saeed_cando

عدم نصب قالب جوملا

12 پست در این موضوع

سلام به همه دوستان

مشکل من اینه که هیچ قالبی روی جوملا3 من نصب نمیشه و کلی قالب دانلود کردم ولی هیچ کدوم نصب نمیشه

هم روی لوکال امتحان کردم و هم روی هاست

اینم پیغام خطایی که میده :

هشدار

JInstaller: :نصب: فایل نصب XML جوملا یافت نشد

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود وقتی که قالب دانلود میکنید ببینید فرمت فایل فشرده شده چی هست اگر rar هست قالب رو تو فایل رار بگشید بیرون اگر هم زیپ هست مشکل از فایل xm l هست.:nasihat::nasihat:

سلام به همه دوستان

مشکل من اینه که هیچ قالبی روی جوملا3 من نصب نمیشه و کلی قالب دانلود کردم ولی هیچ کدوم نصب نمیشه

هم روی لوکال امتحان کردم و هم روی هاست

اینم پیغام خطایی که میده :

هشدار

JInstaller: :نصب: فایل نصب XML جوملا یافت نشد

درود

جوملای نصبیتون اگه 3 باشه باید از قالبهای جوملا 3 استفاده کنید شاید دارید از قالب سایر ورژنها استفاده می کنید .

مثلا از این قالب استفاده کنید ببینید نصب میشه : قالب راست به چپ زیبا برای جوملا 3+

یعنی چی فایل xml اشکال داره ؟؟ آخه من تعداد زیادی قالب را امتحان کردم در ضمن فایل localise.xml توی پوشه installation همه قالب ها هست

یعنی دسترسی به این فایل نداره و پیداش نمیکنه . مسیر های پوشه tmp و log رو توی فایل Configuration.php رو هم چک کنید .

چرا دسترسی نداره فایلش که توی پوشه اش هست . Configuration.php را چطوری می تونم باز کنم میشه راهنمایی کنید من خیلی مهارت ندارم

این قالب هم مشکل داره نصب نمیشه و موقع نصب خطا میده

درود

جوملای نصبیتون اگه 3 باشه باید از قالبهای جوملا 3 استفاده کنید شاید دارید از قالب سایر ورژنها استفاده می کنید .

مثلا از این قالب استفاده کنید ببینید نصب میشه : قالب راست به چپ زیبا برای جوملا 3+

دوست عزیز فایل configuration.php رو چک کنید . مسیر فایلهای tmp و log رو چک بفرمائید . قالب ها مشکلی ندارند . این قالبی که براتون لینک دادم من خودم نصب کردم

دوست عزیز فایل configuration.php رو چک کنید . مسیر فایلهای tmp و log رو چک بفرمائید . قالب ها مشکلی ندارند . این قالبی که براتون لینک دادم من خودم نصب کردم

چه جوری باید چک کنم ؟؟ میشه راهنمایی کنید؟؟

ممنون

درود

ببین دوست من یا فایل توی روت سایتت هست به نام configuration.php

اگه با wampserver کار می کنید این مسیره : c:/wamp/www/configuration.php

حالا باید این فایل رو با یه نرم افزار مثل ++notepad باز کنید .

فایل رو که باز کردید آخراش تقریبا 2 خط نوشته :

public $tmp_path =

public $log_path =

این 2 تا باید به این صورت باشه ( البته اگه روی لوکال نصب کردید و با wampserver )

public $log_path = 'C:\\wamp\\www/logs';

public $tmp_path = 'C:\\wamp\\www/tmp';

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری