poonoodi

مشکلی عجیب در جوملا 2.5

9 پست در این موضوع

سلام

نمیدونم چه جوری این مشکل را بیان کنم که منظور را رسانده باشه و گویا باشه

اما خلاصه اش اینه که

با بررسی خطاهای موجود در گوگل وب مستر تولز به این مطلب رسیدم که سایت ام در کنار ادرس صحیح مطالب یک ادرس یا لینک به اصطلاح من درآوردی هم تولید کرده است که توسط وب مستر گوگل شناسایی شده و باعث شده پیچ رنک ام صفر شود

هر چه تلاش کردم نتوانستم این لینک ها را از بین ببرم چون منشا مشخصی ندارند !

برای مثال اگر سایت من 100 مطلب از شناسه یک تا صد داشته باشد

حال شما اگر در جلوی ادرس سایت ام بعد از اسلش عدد 1 تایپ کنید مطلب یک نمایش داده میشود

و اگر تا عدد 100 پیش برید میتوانید کل مطالب را یکی یکی ببینید

در حالیکه ادرس درست انها شامل نام مجموعه ها و منو می باشد

http://my site/1

http://my site/2

.

.

http://my site/100

در جوملا 1.5 چنین مشکلی ندیده بودم

والان هم سعی دارم به جوملا 3 بروم تا تست کنم این مشکل برطرف می شود یا نه

دوستان لطفا مرا از نظرات اتان محروم نسازید

مدیران محترم در صورت تمایل به کمک می توانند لینک های اصلی را در pm از من دریافت کنند

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

متاسفم برای جوملا به خاطر داشتن چنین انجمن هایی

این همه مدت تو انجمن هایش فعالیت کردم

ولی یکبار نشد که جواب سوال خودم را هم بگیرم

نه اینجا بلکه همه جا همین قصه حاکم است

از خود انجمن جوملای اصلی گرفته

تا این انجمن و انجمن اقای فیروزمندان و اقای تهرانی و غیره

در ظاهر در همه این انجمن ها انگار خدایان علم جوملا حضور دارند

اما در باطن سواد چندانی وجود نداره !

تجربه نشون داده اونایی که عالم هستند ، یا تو انجمن ها نیستند و سخت مشغول کار خودشون اند

و یا اینکه تو انجمن نظاره گر کار بقیه اند و اصلا دیده نمیشن و نظر و کمک تعطیل

البته حق هم دارند چون هرکسی حاضر نمیشه حاصل زحمات خودش را مفت بده بره و به اصطلاح زکات علم اش را پرداخت کنه

به هر حال کاش میشد یک انجمن جوملای حداقل پولی میداشتیم تا اینجوری میتونستیم از این عزیزان کمک بگیریم

همینجا پیشنهاد میدم مدیران انجمن یک بخش از انجمن رو پریمیوم کنند تا افراد حق عضویت بدن و در عوض جواب بگیرند

امیدوارم این مطلب رک من باعث ناراحتی نشده باشه

قبول کنید ، انصافا این واقعیت تلخ وجود داره

با تشکر

تجربه نشون داده اونایی که عالم هستند ، یا تو انجمن ها نیستند و سخت مشغول کار خودشون اند

و یا اینکه تو انجمن نظاره گر کار بقیه اند و اصلا دیده نمیشن و نظر و کمک تعطیل

البته حق هم دارند چون هرکسی حاضر نمیشه حاصل زحمات خودش را مفت بده بره و به اصطلاح زکات علم اش را پرداخت کنه

به هر حال کاش میشد یک انجمن جوملای حداقل پولی میداشتیم تا اینجوری میتونستیم از این عزیزان کمک بگیریم

همینجا پیشنهاد میدم مدیران انجمن یک بخش از انجمن رو پریمیوم کنند تا افراد حق عضویت بدن و در عوض جواب بگیرند

با تشکر

درود

من با فرمایشاتتون هم موافقم هم مخالف

اول که این پست جاش اینجا نبود کاش یه تاپیک جدید میزدید تا خیلی ها که با شما هم عقیده هستند اونجا مشکلاتشون رو میگفتند و اونایی که اعتراض دارند دفاع می کردند . یه بحث آزاد که به کسی هم بر نخوره . بلاخره یه دسته , دسته دیگرو قانع می کردند .

من خودم به شخصه جواب سوال شما رو نمیدونستم ولی مدیران انجمن که جواب ندادن فکر نمی کنم دلیل از بی سوادیشون باشه . شما یه نگاه به رزومه عزیزان مثل مهندس طالبی بندازید اینو متوجه میشید .

شلوغی و ترافیک کاری رو درست میگید مخصوصا الان که نزدیک نمایشگاه الکامپه بازار طراحی سایت داغه و سر خیلی ها گرمه کار خودشونه و فکر کنم بلاخره این حق مسلمشونه باید امرار معاش هم کرد .

در خصوص درامد زایی انجمن من فکر نمی کنم نیت مدیران این بوده. شما سر جمع افزونه های تجاری رو که اینجا هدیه داده میشه و تعداد پاسخ هایی که از طرف مدیران داده میشه رو حساب کنید خودتونم به این نتیجه میرسید . در ضمن قسمت تجاری هم انجمن داره ( بازارچه انجمن ) که نه تنها برای مدیران هست بلکه شما هم می تونید ازش کسب درامد کنید .

یه نکته دیگه هم هست : خیلی از کاربران محترم توی انجمن های دیگه فعالیت بسیاری دارند ولی اینجا از کل پستهایی که زدن 99% مشکلاتشون رو مطرح کردند و هیچ سعیی نکردن مشکل کس دیگه ای مخصوصا دوستای تازه وارد رو حل کنن ولی دیده میشه تو انجمنهای دیگه بسیار بسیار فعالند . مطمئن باشید خیلی از مدیران هم اینو می دونن و مطمئنا یه کاربر وفادار باید ارجحیت داشته باشه .

و اینکه من جواب پست شما رو دادم باید ببخشید , بنده نه از مدیران انجمنم نه بابت دفاع به بنده وجهی پرداخت میشه . ولی من 1 سال و خورده ای پیش کار با جوملا رو شروع کردم و از استارتم توی این انجن بودم و جواب خیلی از سوالام رو گرفتم و خیلی وقتها حتی دوستان وقت گذاشتن مشکلات منو آنلاین حل و فصل کردند . توی انجمنهای دیگه هم عضوم ولی به جرات میگم پاسخ هایی رو که اینجا گرفتم خیلی کمک کرد و الان دارم از این راه کسب درامد میکنم .

و ای کاش به جای انتقاد به قول خودتون رک شما یه انتقاد سازنده یا پیشنهادی برای بهبود کارها می دادید . پیشرفت انجمن برابره با پیشرفت سواد خودمون و پیشرفت جامعه جوملا .

البته امیدوارم این مطلب رک من باعث ناراحتی نشده باشه

با تشکر

دوست عزیز توی انجمن کسی موظف به جواب دادن نیست.

این که دوستان لطف می کنند و پاسخ می دن دلیل نمیشه که شما فکر کنید اجبار یا وظیفه ای در کار هست.

اگر شما به این صورت فکر می کنید بهتون پیشنهاد می کنم نظرتون را برای خودتون نگهدارید و همینطور احترام دیگران را حفظ کنید.

من فکر می کنم شما کلا با انجمن ها مشکل دارید و البته با این فکر و ایده هاتون هم به طور کامل مشخصه.

به نظرتون چطوره که کل انجمن ها را تعطیل کنند؟؟ چرا ؟ خب معلومه!! شما توش جواب نگرفتید.

شاید این 14,665 کاربر انجمن هم اشتباه می کنند. حتماْ دیگه ؟؟؟؟!!!

انصافا این واقعیت تلخ که فقط به فکر خودمون هستیم وجود داره.:yeah::yeah:

امیدوارم این مطلب رک من باعث ناراحتی نشده باشه .....

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیزم اقای فلاح

که تازه به جمع مدیران پیوستید

شاید بهتر بود رزومه ای از خودم میدادم

اینجوری برای شما سوء تفاهم نمیشد

من سال 89 یعنی یکسال بعد از پیوستن اقای حجت مردانه زاده به جومفا پیوستم

بعد از فروپاشی جومفا به جوملا فارسی پیوستم و بیش از یکسال مدیر بودم

در همان زمان اقای طالبی هم نظر خوبی نسبت به من داشتند ولی من جوملا فارسی را انتخاب کردم

و درخواست مهندس فیروزمندان را قبول کرده و به جوملا فاسی پیوستم

میتونید هم اکنون به انجا رفته و یوزر و ارسال های من را رصد کنید

عضو جومینا و پارس جوم و جوملای جهانی هم هستم

ضمنا همزمان با یوزرهای دیگری در تمام این انجمن ها فعالیت داشتم

که اگر اسم ببرم بعضی شاخ درخواهند اورد

بگذریم

دوست عزیز من بعد از سال ها تجربه این سخن ها را گفتم

و روزی که از جمع مدیران انجمن جوملا فارسی اومدم بیرون همین مطلب را بهشون گفتم

کلی در انجمن فعالیت کرده بودم ولی هیچ وقت مدیران و مهندس فیروزمندان در جهت رفع مشکلات شخصی من قدمی برنداشتند

و همیشه کار و فعالیت یکطرفه بود

و این مشکل مختص من تنها نبود . کافی است نگاهی به ترکیب تیم جوملا فارسی بیاندازید تا ببینید کل تیم عوض شده و خیلی ها رو از دست داه است

متاسفانه این افراد را انجمن جوملا فارسی از دست نداده بلکه گل جوملا این ها را ازدست دادند

و خیلی ها از خدمات اونا محروم شدن

اتفاقی که صدرصد در انجمن های دیگر هم اتفاق میافته و یا خواهد افتاد

با تشکر

ویرایش شده در توسط poonoodi

شما به عنوان کسی که با سابقه و تجربه هستید در این زمینه چطور به خودتون اجازه می دید به این صورت صحبت کنید؟

شما خودتون گفتید

کلی در انجمن فعالیت کرده بودم ولی هیچ وقت مدیران و مهندس فیروزمندان در جهت رفع مشکلات شخصی من قدمی برنداشتند

و همیشه کار و فعالیت یکطرفه بود

پس احساس نمی کنید که ممکنه دوستان هم همین حال و روز را داشته باشند.

البته به طور حتم این انجمن با انجمن های دیگه تفاوت داره . پس نباید این حق را به خودتون بدید و بیاید اینجا و به دیگران بی احترامی کنید.

سلام دوستان

همونجور که آقای صدیقی گفتند بهتر بود تاپیکی مخصوص این موضوع زده بشه. تصور کنید چند ماه دیگه کسی از طریق جستجو به این تاپیک برسه با هزار امید در بین صفحات دنبال جوابشه یهو میبینه به بیراهه رفته و فقط وقتشو تلف کرده. حتما تا حالا واسه هممون این حالت پیش اومده. پس این بحث رو توی این تاپیک ادامه ندیم. فقط واسه ختم این بحث من هم در ادامه بگم دوستمون poonoodi جان حتما بدلیل جستجوی زیاد و پیدا نکردن جواب مشکل کمی ناراحتن که اینم پیش میاد اما این کاش صبور تر باشیم و در لحظه های ناراحتی حرفهایی نزنیم که خودمون هم تا اونحد قبولش نداریم.

poonoodi عزیزم واسه من هم پیش اومده تاپیک هایی زدم که بی جواب مونده و حتی یک پاسخ هم داده نشده اما خدا شاهده حتی اون تاپیک رو با اسپم بالا نیاوردم و هیچ وقت هم انتظاری از کسی نداشتم. با خودم میگفتم اگه توی این چند وقت کسی پاسخی نداد پس جواب سوال من اینجا نیست باید جای دیگه بگردم. تنها جا واسه جوابهامون که این انجمن نیست و یا انجمن های دیگه. خدا رو شکر همه کسانی که اینجاییم اهل نت و دنیای بزرگ و پرعلم اینترنتیم

تصور کنید این انجمن نبود جواب رو از کجا باید پیدا کنیم. الانم از همون جا پیدا کنیم. پس ناراحت نشیم اگر کسی پاسخی نداد شاید کسی بلد نباشه. قرار نیست که بچه ها به همه مشکلاتی که من برمیخورم برخورده باشند. اگر هم پاسخ شاده است اینجوری فکر کن که ممکنه توی اینهمه مشغله کاری ممکنه دوستان حرفه ای فرصتی واسه سرزدن به انجمن نداشتن. نشده که خود شما مدتی انجمن رو نیاید واسه همه پیش میاد

البته موضوع خوبیه و به نوعی قابل قبول و قابل بحثه که چرا نیبت به 6 ماه اول شروع به کار انجمن پاسخ های تخصوصی کمتر شده. اما اونم دلیل داره و البته جای مطرح کردن خودشو داره

پس بیاید بهتر فکر کنیم کمتر انتظار داشته باشیم:25:

اولا که من بدنبال حل مشکل شخصی نبودم و گرنه همچین مطلبی نمی نوشتم و بی جهت خودم را خراب نمیکردم

از این بابت تند رفتم چون همه ما به نحوی دچار این معضل هستیم و یکی از دوستان هم به این امر اذعان کردند که دیگر از کمک های سابق خبری نیست

متاسفانه این مشکل روزبروز شدیدتر شده و بهبود خبری نیست

و اینجوری کسی دیگه نمیاد تو انجمن سوال طرح کنه و فعالیت کنه و همه نامید بدنبال حل مشکل خود خواهند رفت و به کسی هم کمک نخواهند کرد

و در نهایت هم پیشنهاد تاسیس بخش پولی در انجمن دادم تا رقبت ها برای فعالیت بالا بره

از اقای فلاح هم عذر میخواهم که با این پست ام موجب ناراحتی اشان شدم

در پایان : من که از لینک ذیل چیزهایی یاد گرفتم

بهتره شما هم ببنید

http://forum.*****na.ir/topic/23839-%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%DB%8C-%D9%88-%D9%86%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7%DB%8C-25/

متشکرم

لطفا این تاپیک را قفل کنید

تا به انحراف کشیده نشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری