amir_seddighi

ایجاد پاپ آپ با JCE Editor با ذکر مثال تصویری

67 پست در این موضوع

سلام مرسی از مطلبتون من با ادیتور مشکل دارم نصب نمیشه نسخه های دیگه شروع هم از سایت اصلی دانلود کردم نشد راهنمایی کنین ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام مرسی از مطلبتون من با ادیتور مشکل دارم نصب نمیشه نسخه های دیگه شروع هم از سایت اصلی دانلود کردم نشد راهنمایی کنین ممنون

درود

چه پیام خطایی میده ؟

سلام ببخشید برا اینکه یه پیام درست کنم که موقع ورود نمایش داده بشه چکار کنم؟ماژول و محتوا هر دو رو تست کردم نشد...

سلام ببخشید برا اینکه یه پیام درست کنم که موقع ورود نمایش داده بشه چکار کنم؟ماژول و محتوا هر دو رو تست کردم نشد...

درود

ببینید شما یا باید یک ماژول HTML*سفارشی در صفحه اولتون داشته باشید یا منوی صفحه اولتون یک مطلب باشه

حالا توی هر کدوم از اینا که وارد بشید ویرایشگرتون JCE هست دیگه

روی یه قسمتی از متن کلیک راست کنید ( اول متن رو با موس سلکت کنید )

insert link*رو بزنید و لینک نوشته یا عکسی که میخواید نشون بده رو بهش بدید

بعد هم از سربرگ دوم popup و از سربرگ سوم auto-pop up*رو انتخاب میکنید و تمام

واقعا ممنونم راهنماییتون عالی بود،ماژول تو صفحه اول نمی زاشتم.

من جوملا 2.5 دارم

موقع نصب افزونه JCE Editor ایراد میگیره و نصب نمیکنه

از طرفی هم به این خیلی نیاز دارم

لطفا کمکم کنید

با تشکر

من جوملا 2.5 دارم

موقع نصب افزونه JCE Editor ایراد میگیره و نصب نمیکنه

چه خطایی میده؟

درود

نه فکر نمیکنم . البته بذارید ببینم میشه بهش کلک زد بهتون میگم

من توی پاپ آپ با RSmail یه فرم ایجاد کردم، ولی وقتی که فرم رو ارسال میکنن کل سایت مجدداً توی پاپ آپ باز میشه..

چیکار باید بکنم که بعد از ارسال فرم ، پاپ آپ بسته بشه؟

من توی پاپ آپ با RSmail یه فرم ایجاد کردم، ولی وقتی که فرم رو ارسال میکنن کل سایت مجدداً توی پاپ آپ باز میشه..

چیکار باید بکنم که بعد از ارسال فرم ، پاپ آپ بسته بشه؟

رفیق من خیلی دنبال پاپ اپ کردن فرم هستم ممنون میشم آموزشی در این خصوص بزارید ؟ فقط هدفم یادگیریش هست تا مشکلاتی که براش پیش میاد

رفیق من خیلی دنبال پاپ اپ کردن فرم هستم ممنون میشم آموزشی در این خصوص بزارید ؟ فقط هدفم یادگیریش هست تا مشکلاتی که براش پیش میاد

یه منو از نوع فرمتون درست کنید . طبق آموزشی که در همین تاپیک قرار داره منوی مربوطه رو پاپ آپ کنید . اگه هم نمیخواید منو باشه یه متن درست کنید از پلاگین درج ماژول در مطلب استفاده کنید . ماژول فرم رو در مطلب قرار بدید بعد مطلب رو پاپ آپ کنید

توضیحات مهندس صدیقی کافی به نظر میاد، باز اگر جایی مشکل داشتی تو انجمن بنویس

ممنون از آموزشتون .

فقط من یه مشکلی دارم کار عکس یا لینک ا علامت پاپات زده میشه و تو قسمت لینک دهی نمایش آیکون رو no می زنم ولی باز هم نمایش داده میشه .چی کارش کنم؟

درود

همچین مشکلی نداشته . دو کار بکنبد . اول کش مرورگر رو خالی کنید دوم اینکه ممکنه بدلیل فارسی سازی بخش مدیریت ریخته باشه بهم بجای no گزینه yes*رو بزنید دوباره تست کنید

سلام

من می خواهم یک ماژول همزمان با لود صفحه اصلی بصورت پاپ اپ بیاد بنابراین با پلاگین درج ماژول در مطلب آن ماژول را فراخوانی کردم حالا دیگه چه کاری باید انجام دهم؟

درود

آموزش ها رو از پست اول بررسی کنید . با jce*شما میتونید به یک مطلب لینک مستقیم بدید .

درود

آموزش ها رو از پست اول بررسی کنید . با jce*شما میتونید به یک مطلب لینک مستقیم بدید .

ممنون

ولی مشکل من همین جاست من مطلب یا عکسی ندارم که بخواهم لینک بدم تنها در مطلب ایجاد شده تنها یک ماژول قرار داده شده؟

نوشته ای یا تصویری که در صفحه اصلی سایتتون باشه مثل فوتر سایت هم کفایت میکنه .

دمو سایتتون رو قرار بدید چک کنم

رفیق من پاپ آپ رو درست انجام میدم اما دانلود منیجر مانع نمایش فایل pdf میشه و با غیر فعال کدنش صفحه سفید

پاپ آپ این ادیتور درست کار میکنه . اون idm هست که دانلود میکنه . باید از حالت عکس استفاده کنید به جای pdf تا داخل مرورگر باز بشه :)

آقا امیر و آقا مسعود یا بچه های دیگه کمک کنن ممنون میشم

بچه ها من میخوام خودم گزینه دلخواهمو به ادیتور اضافه کنم. باید چیکار کنم؟ اصلا راهی هست؟ اگه با JCE میشه توضیح بدید یا اگه ادیتوری که میشه باهاش این کارو کرد معرفی کنین ممنون میشم.

مثلا میخوام حالت های typography رو به صورت دکمه در ادیتور اضافه کنم.

که بجای تایپ کد و قرار دادن متن توی اون، روی دکمه کلیک کنم و توی جعبه متنیش متنمو بزارم وقتی ok کنم اون حالت تایپوگرافی روی متنم اعمال شده باشه و توی صفحه قرار بگیره. نمیدونم منظورمو متوجه شدید یا نه. اگه نشدید بگید تا واضح تر یگم.

خیلی واسم مهمه امیدورام بتونید کمکم کنید.

خیلی خیلی ممنون :x

درود

انعطاف پذیر ترین ادیتور برای اینکار JCE*هست . البته به اون قدرتی که می فرمائید نه !

از منوی کامپوننت ها وارد تنظیمات کامپوننت JCE بشید . در منوی Editor Profiles وارد تنظیمات کاربر Defualt*بشید .

در سربرگ های مختلف خصوصا Editor Parameters می تونید نقاط مختلف این ادیتور رو به دلخواه ویرایش کنید .

موفق باشید

ممنون آقای صدیقی

خوب بنظر شما چیکار کنم بهتره؟

میخوام مثلا لینک دانلود رو میزارم، خودش توی یه کادر سبز رنگ (از پیش تعریف شده توسط خودم) قرار بگیره.

یا وقتی توضیحات کرک رو میزارم، توی یه کادر نارنجی قرار بگیره.

نمیخوام دستی بهش کد بدم.

ممنونم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری