علی محمدزاده

معرفی افزونه رزرواسیون پیشرفته دکتران

5 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت دوستان گرامی

دومین افزونه نوشته شده توسط خودم در انجمن را با ویژگی های زیر توضیح می*دهم

[ATTACH=CONFIG]5054[/ATTACH]

این افزونه برای رزواسیون برای پزشکان و یا قابلیت سفارش سازی برای اقشار دیگر

جامعه را دارد،نحوه کار این افزونه به صورت زیر است:

پزشک یا پزشکان!در قسمت ادمین جوملا روزهای مورد نظر خود برای وقت دهی آنلاین

و هم چنین ساعت شروع و پایان و فاصله زمانی هر رزرواسیون را مشخص میکنند و افزونه به طور اتوماتیک

کار رزرواسیون را انجام می*دهد!! هم چنین برای اطمینان از رزرو وقت، دکتر درصدی از مبلغ

ویزیت را به صورت بیعانه در هنگام رزرواسیون دریافت میکند!

ویژگیهای این افزونه :

این افزونه مشابه سیستم رزرواسیون بیمارستان میلاد نوشته شده است

قابلیت استفاده برای گروهی از پزشکان در یک مطب و یا برای ساختمان پزشک و یا برای یک پزشک به صورت انفرادی

قابلیت اتصال به درگاه بانک سامان یا درگاه payline (ویا درگاه زرین پال یا هر درگاه دیگری با توجه به درخواست متقاضی)برای پرداخت بیعانه برای رزرو کردن

ارسال اس ام اس و ایمیل (پنل اس*ام*اس بازار ) به بیمار و دکتر بعد از اتمام رزرو و قابلیت نوشتن متن اس*ام*اس و ایمیل به صورت دلخواه در بخش ادمین+تاریخ و

ساعت رزرو که به صورت خودکار اضافه میشود

[ATTACH=CONFIG]5055[/ATTACH]

امکان مشخص نمودن تاریخ شمسی و ساعات شروع و پایان دلخواه برای هر روز

امکان مشخص نمودن درصد دلخواه بیعانه توسط پزشک

امکان دیدن بیماران رزرو کرده برحسب روز و پزشک برای آسان شدن کار فیلترینگ[ATTACH=CONFIG]5056[/ATTACH]

لینک دموی آنلاین را در زیر قرار داده ام هم چنین در این دموی تست به درگاه پی*لاین متصل می شویم کافی است پس از دیدن صفحه درگاه،بر لینک بازگشت به

سایت مبدا کلیک نمایید تا نتیجه تست برای شما اس*ام*اس و ایمیل شود!!!!۱(البته پنل اس*ام*اس استفاده شده به بعضی از شماره هایی که اس*ام*اس تبلیغاتی

گوشی خود را خاموش کرده باشند اس*ام*اس نخواهد داد)

http://comegaweb.net/index.php/doctors

این افزونه به صورت تجاری عرضه شده ولی میتوانید دموی آنلاین افزونه قبلی(افزونه ثبت نام آموزشگاهی) را در زیر ببیند و هم*چنین آخرین فایل آپدیت

شده*ی این افزونه را هم دریافت کنید(برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نماییدhttp://joomlaforum.ir/showthread.php/17492-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%DB%8C-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%8C-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5%DB%8C-%D9%88-.....

http://comegaweb.net/index.php/mohaclasses

[ATTACH]5053[/ATTACH]

موفق و سلامت باشید

ویرایش شده در توسط علی محمدزاده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خسته نباشید . کار زیباست

چند مشکل اساسی:

1- جستجو پزشک بر اساس نام و یا تخصص وجود ندارد . ( این خیلی مهمه . کاربر نمیخواد بشینهلیست رو بخونه تا اید دکترش رو پیداکنه )

2- من پرداخت نکردم اما بازگشت را انجام داد و پیام پرداخت با موفقیت انجام شد برام ارسال شد . نمیدونم برای دمو این شکلی هست یا اینکه در کل وجود داره . اگر حالت دوم هست ، یک حلقه اضافه کنید .

3- به نظر من نمایش به صورت لیست مناسب نیست . بهترین راه اینه که کاربر همه چیز رو انتخاب کنه .

به این سایت دقت کنید :

visit123.ir

4- بهتره کاربر ثبت نام کنه با مشخصاتی مانند : شماره بیمه و نام بیمه ، شماره موبایل ، شهر و مکان + کد پستی .

دلیل این کار برای احراز هویت هست . چرا که خیلی ها میتونن سرکاری بیان و رزرو کنند و زمان رو برای باقی افراد پر کنند . ( نمیدونم داخل سیستم شما روز و ساعت پر میشه یا نه . )

به نظرم با این اشکالات ارزش تجاری نداره سیستم . اما اگر مشکلاتی که گفتم حل بشه ، ارزش پیدا میکنه .

خسته نبشید .

با سلام و احترام

در پاسخ به نکاتی که اشاره کردین:

۱-افزونه در حالت ایده آل برای یک مطب با چند پزشک نوشته شده در نتیجه دیدن لیست از نام چند پزشک فکر نکنم گیج کننده باشه

۲-افزونه را برای تست قرار دادم در نتیجه قرار نیست پرداخت واقعی انجام بشه در واقع لینک بازگشت به سایت مبدا به معنی انجام پرداخت موفق

توسط متقاضی و بازگشت دوباره به سایت هسا

۳-با توجه به تعیین پرداخت بیعانه دلخواه توسط پزشک برای انجام رزرو قطعی،انجام رزرو بی مورد در مجموع به نفع پزشک می باشد به خصوص اگر

ساعت خاصی در روز را به وقت دهی آنلاین اختصاص داده باشد

۴-نکاتی دیگری هم که توضیح دادین قبول دارم برحسب سلیقه و نوع نیاز متقاضی افزونه می تواند شکل* های متفاوتی داشته باشد

ممنون از توجهتون

ممنون دوست من .

در مورد گزینه 1 اگر یک بیمارستان مثل بیمارستان آتیه ، یا مثلا یک ساختان پزشکی بزرگ که 200 پزشک داره ، گرفتن وقت برای کاربر خیلی کار سختی میشه .

همیشه باید یک اپلیکیشن رو در صورت استفاده انبوه بررسی کنیم .

ممنون دوست من .

در مورد گزینه 1 اگر یک بیمارستان مثل بیمارستان آتیه ، یا مثلا یک ساختان پزشکی بزرگ که 200 پزشک داره ، گرفتن وقت برای کاربر خیلی کار سختی میشه .

همیشه باید یک اپلیکیشن رو در صورت استفاده انبوه بررسی کنیم .

زنده باشی

کاملا قبول دارم ولی برای نوشتن یه اپلیکشن سنگین مثل رزرو برای بیمارستان آتیه ترجیح میدم از فریم ورک کوچکی مثل جوملا استفاده نکنم،برای کار های سبک

انتخاب من جوملا هست مثل نوشتن یک اپلیکشن برای گروهی از پزشکان

ممنون از اینکه نظرتون رو میگین

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری