ابوالفضل طالبی

ماژول و کامپوننت پرداخت زرین پال نسخه 2.5 - 1.7 جوملا _ رایگان _ سری جدید هدایا

75 پست در این موضوع

سلام

آیا راهی وجود داره که بتونم cssهای مربوط به جدول ثبت مشخصات رو تغییر بدم...

فک میکنم چون کد شده دسترسی بش نداریم. من گشتم چیزی پیدا نکردم.

ازکجا میتونم ظاهر جدول ثبت مشخصات رو تغییر بدم

خیلی خیلی ممنون...

:-*

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
میتونید css رو بهش اعمال کنید کمی باید در این خصوص تخصص بخرج بدید!

ممنون میشم در این باره کمک کنید من یکم تازه کارم

می خواهم کاربر بعد از پرداخت مبلغ به سایت خودم منتقل بشه باید چکار کنم ؟ الان به زرین پال منتقل می شه !!!!book]!book]!book]!book]!book]

مشکل اینه که تو پوزیشن مورد نظر فقط عنوان ماژول رو نمایش میده ولی اثری از لوگو پیدا نیست تا مشتری اطلاعات رو چک کنن . فکر کنم سینتکس ایراد داره

<script type="text/javascript" src="http://www.zarinpal.com/webservice/TrustCode"></script><noscript><a href="https://www.zarinpal.com/users/receptive_websites">ZarinPal Receptive Websites</a></noscript>

این کد جاواست شما برای نمایش این کد ها باید پلاگینشو نصب کنی و بعد از طریق اچ تی ام ال دستی و دکمه درج کد ی که در زیر ادیتور ایجاد میشه کد رو وارد کنید

این کد جاواست شما برای نمایش این کد ها باید پلاگینشو نصب کنی و بعد از طریق اچ تی ام ال دستی و دکمه درج کد ی که در زیر ادیتور ایجاد میشه کد رو وارد کنید

آموزش آموزش اجرای کد و اسکریپت و ماژول در مطالب سایت و هرجایی که دوست دارید به هر شکل

استاد طالبی عزیر خواهشمندم پاسخ بفرما الان رفتم توی زرین پال تایپیک زدم گفت از افزونه های منتشر شده در آزمایشگاه استفاده کن باید بعد از پرداخت وارد سایت شما بشه منم رفتم ماژول داشت ولی متاسفانه ماژولش مثل کامپوننت طراحی شما که نیست توی ماژول آدرس بازگشت به سایتی که بعد از پرداخت در نظر می گیریم نیز جا داره ولی توی کامپوننت شما نه نمی دونم سردر گم موندم خواهشمندم یکی پاسخ بده :ooof::ooof::ooof::ooof: :65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s:

می خواهم کاربر بعد از پرداخت مبلغ به سایت خودم منتقل بشه باید چکار کنم ؟ الان به زرین پال منتقل می شه !!!!book]!book]!book]!book]!book]

بعد از پرداخت به سایت خودتون باید منتقل بشه و غیر از این نباید باشه

در غیر اینصورت مشکل از افزونه نیست

در صورت انصراف چی ؟ الان من چک می کنم در صورت انصراف به سایت زرین پال برمی گرده .:auau::auau::auau:

میشه از این کامپوننت برای آر اس فرم استفاده کرد؟

چون گفتین کامپوننت های پرداخت پی سی جوملا قابل استفاده در کامپوننت های دیگه هستن

میشه از این کامپوننت برای آر اس فرم استفاده کرد؟

چون گفتین کامپوننت های پرداخت پی سی جوملا قابل استفاده در کامپوننت های دیگه هستن

سلام و درود برای آرس فرم پلاگین های مخصوص به خودش وجود داره توی همین انجمن هست این هم لینکش

هدیه ▼▲ هدیه ویژه میلاد نور▼▲ پلاگین های بانکی RSform + اموزش

با سلام.

من کامپوننت و ماژول رو نصب کردم و تنظیمات رو هم انجام دادم

ولی در قسمت آخر که باید به درگاه وصل شود پیام میده که وب سرویس نامعتبر است

اپی و مرچند کد رو هم صحیح وارد میکنم.

برای مرچند کد در زرین پال زده کد درگاه پرداخت من این رو وارد میکنم.

درود

ای پی سایت توت با ای پی اعلامی به زرین پال یکسان است ؟

بله آپی رو با روشی که زرین پال گفته پیدا کردم و در زرین پال قرار دادم کد دروازه پرداخت 32 حرفی رو هم از زرین پال در کامپوننت قرار دادم ولی میگه وب

سرویس نامعتبر

مشکلش تنها یک فاصله اضافه در مرچند کد درج شده در کامپوننت هست چک کن و فاصله رو حذف کن درست می شه

درست شد اعلام کن

مشکلش تنها یک فاصله اضافه در مرچند کد درج شده در کامپوننت هست چک کن و فاصله رو حذف کن درست می شه

درست شد اعلام کن

با سلام

کل مرچند کد رو پاک کردم و دوباره نوشتم ولی درست نشد.:13:

شما اگه آی پی رو درست داده باشید مرچند کد درسته و نمی خواد بنویسید فقط کپی پست کنید و چک کنید با اطمینان می گم فاصله (اسپیس) در آخر یا اول کد موجود هست حذف کنید ذخیره کنید درست می شه در غیر اینصورت در صورت اطمینان به بنده اطلاعات رو پ . خ کنید چک کنم .

یا علی

ارسال شده در (ویرایش شده)

آقا زرین پال برای سایت بنده درگاه مستقیم رو در کنار درگاه عادی فعال کرده یعنی مستقیماً به درگاه بانک وصل بشم ولی می گه باید از وب گيت و زرين گيت باهم استفاده کنی این کامپوننت امکانش رو داره یا نه ؟؟ باید چکار کنم ؟؟

ویرایش شده در توسط aynalserat

آقا یکی کمک کنه !!! چند روزی منتظرم کسی پاسخ بده ولی خبری نیست !!!

دوستان من تو زرین پال عضو شدم. و کدی که با

zr

شروع میشه رو دریافت کردم

میخوام تو سبد خرید قرارش بدم (قالب فروشگاه ساز سامان) اگر امکانش باشه برام راهنمایی بفرمایید

دوستان اگر کسی هست راهنمایی کنه برای ویرچومارت جوملا 2.5 چیکار باید کرد.

متشکرم:jan:

سلام

من تو سایت زرین شماره حسا پال ثبت نام و کد درگاه پرداخت را دریافت کردم

کامپوننت و ماژول و پلاگین رو هم نصب کردم

اما تو بخش پیکربندی پلاگین جایی برای وارد کردن کد شبیه اون چیزایی که من تو تصاویر آموزشی میبینم نیست

فقط یه بخش به نام شماره حساب هست

میشه راهنمایی بفرمایید

ممنون

چرا واس من وقتی کد تایید میزنم میگه اشتباهه اونجا که میگه چند +چند میشود چند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری