rbm

cms فروشگاهی رایگان

9 پست در این موضوع

سلام

یک cms فروشگاهی رایگان می خوام که بتونه یک فروشگاه کوچیک رو باش راه اندازی کرد!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگه فقط فروشگاه ساز می خوای

1- پارس شاپ

2- کامرس

3- Dmarket

4- marketsaz

5- و ....

هستند من خودم قبلا از گزینه یک استفاده می کردم نیاز هام رو بر طرف می کرد

فروشگاه ساز ها همگی اپن سورس هستند و امکان توسعه توسط هر فردی رو دارند. به نظرم اگه نمیخواید هزینه کنید بهتره از این اسکریپت های مجانی که بصورت تخصصی کار فروشگاه رو انجام میدن استفاده کنید.

پشتیبانان اپن کارت فارسی

www.opencart.ir

http://opencart.openfa.com

پشتیبانان پریستا شاپ فارسی

www.presta-shop.ir

www.prestastore.ir

پشتیبان توماتو کارت فارسی

www.tomatoshop.ir

خیلی ممنون!

راستی اگه" cms فروشگاهی" رو تو گوگل سرچ کنید اولین نتیجه همین تاپیکه!

سلام دیدم تایپک اومده بالا گفتم یکسری نظر بدم بلکه بدرد دوستان بخوره .

من روی چند تا سیستم فروشگاهی بصورت کامل کار کردم و از نظر بخش های مدیریتی و کاربری اشنایی کاملی دارم .

خواستم یک توصیه به کاربرانی که حرفه ایی هستند و می خواهند فروشگاهی کامل داشته باشند بکنم.

سیستم توماتو کارت را پیشنهاد نمیکنم . چون هنوز باگ زیاد داره و هنوز کاستی های زیادی داره . البته تیم پشتیبانی این محصول در ایران داره خیلی تلاش میکنه . که جای تشکر داره . اما هنوز خود سیستم کاملا رفع نقص و کم کسری ها نشده .

البته اعتقاد دارم این سیستم بزودی جای سیستم های فروشگاهی دیگر را میگیرد

در مورد اپن کارت هم قدرت انعطاف خوبی داره هسته متوسط داره . اما در بخش مدیریت دارای کسری های خیلی زیادی هست مخصوصا دربخش حسابرسی . من به عنوان فروشگاه کوچیک پیشنهاد میکنم .

اما در مورد پرستا شاپ . هسته قوی داره . از لحاظ بخش گرافیکی در بخش مدیریت ضعیف هست . اما ماژول های زیادی داره که دست کاربر را باز میزاره . یک مسئله خیلی جالبی که داره در بخش حسابرسی و لیست آمار فروش و گزارش های تکمیلی هست که داره . که خودش یک نرم افزار حسابداری هست . این بخشش برای کسایی هست که فروش بالایی دارند . و اینکه در بخش تفکیک کالا ها و قسمت تخفیف ها و ارز ها و خیلی موارد دیگر از دیگر سیستم ها کامل تر هست .

اما یکسری مشکلات هم داره مثلا یک مشکل خیلی جالبی که داره فرمت عکس png قبول نمیکنه و عکس را تبدیل به jpg میکنه .البته من این مشکل را قبلا رفع کرده بودم . اما اینجور مشکلات ریز زیاد داره . و مشکل دوم نبود قالب شیک و زیبا برای این سیستم هست .

در صورتی که 2 تا فروشگاه ساز دیگر که اشاره شد قالب های شیک و با انعطاف بالایی دارند .

خلاصه سر شما را در نیاورم . گفتم یکم اطلاعات بدم برای کسایی که اشنایی کامل ندارند .

موفق پایدار

سلام

یه نکته، اسم موضوع یه جورایی غلط هست: Cms یعنی سیستم مدیریت محتوا، نه فروشگاه

در مورد اپن کارت هم قدرت انعطاف خوبی داره هسته متوسط داره . اما در بخش مدیریت دارای کسری های خیلی زیادی هست مخصوصا دربخش حسابرسی . من به عنوان فروشگاه کوچیک پیشنهاد میکنم .

اما در مورد پرستا شاپ . هسته قوی داره . از لحاظ بخش گرافیکی در بخش مدیریت ضعیف هست . اما ماژول های زیادی داره که دست کاربر را باز میزاره . یک مسئله خیلی جالبی که داره در بخش حسابرسی و لیست آمار فروش و گزارش های تکمیلی هست که داره . که خودش یک نرم افزار حسابداری هست . این بخشش برای کسایی هست که فروش بالایی دارند . و اینکه در بخش تفکیک کالا ها و قسمت تخفیف ها و ارز ها و خیلی موارد دیگر از دیگر سیستم ها کامل تر هست .

در مورد پرستا شاپ میتونم بگم که امنیتش هم زیاد جالب نیست، سایت منو چند وقت پیش هک کردن و پرستا شاپ 1.3.1 بودش

نمی دونم این هکر های عرب چه کاری به این سایت های ایرونی دارن که همش دارن حمله میکنن

در مورد پرستا شاپ میتونم بگم که امنیتش هم زیاد جالب نیست، سایت منو چند وقت پیش هک کردن و پرستا شاپ 1.3.1 بودش

نمی دونم این هکر های عرب چه کاری به این سایت های ایرونی دارن که همش دارن حمله میکنن

در مورد هک علتش اینه که شما از نسخه ایی که دیگر پشتیبانی نمی شود استفاده می کنید . خوب طبیعی هست که باگ داره و همه هم می دونند که چه باگ هایی دارد . اگر بروز رسانی میکردی به این مشکلات نمیخوردی . البته این فروشگاه سازها مشکلاتی در بروز رسانی دارند . هنوز کاملا انعطاف ندارند .

خوشم میاد سهیل جان همیشه دست میزاری روی نکته های ریز و کلیدی .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری