ertava

سلام.هزینه طراحی این سایت؟

10 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

قالبش رو خودتون طراحی کردین؟

اگه آره : با سئو 1000000 تومن

اگه نه : با سئو 800000 تومن

این برای تک زبانه هستش! برای سه زبانه 500 میره روش

درود

قالب که اصلش متعلق به شرکت زوتمپلت (جوملاوی سابق) هست. نسخه قدیمش JV Pandy بود بعدم که اسم شرکت عوض شد نسخه جدیدتر همون قالب رو زد به اسم وzt_pandy

به این آدرس

نسخه ای که روی این سایت هست رو اون شرکتی که کلاهبرداره و نمی خوام اسمش رو بیارم برداشته تغییر نام داده قالب رو به jm_takta و بعنوان محصول خودش می فروشه و ...

حالا بگذریم از اینها

در نهایت اون قالب بسته نصبیش استفاده شده بدون اینکه در استایل ها دست برده بشه و یا کامپوننتی چیزی نصب بشه و ...

تا اینجای کار هزینه 50 تومن برای نصب و افزودن فارسی ساز می تونه عادلانه باشه. اما برای افزودن دو زبان دیگر و ایجاد منو و محتوا برای سه زبان به نظرم باید بین 150 تا 250 در نظر بگیرید که در مجموع میشه چیزی بین 200 تا 300 برای انجام کل این کارها .. شما می تونید هزینه پشتیبانی رو هم به صورت ساعتی یا ماهیانه اضافه کنید به این مبالغ

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

قالب که اصلش متعلق به شرکت زوتمپلت (جوملاوی سابق) هست. نسخه قدیمش JV Pandy بود بعدم که اسم شرکت عوض شد نسخه جدیدتر همون قالب رو زد به اسم وzt_pandy

به این آدرس

نسخه ای که روی این سایت هست رو اون شرکتی که کلاهبرداره و نمی خوام اسمش رو بیارم برداشته تغییر نام داده قالب رو به jm_takta و بعنوان محصول خودش می فروشه و ...

حالا بگذریم از اینها

در نهایت اون قالب بسته نصبیش استفاده شده بدون اینکه در استایل ها دست برده بشه و یا کامپوننتی چیزی نصب بشه و ...

تا اینجای کار هزینه 50 تومن برای نصب و افزودن فارسی ساز می تونه عادلانه باشه. اما برای افزودن دو زبان دیگر و ایجاد منو و محتوا برای سه زبان به نظرم باید بین 150 تا 250 در نظر بگیرید که در مجموع میشه چیزی بین 200 تا 300 برای انجام کل این کارها .. شما می تونید هزینه پشتیبانی رو هم به صورت ساعتی یا ماهیانه اضافه کنید به این مبالغ

سلام دوست عزیز

اتفاقا این شزکتی که من قالبو ازش خریدم و شما اسمش رو نیاوردی پشتیبانیه بسیار ضعیفی داره.

روی این قالب من چند افزونه مجبور به نصب شدم چون نقصهای زیادی داشت.و نکته مهمتر اینکه عکسها و مطالبی که مشتری به من داد تقریبا همشو مجبور شدم با فتوشاپ تغییر سایز یا برش و ... انجام بدم.

به علاوه اصلاح لوگو.

اینجوری چه قیمت میشه؟

و ساعتی چقدر باید بگم.

توی یک سایتی دیدم که زده هزینه نصب و راه اندازی قالبهای اماده با انجام تغییر ظاهری 600 تومان(تغییر ظاهری یعنی تغییر محتوا).و اضافه کردن هر زبان 300 تومان.این عادلانه هست؟

راستش من قبلا خودم طراحی قالب میکردم با ترجمه و اینا اما معمولا مشتری اینجور قالبها رو راحت تر میپسنده.

از طرفی کار تجاری رو تازه شروع کردم.

اینو ببینید.کلی تغییر در قالب اصلی دادم.اما بازم مشتری نپسندید.

http://mosbat.ir

ویرایش شده در توسط ertava

ارسال شده در (ویرایش شده)

خب اینکه شما رفتی از یک شرکت ... قالب خریدی مشکل مستری نیست. این قالب آماده اش وجود داره و وقتی شما از شرکت اصلی بخری پشتیبانی خوبی هم بهتون میدن.

در مورد هزینه کارهای فتوشاپی باید با مشتری توافق کنید. چون حجم کار مشخص نیست نمی تونم نظری بدم در مورد لوگو هم همین طور.. برای لوگو پیش میاد شرکتی واسه ری دیزاین کردن لوگوی خودش چند میلیون هزینه می کنه یک وقت هم طرف یک لوگویی رو از جایی کپی کرده و فقط می خواد اسم شرکت خودش رو کنارش اضافه کنه و حاضر نیست بیشتر از پنج تومن هزینه کنه...

به هرصورت اون قیمتهایی هم که ذکر کردید از سایت دیگه قیمتهای منصفانه ای نیست. شما فرض کنید برای وارد کردن محتوا واسه هر مطلب 500 تومن اگر صد تا مطلب هم باشه میشه 50 تومن نه دیگه 600 هزار تومن.. در مورد اضافه کردن زبان بله تا حدودی امکانش هست و این مبلغ متغیره ولی تا جایی که من می دونم عرفش بیست درصد مبلغ قرارداد برای زبان اصلی هست.

در نهایت شما احتمالن از این که مشتری مبلغ بالاتری برای انجام کار به شما بده خوشحال تر میشید و نمیشه از این بابت ایرادی به شما گرفت.

بله من هم مشتری اون شکلی داشتم و شده دو هفته کار کنم و نهایتن نه تنها دستمزد نگیرم که فحش هم نصیبم بشه.

خلاصه تا وقتی مرجع درست درمونی برای تعیین قیمت و ارزیابی کیفیت کار نباشه همین میشه که من یه قیمتی میگم شما یکی آخرش هم همه ناراضی

با احترام

ویرایش شده در توسط anarshia

سلام دوست عزیر

امروز با اون شرکت تقلب کار دعوام شد.

آخر مجبور شدم دوتا جوملا نصب کنم واسه هر زبان.

دوست خوبم اگه امکان داره ادرس چندتا شرکت معتبر و استاندارد که ترجمه قالبهای خارجی رو میکنن رو برای من زحمت بکشید بذارین.

اگه میدونید اینجا خلافه تو پیام خصوصی بهم بگین.

من که به این نتیجه رسیدم مثل قبل خودم طراحی کنم بهتره...

سلام دوستان

چقدر هزینه برای طراحی این سایت میگیرید.

البته باید سه زبانه باشه.

spg-asphalt.com

من شکل اینو 50 هزار تومن میگیرم - چون این قالب قالب رایگانیه - تو نت بگردین هستش -موفق باشید

من شکل اینو 50 هزار تومن میگیرم - چون این قالب قالب رایگانیه - تو نت بگردین هستش -موفق باشید

سلام

اما من این قالب رو 30 تومان خریدمش.

البته یه نکته دیگم دوروزه باید تحویل میدادم

سلام

اما من این قالب رو 30 تومان خریدمش.

البته یه نکته دیگم دوروزه باید تحویل میدادم

تو نت رایگان هستش - کمی تفاوت داره با این قالب که با 10 هزار تومنم میشه انجامش داد - ولی قیمت من نسبت به سطح منه که من گفتم - ولی در کل قالب معروفیه استفاده ازش همانند استفاده از قالب رایگانیه که همه دیدنش. موفق باشید