joomla

حذف /index.php از ادرس ها

59 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مربوط به سئو میشه .

ایا از کامپوننت خاصی که مربوط به سئو هست استفاده میکنید .

اگر از کامپوننت سئو استفاده نمی کنید .به تنظیمات اصلی جوملا برید و در قسمت سئو هر سه گزینه را فعال کنید .یا اگر فعال هست غیر فعال کنید.

موفق پایدار

دوستان عزیز وقتی htaccess. می کنم صفحات فرعی سایت نشان داده نمی شوند. چه کنم؟ خواهشا کسی جواب بده

اگه دست کاریش کردی از یه نسخه جوملا فایل htaccess. رو بردار و جایگزین کن

من از acf استفاده کردم این مشکل پیش اومد اگه داری پاک کن و دوباره نصب کن

نه محتویات فابل را دست نزدم. فقط وقتی پسوند را حذف میکنم و یه نقطه میزارم اولش این مشکل پیش میاد.

خوب بعد این که اینکار را کردی باید به پیکربندی جوملا بری و تنظیمات سئو را هم فعال کنی .

موفق پایدار

آدرس های بهینه برای موتورهای جستجو و استفاده از mod_rewrite رو فعال کردم ولی نمیشه. mod_rewrite را که فعال میکنم صفحات بغیر از اصلی مشاهده نمی شوند.

ویرایش شده در توسط irantej

اگر روی لوکال هستی گزینه اول را باید غیر فعال کنی . گزینه اول روی لوکال ادرس های فرعی را نمایش نمیده .

گزینه دوم برای mod اپاچی هست .

گزینه سوم هم ادرس ها را برای شما کوتاه میکنه

موفق پایدار

دوست عزیز من هم میدونم اینا رو ولی مساله اینه که وقتی mod_rewrite را که فعال میکنم صفحات قابل مشاهده نمی شوند.

اگر منظورتون کش مرورگر خودمه بله خالی کردم ولی درست نمیشه

پیام خصوصی ارسال کردید. براتون پاسخ را ارسال کردم . چک کنید . اگر مشکلتون حل نشد . آدرس سایت را به همراه اطلاعات ورود به ادمین را برام پ خ کنید تا براتون ست کنم .

موفق پایدار

دوستان خب این مشکل منم بود. ولی شما که آخرش رو خصوصی درست کردین!

روش حل مشکل مواجه شدن با ارور 404 بعد از فعال کردن mod_rewrite:

فایل htaccess.txt رو باید به htaccess. تغییر نام داد. توجه کنید که نقطه حتما باید قبل از htaccess قرار بگیره.

ویرایش شده در توسط hamed992

درود

کاربر گرامی تغییراتی که بعد از فعال سازی mod_rewrite باید در فایل htaccess.txt انجام بدید اعمال کردید ؟

خیر. دیگه نیاز به انجام هیچ کار اضافه ای نیست.

(من از Joomla 2.5.7 استفاده میکنم)

دوستان خب این مشکل منم هست.شما آخرش رو خصوصی درست کردین

لطفاً بگین چه جوری میشه بعد از فعال کردن mod_rewrite با ارور 404 مواجه نشد؟؟

دوست عزیز .ارور 404 ارتباطی به اون موارد نداره!!

به مدیریت منو برید و در منویی که ارور 404 دارید.(در همون منو) نوع گزینه منو رو تصحیح کنید.

مشکل برطرف میشه...

یا حق

سلام با فعال كرددن mod_rewrite با ارور 404 مواجه ميشويم

فايلي ك بچه گفتن تغيير نام داديم اما باز هم نشد

در منو ك گفتيد ارور 404 كجاي آن پيدا ميشود

سلام

من هم همین مشکل رو دارم

وقتی گزینه mod_rewrite را فعال میکنم صفحات داخلی ارور 404 میده!

htaccess. رو هم تغییر نام دادم

لطفا روش حل کردن مشکلات رو همین جا بگین , شاید یه نفر دیگه هم همین مشکل رو داشته باشه!

با سلام...

اگر فایل htaccess به درستی تغییر داده شده باشه و گزینه های مربوط به تنظیمات سئو هم فعال شده باشند .طبیعتا نباید مشکلی پیش بیاد.

حالا شما این کاری که میگم رو انجام بدید. شاید اوکی شد!!!

فایل htaccess تون رو باز کنین. ببنین تو خط 18یا 19 در کنار این عبارت : Options +FollowSymLinks .این علامت # (شارپ) وجود داره یا نه!؟ اگر داشت .حذفش کنین. و سیو و بعد تست کنین. نتیجه رو اعلام کنین..

موفق باشید و سربلند

یا حق

با سلام...

اگر فایل htaccess به درستی تغییر داده شده باشه و گزینه های مربوط به تنظیمات سئو هم فعال شده باشند .طبیعتا نباید مشکلی پیش بیاد.

حالا شما این کاری که میگم رو انجام بدید. شاید اوکی شد!!!

فایل htaccess تون رو باز کنین. ببنین تو خط 18یا 19 در کنار این عبارت : Options +FollowSymLinks .این علامت # (شارپ) وجود داره یا نه!؟ اگر داشت .حذفش کنین. و سیو و بعد تست کنین. نتیجه رو اعلام کنین..

موفق باشید و سربلند

یا حق

علامت # وجود نداشت !

الان میخوام دوباره اسمش رو تغییر بدم این ارور رو میده:

FileOp Failure on: /public_html/htaccess.txt: Destination already exists

ولی چیزی با نام htaccess من نمیبینم که قبلا ساخته باشم!

خب پس....

شما فایلی که پیوست کردم رو داخل هاستتون(فولدر public_html) آپ و آنزیپ کنین.

حالا تست کنین ببین بازم مشکل داره یا خیر!؟

توجه: به فایل هیچ دستی نزنین(نه اسمش و نه محتواش! ) چون ادیت شده ست ومشکلی نداره.

2: گزینه های مربوط به تنظیمات سئو رو از طریق منوی "تنظیمات اصلی>تنظیمات سئو" در بخش مدیریت حتما باید فعال باشه.

موفق باشی و سربلند

یا حق

1 کاربر پسند دیده است

خب پس....

شما فایلی که پیوست کردم رو داخل هاستتون(فولدر public_html) آپ و آنزیپ کنین.

حالا تست کنین ببین بازم مشکل داره یا خیر!؟

توجه: به فایل هیچ دستی نزنین(نه اسمش و نه محتواش! ) چون ادیت شده ست ومشکلی نداره.

2: گزینه های مربوط به تنظیمات سئو رو از طریق منوی "تنظیمات اصلی>تنظیمات سئو" در بخش مدیریت حتما باید فعال باشه.

موفق باشی و سربلند

یا حق

mer3000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

درســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد

smile22smile22smile22smile22smile2ile22smile22smile22smile22smile22smil:ds6a5d:

:4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری