nazijun

راهنمایی در طراحی

9 پست در این موضوع

سلام دوستان

مدتی هست که از سایت هایی که طراحی میکنم راضی نیستم و طراحی و گرافیکشون را دوست ندارم.معمولا از قالبهای آماده استفاده میکنم و کمتر خودم طراحی میکنم.

از شما دوستان عزیز درخواست داشتم که تجربیاتتون را در زمینه طراحی سایت و گرافیک برای من هم بگید و اگه قالب های مناسب و جدیدی سراغ دارید معرفی کنید و یا آموزش.اگه سایتی با طراحی خوب هم معرفی کنید خیلی خوب میشه... :-(

ممنون میشم اگه کمکم کنید.

وقت بخیر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

انتخاب قالب یه چیزی که باید با روحیات شما و نیاز مشتریتون جور باشه . قالب های آماده معمولا همه معیارهای ایدهآل شما رو ندارن . توصیه میکنم با آرتیستر استارت بزنید و طراحی قالب رو شروع کنید . باور کنید خیلی خیلی آسون و جذابه . یکم که دستتون راه بیوفته از طرح های خودتون لذت می برید .

موفق باشید

اول ممنون از اینکه جواب دادید.

دوم اینکه با آرتیستر طراحی کردم ولی کامل بلد نیستم.مخصوصا قسمت اضافه کردن موقعیت های مختلف در قالب.اگه یک لینک آموزشی معرفی کنید ممنون میشم.

آرتیستر خیلی جا برای مانور نداره و موقعیت هاش هم از پیش تعیین شده است که در وب سایت اصلی خود ارتیستر میتونید مشاهده کنید

پیشنهاد می کنم طراحی قالب بوسیله کدنویسی رو یاد بگیرید که نیاز مند html,css,تکنولوژی div,یک کم php و کمی هم فتوشاپ است

اون موقع دقیقا به چیری که توی ذهنتون دارید میرسید

همون طور که دوستمون farsian گفتند طبیعی است که اگر زبان های وب رو بلد باشید (phpو htmlو cssو javascript) قدرت واقعی در دست شماست و هر کاری رو میتونید انجام بدید حتی کارهایی که این برنامه های ساخت قالب انجام نمیدن.

اما نظر دوست دیگمون آقای صدیقی هم از جهتی دیگه کاملا بجاست یک برنامه آماده راحت برای کسانی که زیاد کدنویسی بلد نیستند کمک بسیار خوبیه. البته لازمه آموزش های اونو بخونید توی این انجمن یک تاپیک مربوط به آموزش آرتیستر بود البته توی نت هم زیاد آموزش هست کمی سرچ کنید (شاید لازم باشه مقالات زبان اصلی رو بخونید)

نظر من اینه که از این برنامه ها واسه طرح اولیه استفاده کنید چون در وقت صرفه جویی میشه و بعد واسه بهبود و متنوع کردن و حرفه ای کردن قالب لازمه دست به کیبرد بشید و کدنویسی کنید

البته تمام این گفته ها یک طرف کاره و طرف دیگه گرافیک و سلیقه کاره که هیچ ارتباطی به کدنویسی نداره. من احساس کردم شما از نظر گرافیک و جذابیت قالبها راضی نیستید و خسته شدید. واسه این کار هم قسمتی در ذات آدمه که خوش سلیقه باشه و هنری باشه اما میتونید با دیدن سایتهای زیاد الگو برداری کنید و مثل کسی که داره زبان یاد میگیره که بهش میگن تا میتونی فیلم زبان اصلی ببین یک طراح سایت هم لازمه تا میتونه توی نت بگرده و سایتهای مختلف رو ببینه و با نگاهی موشکافانه تمامی جوانب و گوشه کنار اون سایت رو ببینه تا هم سلیفه اش و هم ایده هاش ارتقا پیدا کنه

دیدن دیدن دیدن سایتهای مختلف

موفق و پیروز

درود

آرتیستر خیلی جا برای مانور نداره و موقعیت هاش هم از پیش تعیین شده است

در ورژنهای جدید آتیستر امکان اضافه کردن موقعیت دلخواه ماژول افزوده شده .

اگه یک لینک آموزشی معرفی کنید ممنون میشم.

این تاپیک رو یه نگاه بندازید ایده های جالبی میگیرید

سلام دوستان

مدتی هست که از سایت هایی که طراحی میکنم راضی نیستم و طراحی و گرافیکشون را دوست ندارم.معمولا از قالبهای آماده استفاده میکنم و کمتر خودم طراحی میکنم.

از شما دوستان عزیز درخواست داشتم که تجربیاتتون را در زمینه طراحی سایت و گرافیک برای من هم بگید و اگه قالب های مناسب و جدیدی سراغ دارید معرفی کنید و یا آموزش.اگه سایتی با طراحی خوب هم معرفی کنید خیلی خوب میشه... :-(

ممنون میشم اگه کمکم کنید.

وقت بخیر

پیشنهاد می کنم از طرح فلت استفاده کنید. طرح بسیار مدرن و شیکیه.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری