ابوالفضل طالبی

ماژول و کامپوننت پرداخت زرین پال نسخه 2.5 - 1.7 جوملا _ رایگان _ سری جدید هدایا

75 پست در این موضوع

p30zarinpal-180.png

compat_16_nativecompat_17compat_25

ext_mod ext_com

درود به همه کاربران انجمن جوملای ایران

از آنجایی که هدف انجمن جوملای ایران فقط و فقط خدمت به جوملای ایران است و رشد و توسعه آن در گرو همکاری همه عزیزان است لذا به عنوان یک عضو کوچک از این خانواده بزرگ تلاش خود را انجام میدهیم تا خدمتی صادقانه به شما عزیزان ارائه دهیم.

به عنوان یکی دیگر از هدایای سری جدید انجمن جوملای ایران ، پکیج کامل پرداخت ، اتصال جوملا به درگاه پرداخت زرین پال برای نسخه 2.5 و 1.7 جوملا را برای شما آماده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفت. توجه نمایید که در حال حاضر کاملترین پکیج رایگان منتشر شده در ایران همین پکیج است که نسخه ای رایگان از افزونه P30 Zarinpal می باشد.

این افزونه به گونه ای طراحی شده است که فقط کافیست آن را از طریق بخش نصب افزونه های جوملا نصب نمایید و بعد از نصب میتوانید از امکان پرداخت آنلاین در سایت خود بهره مند شوید.پس از نصب کامپوننت و ماژول باید تنظیمات اولیه را در بخش تنظیمات کامپوننت انجام دهید و همچنین ماژول همراه این پکیج را در موقعیت مناسب در قالب خود قرار دهید.

از امکانات این افزونه :

امکان مدیریت پرداختها

متصل به وب سرویس زرین پال

امکان ارسال ایمیل پس از ثبت خرید موفق به مدیر و مشتری

امکان ارسال اس ام اس ( پیامک ) پس از ثبت خرید موفق به مدیر و مشتری

مشاهده پرداختهای وصول شده و تائید شده

نصب آسان

دارای ماژول چند کاره ( فروش مستقیم - لیست فروش)

و..

توجه 1: بدلیل جلوگیری از سو استفاده از افزونه پی سی زرین پال توسط برخی افراد سودجو ، افزونه به صورت کد شده منتشر شده است لذا برای استفاده از آن از نصب بودن ioncube بر روی هاست خود مطمئن شوید. در صورتی که قصد استفاده بر روی لوکال هاست را دارید میتوانید از طریق این آموزش روش نصب ioncube را بر روی xampp دنبال کنید.

توجه 2: یکی از قابلیتهای مهم افزونه های پرداخت پی سی دکتر امکان اتصال آنها به تقریبا 99 درصد افزونه های منتشر شده جوملا میباشد!! یعنی شما می توانید امکان پرداخت آنلاین را در اکثر افزونه ای دیگر فراهم نموده و آنها را به افزونه های پرداخت پی سی دکتر متصل نمایید.بزودی یک تاپیک با عنوان "آزمایشگاه افزونه های پرداخت پی سی دکتر" باز میشود که در آن روشهای اتصال افزونه های پرداخت پی سی دکتر را به سایر افزونه های جوملا به شما عزیزان آموزش خواهیم داد.

پیروز و سربلند باشید.

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

من می خواستم یک فروشگاه ساز با ویرچومارت بزنم.آیا این افزونه با ویرچومارت هماهنگ است؟

درضمن آیا این افزونه برای زرین پال بهتر است با افزونه جومنیا در رابطه با اتصال ویرچومارت با زرین پال؟

ممنون

با سلام

اگر ممکنه فایلارو درست کنید

دانلود نمیشه

ارور نات فوند میزنه

سلام و خسته نباشید

من مدتیه از این کامپوننت استفاده میکنم و تاحالا کارمیکرده اما الان که چک کردم بعد از پرکردن فرمی که داخل سایت هست و زدن دکمه "ثبت و پرداخت نهایی" این ارورر رو میده:

خطايي در پرداخت بوجود آمد و شرح خطا عبارت است از:

وب سرويس نامعتبر است

احتمال داره ip شما تغییر کرده باشه که باید وارد پنل خودتون در زرین پال بشید و ip جدیدتون رو بدید به پنل تا مجدد وب سرویس شما فعال بشه

سلام / خسته نباشید / این ماژول پرداخت زرین پال دانلود و نصب شد اما خطای زیر اعلام میشود/ فکر میکنم این ماژول مربوط به جوملا 1.5 باشه ضمن اینکه حتماً تنظیمات دیگری هم باید انجام بشه که باید صبور باشیم

درود برشما / موفقیت شما آرزوی ماست

ارادتمند / اثنی عشری

P30 ZARINPAL

Notice: Undefined variable: productnamelistbox in /home/karafar/public_html/modules/mod_p30zarinpal/tmpl/default.php on line 0

Notice: Undefined variable: productfeelistbox in /home/karafar/public_html/modules/mod_p30zarinpal/tmpl/default.php on line 0

لطفا محصول مورد نظر خود را از ليست انتخاب نمايي

سلام

دم شما گرم.

فقط دو تا سوال دارم

در قسمت تنظيمات مرتبط با بانك نوشته "مرچنت كد" کدوم کد زرین پال رو باید وارد کنم؟(اونی که نوشته ....... .zp رو باید وارد کنم یا اون کدی رو که 30 خردی رقم و حروف داره؟)

سوال دوم من اینکه

در قسمت پیامک نوشته شماره ارسال پيامك "رمز پنل پيامك" و شماره ارسال پیامک" من این رو چطور وارد کنم؟

من تو سایت اپیلو که مربوط به خط پیامک هست عضو هستم چطور تنظیمات پیامک رو تکمیل کنم.

یک دنیا تشکر

سلام

دم شما گرم.

فقط دو تا سوال دارم

در قسمت تنظيمات مرتبط با بانك نوشته "مرچنت كد" کدوم کد زرین پال رو باید وارد کنم؟(اونی که نوشته ....... .zp رو باید وارد کنم یا اون کدی رو که 30 خردی رقم و حروف داره؟)

سوال دوم من اینکه

در قسمت پیامک نوشته شماره ارسال پيامك "رمز پنل پيامك" و شماره ارسال پیامک" من این رو چطور وارد کنم؟

من تو سایت اپیلو که مربوط به خط پیامک هست عضو هستم چطور تنظیمات پیامک رو تکمیل کنم.

یک دنیا تشکر

سوال اول ::: همون 30 رقم و خردی رو باید وارد کنید

سوال دوم ::: شما از کامپونت مهندس طالبی برای پیامک استفاده می کنید ؟؟

پنل اس ام اس من freepanel.ir

چی کار باید کنم

شما باید سوالتون رو در بخش مربوطه بپرسید.

پنل شما هم مثل شرکت ایده پردازان الکترونیک ه

تو انجمن یکی از بچه ها کامپونت و ماژول مربوط به استفاده از این سیستم رو قرار داده ، لینک

با سلام خدمت همه دوستان و به خصوص مدیران

من مدتی اس که کامپوننت و ماژول زرین پال را نصب کرده ام و تا هفته پیش هم مشکلی روی جوملا 2.5 خود نداشتم اما از هفته پیش وقتی یکی از کالاها را انتخاب می کنم، مبلغ فاکتور را صفر می زنه و به دنبال آن پرداخت هم انجام نمی شود

خواهشا راهنمایی کنید

چند بار کامپوننت و ماژول را پاک کردم و دوباره نصب کردم مشکلم حل نشد؟؟؟

سلام من دو تا سوال داشتم

تو قسمت ارسال پیامک فقط یه شماره با رمز پنل از هر شرکتی رو بدیم مشکلی نیست یعنی نیمخواد آدرس وب سرویس رو بدیم بهش

بعد اینکه من اینرو رو جوملا 2.5 نصب می کنم این وارنینگ هارو نشون میده

( ! ) Notice: Undefined variable: productnamelistbox in /Applications/MAMP/htdocs/hamedantt/modules/mod_p30zarinpal/tmpl/default.php on line 0

و

( ! ) Notice: Undefined variable: productfeelistbox in /Applications/MAMP/htdocs/hamedantt/modules/mod_p30zarinpal/tmpl/default.php on line 0

خواهشا کمک کنید

برای پنل پیامک باید از smsbazar.ir پنل بگیرید

برای خطا هم برید مدیریت جوملا قسمت پیکربندی گزارش خطا را روی پیشفرض قرار بدید

خطا رو none گذاشتم و درست شد

فقط یه چیزی افزونه زرین پال یعنی با همین ساتیا قرارداد داره واسه پیامک؟

یه چیز دیگه موقع پرداخت نهایی این ارور رو میده.این مربوط به شماره چیه؟

-خطايي در پرداخت بوجود آمد و شرح خطا عبارت است از:

وب سرويس نامعتبر است

سلام

من وقتي اينو نصب مي كنم ميگه ionCube PHP Loader .

يعني اينو ميخود رو هاستم باشه. من اينواز سايت پي اچ پي دانلود كردم چطوري نصبش كنم ؟

با سلام و تشکر بابت افزون بسیار عالیتون.

من یه مشکل اشتم می خواستم بدون چطور می تونم css سفارشی براش بنویسم تا با قالب سایتم هم خوانی داشته باشه ؟

مثلا کادر دور جدول اصلی رو حذف کنم.

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.

با سلام و عرض خسته نباشید من وقتی نصب می کنم و بر روی گزینه جدید کلیک میکنم خطا میده :این امکان در نسخه تجاری قرار دارد . ایا باید من نسخه تجاری بخرم

امکانش هست اسم لیبل های ورود اطلاعات کاربر رو عوض کرد؟ مثلا به جای شماره تماس شماره ملی باشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری