eng

دانلود پلاگین + دمو all video- video player

10 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام تو این تاپیک میخام پلیر بسیار قوی برای جوملا رو معرفی کنم..

نصب روی نسخه های : 1.5 -2.5- 3.0

فرمت های قابل پخش: flv, swf, mov, mp4, wmv, wma, mp3, 3gp, webm, ogv, ogg, divx and more.

لینک دانلود:plg_jw_allvideos-v4.5.0_j1.5-2.5-3.0.zip

دمو: http://demo.joomlaworks.net/allvideos

ببخشید بخش آپلود من فایل رو آپلوذ نمیکرد.:13::13:

ویرایش شده در توسط eng

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوستان کسی در مورد این پلیر اطلاعاتی داره؟

من نصبش کردم و پلاگین رو فعال کردم اما طریقه استفاده ازش رو نمیدونم!!

میشه یه راهنمایی کنید؟

پلاگین را فعال کنید و با استفاده از کدهایی که براش در نظر گرفتن ویدیو مورد نظر را لود کنید

از مدریت پلاگین سیر ویدیو را انتخاب کنید و فایل را در اون مسیر قرار بدید و در مطالب از کد زیر استفاده کنید

{flv}video name{/flv} 

من برای ویدیوی خودم از فرمت 3gp استفده کردم ولی ساپورت نمیکنه . چراااااااا؟

چطور باید ازش در متن استفاده کرد؟

من چند تا ویدیو با استفاده از لینک از سایت های دیگه اضافه کردم (یعنی خودم لود نکرم) و در مجموعه قرار دادم .

حالا نیاز دارم یکی شونو داخل یک متن نمایش بدم و قابل اجرا باشه.

چطور این کارو انجام بدم؟

جوابو گرفتم

Using AllVideoShare Plu

gins

We are pleased to say that AllVideoShare Player could be added in your Article pages. To use this option, first you need to enable the plugin from Extensions - Plugins - AllVideoSharePlayer. Then using {avsplayer} syntax inside the content area of your article page will replace the syntax with the AllVideoShare Player.

Properties Description Syntax

videoid ID of the Video that should be played by the Player. You can get the Video ID from Components - AllVideoShare - Videos section from your Joomla back-end. {avsplayer videoid=1}

playerid ID of the Player Profile that should be used to play your Videos. You can get the Player ID from Components - AllVideoShare - Players section from your Joomla back-end. {avsplayer videoid=1 playerid=1}

width Generally, the Player width will be taken from the added Player ID(Profile). But in some cases, You may only need to change the Player width. This is the parameter which allow you to change the Player width without creating a separate profile. {avsplayer videoid=1 playerid=1 width=320}

height Generally, the Player height will be taken from the added Player ID(Profile). But in some cases, You may only need to change the Player height. This is the parameter which allow you to change the Player height without creating a separate profile. {avsplayer videoid=1 playerid=1 height=240}

دوستان به این تصاویر به ترتیب نگاه کنید نمیدونم چرا پخش نمیکنه با این حساب درست هم پیش رفتم

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14249892991.png

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14249892992.png

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14249892993.png

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14249893331.png

مسیر ویدئو با مسیر فایلی که برای نمایش گذاشتید فرق داره !

شما ویدئو هاتون رو تو پوشه images / videos قرار دادید ولی داره تو پوشه media دنبالش می گرده

یکی از ویدئو ها رو ببرید تو پوشه media مسیر بدید مجدد تست بزنید

مسیر ویدئو با مسیر فایلی که برای نمایش گذاشتید فرق داره !

شما ویدئو هاتون رو تو پوشه images / videos قرار دادید ولی داره تو پوشه media دنبالش می گرده

یکی از ویدئو ها رو ببرید تو پوشه media مسیر بدید مجدد تست بزنید

به نظرت چرا اونجا میگرده؟

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

طراحی ماژول تعیین میکنه. چرا اونجا میگرده یعنی چه !!! اگه در تنظیمات ماژول میشه مسیر رو تعیین کرد که هیچ . اگر نمیشه مسیر پیشفرض پوشه مدیا هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری