akramieh

هدیه شرکت ارتباطات ایران اس ام اس پنل

38 پست در این موضوع

پنل هدیه به پایان رسید.

کلیه کاربران ثبت نام کرده اند لطفا کارت ملی یا شناسنامه خودشان را به ایمیل سامانه ارسال نماید.

ایمیل: info@mcisms.net

شماره های تماس: 02166130678

مدیریت: 09125389415

انشاا... روزهای اول هر ما منتظر هدیه ما باشید.

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

خیلی ممنون .

پنل ها دائمی هستن؟ چون من پنلی که از مشهد گرفتم رو گفتن پنل های 5000 شناسنامه داره!

ویرایش شده در توسط rezabaghaie

خیلی ممنون .

پنل ها دائمی هستن؟ چون من پنلی که از مشهد گرفتم رو گفتن پنل های 5000 شناسنامه داره!

پنل ها شناسه دار نیستن، خطوط شناسه دار هستند. پنل و خط یکساله میباشد. درصورت تمدید باتوجه به ارسالی های شما در یکسال تخفیف از 40 درصد تا 100 درصد(تمدید رایگان) انجام میشود.

سلام نام کاربری منم andisheh ولی کدی برام ارسال نشد تا تایید کنم

سلام نام کاربری منم andisheh ولی کدی برام ارسال نشد تا تایید کنم

پنل شما فعال شد. موفق باشید

ارسال شده در (ویرایش شده)

خب دوست عزیز شماره اختصاصی هم بهم می دید ؟ اگه امکانش هست یه شماره کوتاه و رند می خوام

شما بانک شماره های ایرانسل هم دارید؟

پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر را دارم.

ویرایش شده در توسط aynalserat

خب دوست عزیز شماره اختصاصی هم بهم می دید ؟ اگه امکانش هست یه شماره کوتاه و رند می خوام

شما بانک شماره های ایرانسل هم دارید؟

پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر را دارم.

دوست عزیز؛ بله شماره اختصاصی + 3 شماره عمومی داده شده است. تو تاپیک اول اعلام شد که یک شماره 14 رقمی انتخابی، دوستانی که شماره اعلام نکردن شماره رندم ثبت میشود و امکان تغییر وجود ندارد.

بانک شماره های ایرانسل معتبری نیست. بانکی به تاییدیه اپراتور ایرانسل باشد اضافه میشود.

با تشکر

سلام.برای من هم فعال می کنید؟:dadad4::dadad4:

ممنونم دوست عزیز

taherian

پنل شما فعال شد.

احتمال داره یه تاپیک جدید ایجاد شود با یه شرایط خاص و دائمی .