخته اما از دیشب تا به الان وضعیت همینه

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

این خطا چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟/ خدایی جواب بدین !

wsdl error: Getting https://pgws.bpm.bankmellat.ir/pgwchannel/services/pgw?wsdl - HTTP ERROR: cURL ERROR: 7: couldn't connect to host

content_type:

total_time: 1.311525

namelookup_time: 0.003223

connect_time: 0

این خطا چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟/ خدایی جواب بدین !

ببین دوست عزیز منم دقیقا با همین مشکل مواجه بودم که پس از بررسی مشخص شد که این خطا از طرف بانکه و فکر کنم دلیلش عدم ارسال اون قراردادی که باید پست می کردی که به طور موقت درگاه شما را غیرفعال کرده اند

مشکل از بانک نیست . چون با همین اطلاعات بانکی که داده رو یه سیستم دیگه تست شده بودن مشکل کار میکنه .. اگه امکانش هست یه تغییری تو کدها بدین و با این سیستم های جدید بانکی مچش کنید .. ممنون .

مشکل از بانک نیست . چون با همین اطلاعات بانکی که داده رو یه سیستم دیگه تست شده بودن مشکل کار میکنه .. اگه امکانش هست یه تغییری تو کدها بدین و با این سیستم های جدید بانکی مچش کنید .. ممنون .

باسلام

من فکر کنم شما از هاست خارجی استفاده می کنید. چون مدتی هست که درگاه بانک ملت با هاست های خارجی مشکل پیدا کرده. شما باید یه تغییراتی در فایل کانفیگ درگاه ایجاد کنید. با شرکت به پرداخت صحبت کنید راهنماییتون می کنند.

ویرایش شده در توسط hosseinimani

با سلام

من یه درگاه از بانک ملت تقاضا دادم

هاستم داخلی نیست برای همین به مشکل برخوردم

آخه تو فیلترینگ مخابراته

با شرکت به پرداخت تماس گرفتم گفتن باید یه "اف" انگلیسی به آدرس ارجاع بانکی در ماژول اضافه کنید تا مشکل حل بشه

میخواستم ویرایش کنم که دیدم بصورت کد نوشتین

برای همین الان از شما راه حل میخوام

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

با سلام

آخه تو فیلترینگ مخابراته

با شرکت به پرداخت تماس گرفتم گفتن باید یه "اف" انگلیسی به آدرس ارجاع بانکی در ماژول اضافه کنید تا مشکل حل بشه

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

امروز مشکل بانک ملت با هاست خارجی حل شد. حداقل برای هاست آلمان می دونم که حل شده جون هاست خودم آلمان هست.

با سلام

با سلام

آخه تو فیلترینگ مخابراته

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

عزیزم سورس کد شده است .برای سفارشی سازی و تغییرات میبایست درخواست تجاری تون رو مطرح کنید

از لینک زیر میتونید سفارش بدید.

www.p30joomla.com

موفق باشید و سربلند

یا حق

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری