joomla

حذف /index.php از ادرس ها

59 پست در این موضوع

سلام به همه دوستان و اساتید محترم

جناب مردانه زاد فوق العاده بود کارت واقعا الان قلبم گرفت :thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اینم بگم هاست من ویندوز هستش که php هم روش نصبه

چه راهکاری اراده می کنین

ممنون

فایل درج شده در پست 24 همین تاپیک درسته .

فکر نمیکنم بتونید روی هاست ویندوزی این کار رو انجام بدید . چون mod_rewrite نداره . شاید بشه با دیتورات web.config درستش کرد .

به این صفحه نگاه کنید Translate .htaccess Content to IIS web.config : The Official Microsoft IIS Site

توصیه میکنم سایت رو روی یک سرور لینوکسی بیارید بالا . با جوملا سازگارتر هست و امکانات کامل به شما میده

خب پس....شما فایلی که پیوست کردم رو داخل هاستتون(فولدر public_html) آپ و آنزیپ کنین.حالا تست کنین ببین بازم مشکل داره یا خیر!؟توجه: به فایل هیچ دستی نزنین(نه اسمش و نه محتواش! ) چون ادیت شده ست ومشکلی نداره.2: گزینه های مربوط به تنظیمات سئو رو از طریق منوی "تنظیمات اصلی>تنظیمات سئو" در بخش مدیریت حتما باید فعال باشه.موفق باشی و سربلندیا حق
سلام این فایل دانلود نمیشه میشه بروزش کنین ؟

سلام این فایل دانلود نمیشه میشه بروزش کنین ؟
تو صفحه 3 هست فال ضمیمه اما دانلود نمیشه

خب پس....

شما فایلی که پیوست کردم رو داخل هاستتون(فولدر public_html) آپ و آنزیپ کنین.

حالا تست کنین ببین بازم مشکل داره یا خیر!؟

توجه: به فایل هیچ دستی نزنین(نه اسمش و نه محتواش! ) چون ادیت شده ست ومشکلی نداره.

2: گزینه های مربوط به تنظیمات سئو رو از طریق منوی "تنظیمات اصلی>تنظیمات سئو" در بخش مدیریت حتما باید فعال باشه.

موفق باشی و سربلند

یا حق

سلام آقا حجت میشه این فایل htaccess. که گذاشته بودید رو برای منم بفرستید ، من نتونستم دانلودش کنم . خیلی ازتون ممنون میشم .

روی این ایمیل keyvan.kavyan@gmail.com

سلام آقا حجت میشه این فایل htaccess. که گذاشته بودید رو برای منم بفرستید ، من نتونستم دانلودش کنم . خیلی ازتون ممنون میشم .

روی این ایمیل keyvan.kavyan@gmail.com

پست قبل گذاشتم که :|

چرا روی هاست اپلود نمیشه . میگه باید اولش حتما به اسمی باشه

فایل زیپ رو آپ کنید اکسترکت کنید روی هاست

سلام وقتتان بخیر

سایت من صفحات داخلیش با ارور 404 روبرو بود و پشتیبان هاست گفت فایل htaccess. را از یک فایل جوملا استخراج و آپلود کن شاید حل بشه اینکار را کردم ولی مشکلم برطرف نشد کلی مطالعه کردم ولی بازم هر راهکاری بود را امتحان کردم حل نشد. تفاوت سایت من با بیشتر سایت هایی که به مشکل برخورده بودند این بود که آن ها در ابتدای راه اندازی سایت بودند و من سایتم مدت ها بود بالا بود و این مشکل عجیبه. در آخر  Use URL Rewriting  را غیرفعال کردم مشکل حل شد ولی index.php به آدرس بار برگشت و خودش مشکل دیگری بود که باز هر پیج و فرومی را بگید خوندم و راه حلاش را امتحان کردم تا حل بشه که نشد. همین فایل بالا را هم آپلود کردم بازم مشکل حل نشد. ممنون می شوم کمکم کنید

http://academyhonar.com/notation/cinema-iran2/4515-no-date-no-sign.html

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری