joomla

حذف /index.php از ادرس ها

59 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

حجت جان خدا خیرت بده ، مشکل ما هم حل شد ، هرچند نفهمیدم تو این فایلت چی بود ، ولی حل شد ، مرسی :25:

حجت جان خدا خیرت بده ، مشکل ما هم حل شد ، هرچند نفهمیدم تو این فایلت چی بود ، ولی حل شد ، مرسی :25:

سلام علیکم دوست گرامی.

خدارو شکر که این پست ، تونست مشکلتون رو برطرف کنه.

موفق و سربلند و پایدار باشی

1 کاربر پسند دیده است

منم دقیقا همین مشکل و دارم تو هاستم دو تا فایل هست

.htaccess و htaccess.txt

من فایل .htaccess رو که تقریبا خالی بود پاک کردم و فایل تکست و تغییر نام دادم به .htaccess

بعد در مدیریت mod-rewrite رو فعال میکنم صفحات داخلی کار نمیکنند و ارور میدن حتی توی ادمین هم هیچ صفحه ای و نمیاره و ارور میده

ممنون میشم دوستان کمکم کنند

.htaccess و htaccess.txt

من فایل .htaccess رو که تقریبا خالی بود پاک کردم و فایل تکست و تغییر نام دادم به .htaccess

بعد در مدیریت mod-rewrite رو فعال میکنم صفحات داخلی کار نمیکنند و ارور میدن حتی توی ادمین هم هیچ صفحه ای و نمیاره و ارور میده

شما فایل htaccess رو که در روت سایتتون دارید حذف کنید و فایلی رو که در تاپیک بالا مهندس مردانه زاده گذاشتن روی هاستتون آپلود کنید

.htaccess و htaccess.txt

تنها کاریکه لازمه فایلی که مدیریت چند پست بالاتر آپلود کرده رو آپلود کن دقیقا تو روت جایگزین همون فایلی که پاک کردی

تو تنظیمات هم 2 تای اولی رو اکی بزن ، تمومه

من همین الان این مشکل رو داشتم که با اینکار حل شد

ممنون آقا حجت

سلام آقای مردانه زاده

مشکل من هم با همین فایل حل شد smile22smile22

این چندمین باره که تسلط و علم شما مشکل منو حل کرده

میخواستم یه تشکر ویژه کنم که علمتونو رایگان در اختیار دیگران قرار میدید:35::35:

راستی یه سوال هم داشتم

محتویات این فایل رو پس از اضافه کردن کدهای قفل دامنه داخل روت سایتم قرار دادم

حالا تکلیف فایل htaccess.txt که از قبل موجود بوده و محتویاتش تقریبا شبیه همین فایلی هستش که شما گذاشتین چی میشه ؟

پاکش کنم از داخل روت سایتم یا باشه ؟

آقا یه دونه باشی مشکل ماهم اوکی شد و این مورد خیلی حیاتی بود از دوستانی که تایپیکم راه انداختن هم تشکر میکنم

ظاهرا زمانی که سایت رو از روی لوکال به روی هاست میبریم فایل htaccess.txt به مشکل بر میخوره واسه همین اکثرا این مشکل رو دارند

من هم این مشکل رو همین الان بر طرفش کردم

تو هاستم فایل .htaccess رو که بازش کردم دیدم خالیه ولی در صورتی که روی لوکال اینجوری نیست

حالا چرا اینجوری شده خودمم هم نمیدونم؟!!!

از روی لوکال فایل htaccess.txt رو بر روی Cpanel خودتون آپلود کنید ( البته مطمئن بشید محتویات داخلش کامل و درست باشند) و یا اگه از درستی اطلاعات داخلش مطمئن نبودید فایلی رو که جناب Hojjat MardaneZadeh در پست 24 قرار دادند رو آپلود کنید و بعد شک نداشته باشید که مانند بقیه دوستان مشکلتون حل میشه

یا حق

دوستان این فایلی که تو پست گذاشتن رو دانلود کنید 100٪ مشکل برطرف می شه.من دانلود کردم بعد آپلود کردم مشکل برطرف شد.

آقا مرسی مشکل حل شد.فقط آیا در این فایل کدی رو گذاشتین که از داپلیکیت کردن مطالب جلوگیری بشه تا بروی سئو تاثیر منفی نگذاره...اگر نگذاشتین لطف کنید این کد رو هم بگذارین که ما به این فایا اضافه کنیم تا آدرس ها قفل بشن. مرسی

آقا ما الان فایل index با توجه به صفحات قبل دریافتیم و درست شد اما الان یه قسمت داره به نام /Fa که این آخر نام دامین هستش اینو چطوری پاک کنیم ؟

test.eslamabadjome.ir/fa/

از کد زیر استفاده کنید :

# index.php redirect
RewriteCond %{THE_REQUEST} ^[A-Z]{3,9}\ /index\.php\ HTTP/
RewriteRule ^index\.php$ http://www.[color="#808080"]yoursitr.com[/color]/ [R=301,L]

از کد زیر استفاده کنید :

# index.php redirect
RewriteRule ^index\.php$ http://www.[color="#808080"]yoursitr.com[/color]/ [R=301,L]

از کجا ازش استفاده کنم ؟ یه مقدمه اییی چیزیییی :))

Nexus 5 - From Tapatalk

از کجا ازش استفاده کنم ؟ یه مقدمه اییی چیزیییی :))

Nexus 5 - From Tapatalk

فکر نمیکردم لازم باشه توضیح بدم. این جور کد ها که مربوط به سئو هستند در چه فایلی قرار میگیرند ؟ خوب معلومه فایل htaccess بعد از عبارت RewriteEngine On . دقیقا مثل کد قفل کردن سایت روی www.

ضمنا در کد ذکر شده به جای yoursitr.com ، آدرس سایت خودتون رو بزارید

فکر نمیکردم لازم باشه توضیح بدم. این جور کد ها که مربوط به سئو هستند در چه فایلی قرار میگیرند ؟ خوب معلومه فایل htaccess بعد از عبارت RewriteEngine On . دقیقا مثل کد قفل کردن سایت روی www.

ضمنا در کد ذکر شده به جای yoursitr.com ، آدرس سایت خودتون رو بزارید

بعد از عبارت فوق کد رو کپی و نام رو به آدرس سایت عوض کردم ، کش مرورگر هم پاک کردم اما باز با مشکل موسسه خیریه امام رضا (ع) مواجه هستم و آخر لینک سایت fa/ موجود هست ... !!!!

ارسال شده در (ویرایش شده)

آهان پس fa رو میخواید ریدایرکت کنید ؟ مهندس مرادی گفتند 301 ، موضوع هم مال index بود فکر کردم همون کد index رو میخواید.

اگر از sh404sef استفاده میکنید ممکنه مشکل از اون باشه.

اما این کد رو امتحان کنید احتمالا اوکی میشه (قبلش یه کپی از htaccess در یه جایی داشته باشید تا درصورت بروز مشکل برش گردونید )

# fa redirect
RewriteCond %{THE_REQUEST} ^[A-Z]{3,9}\ /fa\ HTTP/
RewriteRule ^fa$ http://www.yoursitr.com/ [R=301,L]

باز به جای yoursitr.com آدرس سایت خودتون رو قرار بدید

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

آهان پس fa رو میخواید ریدایرکت کنید ؟ مهندس مرادی گفتند 301 ، موضوع هم مال index بود فکر کردم همون کد index رو میخواید.

اگر از sh404sef استفاده میکنید ممکنه مشکل از اون باشه.

اما این کد رو امتحان کنید احتمالا اوکی میشه (قبلش یه کپی از htaccess در یه جایی داشته باشید تا درصورت بروز مشکل برش گردونید )

# fa redirect
RewriteRule ^fa$ http://www.yoursitr.com/ [R=301,L]

باز به جای yoursitr.com آدرس سایت خودتون رو قرار بدید

مهندس بازم تغییری نداشت .

http://test.eslamabadjome.ir/fa

RewriteEngine On

# index.php redirect
RewriteRule ^index\.php$ http://www.test.eslamabadjome.ir/ [R=301,L]

# fa redirect
RewriteRule ^fa$ http://www.test.eslamabadjome.ir/ [R=301,L]

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری